Hledat

Ubytování

Ubytování město Košická Belá

Ve městě Košická Belá (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Košická Belá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Košická Belá

Chatisko

8,9

Chatisko

Ubytování (Penzion) Chatisko. Set in Košická Belá, Chatisko has a bar, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house offers a continental or buffet breakfast. Ubytování Chatisko se nachází ve městě Košická Belá (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatisko má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Chatisko momentálně evidujeme 17 recenzí.

Hotel & Wellness Lesanka

8,7

Hotel & Wellness Lesanka

Ubytování (Hotel) Hotel & Wellness Lesanka. Hotel & Wellness Lesanka se nachází jen 200 metrů od přehrady Ružín. Ubytování Hotel & Wellness Lesanka se nachází ve městě Košická Belá (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel & Wellness Lesanka má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel & Wellness Lesanka momentálně evidujeme 32 recenzí.

DAM Hotel

DAM Hotel

Ubytování (Hotel) DAM Hotel. DAM Hotel is located in Košická Belá and features a terrace. Guests can enjoy a meal at the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytování DAM Hotel se nachází ve městě Košická Belá (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel DAM Hotel nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Košická Belá

Město Košická Belá se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Košická Belá.