Hledat

Ubytování

LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava Apartmány

Zemplínska šírava, Prímestská oblasť Biela Hora, 151, 07231 Michalovce, Slovensko - Zobrazit mapu

Popis ubytování LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava

Po dni stráveném pěší turistikou, jízdou na kole nebo rybařením mohou hosté relaxovat ve společném salonku. LUMA Dom - Zemplínska Šírava se nachází v Michalovcích a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také gril. LUMA je 31 km od Užhorodu a 48 km od města Sátoraljaújhely. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Všechny apartmány mají pohovku, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, dobře vybavený kuchyňský kout s jídelní částí a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. K vybavení patří lednice, varná deska, toustovač a rychlovarná konvice. Na mezinárodní letiště Košice je to 54 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Plá E;

Jiná ubytování ve městě Vinné

La Rosa na Vinianskom jazere

9,2

La Rosa na Vinianskom jazere

Ubytování (Penzion) La Rosa na Vinianskom jazere. La Rosa na Vinianskom jazere se nachází přímo na pláži Vinianského jezera, 2 km od obce Vinné, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bar,... Ubytování La Rosa na Vinianskom jazere se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytování La Rosa na Vinianskom jazere má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion La Rosa na Vinianskom jazere momentálně evidujeme 33 recenzí.

Hotel Jazero

6,7

Hotel Jazero

Ubytování (Hotel) Hotel Jazero. Hotel Jazero se nachází u pláže ve Vinném. Nabízí bar a sdílený lounge. K dispozici je i bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Hotel Jazero se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Jazero má celkové hodnocení 6,7. Pro Hotel Hotel Jazero momentálně evidujeme 106 recenzí.

Chata Iva Šírava

Chata Iva Šírava

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Iva Šírava. Chata Iva Šírava se nachází v obci Vinné v Košickém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 30 km od Užhorodu. Na místě je soukromé neplacené... Ubytování Chata Iva Šírava se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj).

chata Modrá

chata Modrá

Ubytování (Prázdninový dům) chata Modrá. Chata Modrá se nachází v obci Vinné v Košickém kraji a nabízí balkon. 30 km od Užhorodu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování chata Modrá se nachází ve městě Vinné (Slovensko - Košický kraj).