Hledat

Ubytování

Ubytování město Vinné

Ve městě Vinné (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vinné

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vinné

Apartmany u Janka Vinné Jazero

9,2

Apartmany u Janka Vinné Jazero

Ubytování (Penzion) Apartmany u Janka Vinné Jazero. Apartmány U Janka Vinné Jazero se nachází na pláži ve Vinném a nabízí ubytování s terasou. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Apartmany u Janka Vinné Jazero se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartmany u Janka Vinné Jazero má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Apartmany u Janka Vinné Jazero momentálně evidujeme 67 recenzí.

La Rosa na Vinianskom jazere

9,2

La Rosa na Vinianskom jazere

Ubytování (Penzion) La Rosa na Vinianskom jazere. La Rosa na Vinianskom jazere se nachází přímo na pláži Vinianského jezera, 2 km od obce Vinné, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bar,... Ubytování La Rosa na Vinianskom jazere se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování La Rosa na Vinianskom jazere má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion La Rosa na Vinianskom jazere momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzión Prameň

9,1

Penzión Prameň

Ubytování (Penzion) Penzión Prameň. Pension Pramen se nachází na břehu Vinianského jezera v rekreační oblasti Zemplínská šírava a nabízí ubytování s restaurací, bezplatnou možnost půjčení... Ubytování Penzión Prameň se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Prameň má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Prameň momentálně evidujeme 67 recenzí.

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

8,7

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

Ubytování (Chata) Chata Zelená - Zemplínska Šírava. Chata Zelená - Zemplínska Šírava se nachází se v obci Vinné. Nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyní a sdíleným salonkem. Ubytování Chata Zelená - Zemplínska Šírava se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Zelená - Zemplínska Šírava má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Chata Zelená - Zemplínska Šírava momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hotel Jazero

6,7

Hotel Jazero

Ubytování (Hotel) Hotel Jazero. Hotel Jazero se nachází u pláže ve Vinném. Nabízí bar a sdílený lounge. K dispozici je i bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Hotel Jazero se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Jazero má celkové hodnocení 6,7. Pro Hotel Hotel Jazero momentálně evidujeme 106 recenzí.

Ubytování ve městě Vinné

Město Vinné se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Vinné.