Hledat

Ubytování

Ubytování město Moldava nad Bodvou

Ve městě Moldava nad Bodvou (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Moldava nad Bodvou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moldava nad Bodvou

Ferdi´s Caffe & Pension

9,2

Ferdi´s Caffe & Pension

Ubytování (Bed and breakfast) Ferdi´s Caffe & Pension. Ferdi´s Caffe & Pension se nachází v Moldavě nad Bodvou, 45 km od Aggteleku. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferdi´s Caffe & Pension se nachází ve městě Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primma Hotel

9

Primma Hotel

Ubytování (Hotel) Primma Hotel. Primma hotel is situated in Moldava nad Bodvou and features a restaurant, a bar and a terrace. Free WiFi and room service are offered. Ubytování Primma Hotel se nachází ve městě Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferdinand Penzion

8,8

Ferdinand Penzion

Ubytování (Penzion) Ferdinand Penzion. Penzion Ferdinand se nachází v centru Moldavy nad Bodvou a nabízí restauraci, kde se podávají pokrmy slovenské a mezinárodní kuchyně. Ubytování Ferdinand Penzion se nachází ve městě Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ferdinand Penzion má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ferdinand Penzion momentálně evidujeme 183 recenzí.

Penzión Poľovník

8,6

Penzión Poľovník

Ubytování (Penzion) Penzión Poľovník. Set in Moldava nad Bodvou, Penzión Poľovník offers 3-star accommodation with a bar and a terrace. Ubytování Penzión Poľovník se nachází ve městě Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Poľovník má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Poľovník momentálně evidujeme 8 recenzí.

Motel Orgován

8,4

Motel Orgován

Ubytování (Motel) Motel Orgován. Motel Orgován se nachází v Moldavě nad Bodvou a nabízí zahradu, terasu, bar a restauraci s evropskou kuchyní. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Motel Orgován se nachází ve městě Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Orgován má celkové hodnocení 8,4. Pro Motel Motel Orgován momentálně evidujeme 64 recenzí.

Penzión Bodva

Penzión Bodva

Ubytování (Penzion) Penzión Bodva. Penzión Bodva is situated in Moldava nad Bodvou and features a terrace. Ubytování Penzión Bodva se nachází ve městě Moldava nad Bodvou (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzión Bodva nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Moldava nad Bodvou

Město Moldava nad Bodvou se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Moldava nad Bodvou.