Hledat

Ubytování

Ubytování město Dedinky

Ve městě Dedinky (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dedinky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dedinky

Chata Dedinky

9,8

Chata Dedinky

Ubytování (Chata) Chata Dedinky. Chata Dedinky se nachází v obci Dedinky, 3,1 km od obce Dobšinská Maša. Nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Chata Dedinky se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Dedinky má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Dedinky momentálně evidujeme 20 recenzí.

Dedinky Lakeview Cottage

9,7

Dedinky Lakeview Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Dedinky Lakeview Cottage. Dědinky Lakeview Cottage se nachází v obci Dědinky v jižní části Národního parku Slovenský ráj. Ubytování Dedinky Lakeview Cottage se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dedinky Lakeview Cottage má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Dedinky Lakeview Cottage momentálně evidujeme 15 recenzí.

Tiny home in heart of Slovak Paradise

9,4

Tiny home in heart of Slovak Paradise

Ubytování (Apartmán) Tiny home in heart of Slovak Paradise. Set in Dedinky in the Košický kraj region, Tiny home in heart of Slovak Paradise features a garden. Ubytování Tiny home in heart of Slovak Paradise se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Pastierňa

9,3

Penzión Pastierňa

Ubytování (Penzion) Penzión Pastierňa. Penzión Pastierňa se nachází v obci Dedinky, je obklopený krajinou Slovenského ráje a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, restauraci, bar, gril i terasu. Ubytování Penzión Pastierňa se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pastierňa má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Pastierňa momentálně evidujeme 148 recenzí.

Penzion Dúha

9,1

Penzion Dúha

Ubytování (Apartmány) Penzion Dúha. Penzion Dúha se nachází v Dedinkách a nabízí možnost využívat zahradu. Některé apartmány mají kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Penzion Dúha se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Dúha má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Penzion Dúha momentálně evidujeme 6 recenzí.

CHATA POD VLEKOM

8,7

CHATA POD VLEKOM

Ubytování (Penzion) CHATA POD VLEKOM. CHATA POD VLEKOM se nachází v Dedinkách a 3,1 km od Dobšinské Mašy. Nabízí společný salonek, nekuřácké pokoje, Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování CHATA POD VLEKOM se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování CHATA POD VLEKOM má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion CHATA POD VLEKOM momentálně evidujeme 8 recenzí.

Rekreačný domček Judka

8,4

Rekreačný domček Judka

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný domček Judka. Prázdninový dům Rekreační domček Judka se nachází 3,8 km od střediska Dobšinská Maša v obci Dedinky a nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rekreačný domček Judka se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný domček Judka má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninový dům Rekreačný domček Judka momentálně evidujeme 19 recenzí.

Aqualand Cottage

8,2

Aqualand Cottage

Ubytování (Horské chaty) Aqualand Cottage. Chata Aqualand Cottage se nachází v Národním parku Slovenský ráj. Na jaře 2009 byla zrenovovaná. Chata stojí v údolí přímo u jezera Palcmanská Maša. Ubytování Aqualand Cottage se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aqualand Cottage má celkové hodnocení 8,2. Pro Horské chaty Aqualand Cottage momentálně evidujeme 103 recenzí.

Aqualand chata DL

8,1

Aqualand chata DL

Ubytování (Venkovský dům) Aqualand chata DL. Aqualand chata DL se nachází v obci Dedinky v Košickém kraji, nedaleko Dobšinské Maši, a nabízí Wi-Fi zdarma. Na místě je gril. Ubytování Aqualand chata DL se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aqualand chata DL má celkové hodnocení 8,1. Pro Venkovský dům Aqualand chata DL momentálně evidujeme 10 recenzí.

CHATA NATAŠA

CHATA NATAŠA

Ubytování (Apartmány) CHATA NATAŠA. Situated in Dedinky, 31 km from Spišská Nová Ves, CHATA NATAŠA features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování CHATA NATAŠA se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

chata bubo

chata bubo

Ubytování (Chata) chata bubo. Chata bubo is set in Dedinky. This chalet also features a restaurant. The chalet is fitted with a cable TV, 5 bedrooms and a living room. Ubytování chata bubo se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata chata bubo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Máša

Chata Máša

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Máša. Chata Máša is situated in Dedinky and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Chata Máša se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domček u Ferka

Domček u Ferka

Ubytování (Prázdninový dům) Domček u Ferka. Domček u Ferka is situated in Dedinky. This holiday home also features free WiFi. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Domček u Ferka se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata MIMONKA

Chata MIMONKA

Ubytování (Prázdninový dům) Chata MIMONKA. Situated on the edge of the forest in Dedinky part Dobšinská Maša and surrounded by the Slovak Paradise National Park, Chata MIMONKA offers an outdoor... Ubytování Chata MIMONKA se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Raj Dedinky

Chata Raj Dedinky

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Raj Dedinky. Featuring free bikes, water sports facilities, and barbecue facilities, Chata Raj Dedinky offers accommodation in Dedinky with free WiFi and garden views. Ubytování Chata Raj Dedinky se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa v raji

Chalupa v raji

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa v raji. Featuring accommodation with a balcony, Chalupa v raji is located in Dedinky. The property features garden views and is 22 km from Poprad. Ubytování Chalupa v raji se nachází ve městě Dedinky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dedinky

Město Dedinky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Dedinky.