Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaluža

Ve městě Kaluža (Slovensko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kaluža

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kaluža

Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava

9,9

Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava

UbytováníApartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava. Apartmán Bling vířivka se nachází v obci Kaluža. Zemplínská Šírava nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 2,4 km od Zemplínské Šíravy. Ubytování Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Apartment Vihorlat

9,5

Apartment Vihorlat

Ubytování (Apartmán) Apartment Vihorlat. Apartmán Vihorlat se nachází přímo v Zemplínské Šíravě. Na místě je k dispozici terasa a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Vihorlat se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartment Vihorlat má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Vihorlat momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmány Luxor Zemplínska Šírava

9,5

Apartmány Luxor Zemplínska Šírava

UbytováníApartmány Luxor Zemplínska Šírava. Ubytování se nachází v obci Kaluža, jen 2,4 km od Zemplínské Šíravy. Ubytování Apartmány Luxor Zemplínska Šírava se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Thermal ŠÍRAVA

9,3

Hotel Thermal ŠÍRAVA

Ubytování (Hotel) Hotel Thermal ŠÍRAVA. Hotel Thermal ŠÍRAVA je moderní 4hvězdičkový hotel, který se nachází u přehrady Zemplínská Šírava. Nabízí ubytování v útulných pokojích a apartmánech. Ubytování Hotel Thermal ŠÍRAVA se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Thermal ŠÍRAVA má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Thermal ŠÍRAVA momentálně evidujeme 223 recenzí.

Apartmány Vihorlat III

9,2

Apartmány Vihorlat III

UbytováníApartmány Vihorlat III. Apartmány Vihorlat III se nacházejí v obci Kaluža, pouhých 1,9 km od Zemplínské Šíravy, a nabízejí zahradu, gril i úschovnu zavazadel. Ubytování Apartmány Vihorlat III se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Apartmany Motocentrum

9,2

Apartmany Motocentrum

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Motocentrum. Apartmány Motocentrum se nacházejí v obci Kaluža, 2,7 km od Zemplínské Šíravy, a nabízejí výhled na jezero, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmany Motocentrum se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Glamour

8,9

Hotel Glamour

Ubytování (Hotel) Hotel Glamour. Hotel Glamour se nachází u přehrady Zemplínska Šírava v obci Kaluža. Ubytování Hotel Glamour se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Glamour má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Glamour momentálně evidujeme 139 recenzí.

Penzión Anima

8,2

Penzión Anima

Ubytování (Penzion) Penzión Anima. Penzión Anima se nachází v obci Kaluža, 1,6 km od přehrady Zemplínská šírava. Nabízí zahradu, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Anima se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Anima má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Anima momentálně evidujeme 123 recenzí.

Chata Laci na Kamenci

7,7

Chata Laci na Kamenci

UbytováníChata Laci na Kamenci. Chata Laci na Kamenci se nachází v obci Kaluža, 20 km od Vihorlatské observatoře, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Chata Laci na Kamenci se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Merkur

7,5

Hotel Merkur

Ubytování (Hotel) Hotel Merkur. Hotel Merkur nabízí ubytování v pokojích u jezera Zemplínska Šírava, pouhých 50 metrů od Thermalparku Šírava. Ubytování Hotel Merkur se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Merkur má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Merkur momentálně evidujeme 164 recenzí.

Hotel Eurobus

7,4

Hotel Eurobus

Ubytování (Hotel) Hotel Eurobus. Hotel Eurobus se nachází u jezera Zemplínska Šírava, 6 km od rekreační oblasti a jezera Vinné. Ubytování Hotel Eurobus se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Eurobus má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Eurobus momentálně evidujeme 280 recenzí.

Hotel Postar

7,2

Hotel Postar

Ubytování (Hotel) Hotel Postar. Nekuřácký hotel Postar se nachází v obci Kaluža, 2,2 km od přehrady Zemplínská Šírava a nabízí zahradu, fitness centrum, bar, zázemí pro grilování,... Ubytování Hotel Postar se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Postar má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Postar momentálně evidujeme 269 recenzí.

Penzion BIKER'S

7,1

Penzion BIKER'S

Ubytování (Penzion) Penzion BIKER'S. Penzion BIKER'S se nachází v obci Kaluža, 300 metrů od přehrady Zemplínská šírava a 12 km od Vihorlatu. Nabízí terasu, výhled na jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion BIKER'S se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion BIKER'S má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Penzion BIKER'S momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Felicia

7

Hotel Felicia

Ubytování (Hotel) Hotel Felicia. Hotel Felicia se nachází v obci Kaluža, 300 metrů od přehrady Zemplínská Šírava, a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Hotel Felicia se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Felicia má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Felicia momentálně evidujeme 166 recenzí.

