Hledat

Ubytování

Ubytování město Budkovce

Ve městě Budkovce (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Budkovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Budkovce

Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388

9,3

Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388

Ubytování (Prázdninový dům) Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388. Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388 nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388 se nachází ve městě Budkovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388 má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let

Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let

Ubytování (Prázdninový dům) Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let. Situated in Budkovce in the Košický kraj region, Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let features a garden. Free WiFi is featured. Ubytování Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let se nachází ve městě Budkovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nevšední bydlení ve stylu 70. a 80.let

Nevšední bydlení ve stylu 70. a 80.let

Ubytování (Prázdninový dům) Nevšední bydlení ve stylu 70. a 80.let. Nevšední bydlení ve stylu 70. A 80.let is located in Budkovce. This holiday home offers a garden as well as free WiFi. Ubytování Nevšední bydlení ve stylu 70. a 80.let se nachází ve městě Budkovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Budkovce

Město Budkovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Budkovce.