Hledat

Ubytování

Ubytování město Betliar

Ve městě Betliar (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Betliar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Betliar

Zálesák Betliar

9,8

Zálesák Betliar

Ubytování (Apartmán) Zálesák Betliar. Apartmán Zálesák Betliar se nachází v obci Betliar a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Zálesák Betliar se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zálesák Betliar má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Zálesák Betliar momentálně evidujeme 23 recenzí.

Galleria Betliar

9,7

Galleria Betliar

Ubytování (Bed and breakfast) Galleria Betliar. Galleria Betliar se nachází v obci Betliar, 5 minut chůze od stejnojmenného kaštelu, a nabízí ubytování v pokojích, bezplatnou možnost půjčování jízdních... Ubytování Galleria Betliar se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Galleria Betliar má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast Galleria Betliar momentálně evidujeme 270 recenzí.

Penzion pri Kastieli Betliar

8,3

Penzion pri Kastieli Betliar

Ubytování (Penzion) Penzion pri Kastieli Betliar. Penzion pri Kaštieľi Betliar se nachází v blízkosti kaštieľu Betliar, jednoho z nejznámějších hradů na Slovensku, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Penzion pri Kastieli Betliar se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pri Kastieli Betliar má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion pri Kastieli Betliar momentálně evidujeme 300 recenzí.

Baronka Bed & Breakfast & Bistrot

Baronka Bed & Breakfast & Bistrot

Ubytování (Bed and breakfast) Baronka Bed & Breakfast & Bistrot. Located in Betliar, Baronka Bed & Breakfast & Bistrot offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and... Ubytování Baronka Bed & Breakfast & Bistrot se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie v Betliari

Ubytovanie v Betliari

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie v Betliari. Ubytovanie v Betliari is set in Betliar. Aggtelek is 36 km from the holiday home, while Rožňava is 7 km away. Ubytování Ubytovanie v Betliari se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Betliar

Město Betliar se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Betliar.