Retro Chata Šírava

6,3

Retro Chata Šírava

Ubytování (Chata) Retro Chata Šírava. Retro Chata Šírava se nachází v obci Kaluža, 1,9 km od Zemplínské Šíravy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Retro Chata Šírava se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Retro Chata Šírava má celkové hodnocení 6,3. Pro Chata Retro Chata Šírava momentálně evidujeme 33 recenzí.

Ubytovanie Atlantis

5,7

Ubytovanie Atlantis

Ubytování (Chata) Ubytovanie Atlantis. Ubytování Atlantis se nachází v Kaluži. Nabízí výhled do zahrady a zázemí pro grilování. Ubytování Ubytovanie Atlantis se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Ubytovanie Atlantis má celkové hodnocení 5,7. Pro Chata Ubytovanie Atlantis momentálně evidujeme 61 recenzí.

Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave

Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave

Ubytování (Apartmán) Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave. Apartmán s výhledem do zahrady - na Zemplínskej Šírave nabízí ubytování s balkonem asi 2,6 km od Zemplínské Šíravy. Ubytování Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Chata Zemplínska Šírava-Kamenec

Chata Zemplínska Šírava-Kamenec

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zemplínska Šírava-Kamenec. Boasting a terrace, Chata Zemplínska Šírava-Kamenec offers accommodation in Kaluža, 2.8 km from Zemplinska Sirava and 11 km from Vihorlat. Ubytování Chata Zemplínska Šírava-Kamenec se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Šírava apartmán s jacuzzi

Šírava apartmán s jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Šírava apartmán s jacuzzi. Situated in Kaluža, within 2.5 km of Zemplinska Sirava, Šírava apartmán s jacuzzi offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Šírava apartmán s jacuzzi se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pro Apartmán Šírava apartmán s jacuzzi nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Virek

Virek

Ubytování (Aparthotel) Virek. Set 2.3 km from Zemplinska Sirava, Virek offers air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytování Virek se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pro Aparthotel Virek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Zemplin

Chata Zemplin

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zemplin. Chata Zemplin se nachází v obci Kaluža, 2,1 km od přehrady Zemplínska Šírava. Ubytování Chata Zemplin se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pro Prázdninový dům Chata Zemplin nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Vlatka s veľkým pozemkom

Apartmány Vlatka s veľkým pozemkom

UbytováníApartmány Vlatka s veľkým pozemkom. Providing quiet street views, Apartmány Vlatka s veľkým pozemkom in Kaluža provides accommodation and a garden. Ubytování Apartmány Vlatka s veľkým pozemkom se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Luxusná chata na Zemplínskej Šírave

Luxusná chata na Zemplínskej Šírave

UbytováníLuxusná chata na Zemplínskej Šírave. Luxusná chata na Zemplínskej Šírave nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v obci Kaluža. 2,1 km od Zemplínské Šíravy. Ubytování Luxusná chata na Zemplínskej Šírave se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Residence Šírava ***

Residence Šírava ***

Ubytování (Apartmány) Residence Šírava ***. Located in Kaluža, 2.2 km from Zemplinska Sirava, Residence Šírava *** provides free WiFi and lake views. Ubytování Residence Šírava *** se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Chata na širave

Chata na širave

Ubytování (Chata) Chata na širave. Set in Kaluža, just 2.3 km from Zemplinska Sirava, Chata na širave offers accommodation with a bar, a terrace and free WiFi. Ubytování Chata na širave se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pro Chata Chata na širave nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Thermal House

Chata Thermal House

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Thermal House. Chata Thermal House se nachází 13 km od Vihorlatu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. 1,9 km od Zemplínské Šíravy. Ubytování Chata Thermal House se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Apartmany Fantagiro

Apartmany Fantagiro

Ubytování (Apartmán) Apartmany Fantagiro. Situated in Kaluža and only 2.3 km from Zemplinska Sirava, Apartmany Fantagiro features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Apartmany Fantagiro se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Šírava best apartment

Šírava best apartment

Ubytování (Apartmán) Šírava best apartment. Boasting a terrace, Šírava best apartment offers accommodation in Kaluža with free WiFi and lake views. Ubytování Šírava best apartment se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pro Apartmán Šírava best apartment nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí

Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí

UbytováníChata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí. Set in Kaluža in the Košický kraj region, Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí has a balcony. Ubytování Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Ubytování ve městě Kaluža

Město Kaluža se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Kaluža.