Hledat

Ubytování

Ubytování město Smižany

Ve městě Smižany (Slovensko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Smižany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Smižany

ČÁKYHO KÚRIA - apartmán pre 4 osoby s krbom a saunami

10

ČÁKYHO KÚRIA - apartmán pre 4 osoby s krbom a saunami

UbytováníČÁKYHO KÚRIA - apartmán pre 4 osoby s krbom a saunami. Nabízí saunu, ČÁKYHO KÚRIA - apartmán pro 4 osoby a saunami is located in Smižany. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ČÁKYHO KÚRIA - apartmán pre 4 osoby s krbom a saunami se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Horská chata 3 SKALKY so saunou a jacuzzi kaďou

9,9

Horská chata 3 SKALKY so saunou a jacuzzi kaďou

UbytováníHorská chata 3 SKALKY so saunou a jacuzzi kaďou. Horská chata 3 SKALKY se nachází ve Smižanech v Košickém kraji. so saunou a jacuzzi kaďou has a balcony. Ubytování Horská chata 3 SKALKY so saunou a jacuzzi kaďou se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Villa LUPU

9,7

Villa LUPU

Ubytování (Bed and breakfast) Villa LUPU. Villa LUPU se nachází ve Smižanech, 25 km od Popradu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se v chatě podává kontinentální snídaně. Ubytování Villa LUPU se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Mária

9,6

Penzión Mária

Ubytování (Penzion) Penzión Mária. Penzión Mária se nachází v obci Smižany a nabízí zahradu, fitness centrum, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Mária se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Mária má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Mária momentálně evidujeme 104 recenzí.

Bed&Breakfast Anna Maria

9,6

Bed&Breakfast Anna Maria

Ubytování (Penzion) Bed&Breakfast Anna Maria. Bed&Breakfast Anna Maria se nachází ve Smižanech, 5 km od Spišské Nové Vsi, a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a dětským hřištěm. Ubytování Bed&Breakfast Anna Maria se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Bed&Breakfast Anna Maria má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Bed&Breakfast Anna Maria momentálně evidujeme 160 recenzí.

Soludus-Spišský ľudový dom

9,6

Soludus-Spišský ľudový dom

Ubytování (Penzion) Soludus-Spišský ľudový dom. Soludus-Spišský ľudový dom se nachází v centru obce Smižany, 3 km od Národního parku Slovenský ráj a nabízí bezplatné Wi-Fi, saunu a zahradu s grilem. Ubytování Soludus-Spišský ľudový dom se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Soludus-Spišský ľudový dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Soludus-Spišský ľudový dom momentálně evidujeme 135 recenzí.

Guest House Penzión Milka

9,5

Guest House Penzión Milka

Ubytování (Penzion) Guest House Penzión Milka. Penzión Milka se nachází v obci Smižany a nabízí zahradu, společný prostor pro posezení, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Penzión Milka se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Guest House Penzión Milka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Guest House Penzión Milka momentálně evidujeme 131 recenzí.

penzion spissky dvor

9,4

penzion spissky dvor

Ubytování (Penzion) penzion spissky dvor. Penzion spišský dvor se nachází ve Smižanech. Nabízí zahradu a sdílený lounge. Má i vlastní bezplatné parkoviště a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování penzion spissky dvor se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování penzion spissky dvor má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion penzion spissky dvor momentálně evidujeme 11 recenzí.

Stag house - Jelení dom

9,3

Stag house - Jelení dom

Ubytování (Prázdninový dům) Stag house - Jelení dom. Set in Smižany, Stag house - Jelení dom offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Stag house - Jelení dom se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Stag house - Jelení dom má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Stag house - Jelení dom momentálně evidujeme 10 recenzí.

Villa Elena

9,3

Villa Elena

Ubytování (Penzion) Villa Elena. Rodinná Villa Elena se nachází v poklidné lokalitě, 250 metrů od centra obce Smižany a necelé 2 km od lyžařského rezortu Mlynky. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Villa Elena má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Villa Elena momentálně evidujeme 83 recenzí.

Ubytovanie Zuzana

9,1

Ubytovanie Zuzana

Ubytování (Privát) Ubytovanie Zuzana. Ubytovanie Zuzana se nachází v klidné části Smižan na okraji národního parku Slovenský ráj a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a parkování na... Ubytování Ubytovanie Zuzana se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Ubytovanie Zuzana má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Ubytovanie Zuzana momentálně evidujeme 316 recenzí.

Studio agnieszka 1

8,9

Studio agnieszka 1

UbytováníStudio agnieszka 1. Studio agnieszka 1 se nachází ve Smižanech v Košickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Studio agnieszka 1 se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance

8,6

Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance

Ubytování (Penzion) Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance. Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance nabízí ubytování ve Smižanech. Nabízí krytý bazén, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a rodinné... Ubytování Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata Dominika

8,2

Chata Dominika

UbytováníChata Dominika. Chata Dominika se nachází ve Smižanech, 37 km od Spišského hradu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Chata Dominika se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Relax

7,6

Apartmán Relax

Ubytování (Apartmán) Apartmán Relax. Apartmán Relax se nachází v obci Smižany v Košickém kraji a má balkon. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Relax se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartmán Relax má celkové hodnocení 7,6. Pro Apartmán Apartmán Relax momentálně evidujeme 19 recenzí.

Park Hotel Čingov

7,4

Park Hotel Čingov

Ubytování (Hotel) Park Hotel Čingov. Park Hotel Čingov se nachází ve Smižanech. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí lyžárnu, nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Park Hotel Čingov se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Park Hotel Čingov má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Park Hotel Čingov momentálně evidujeme 178 recenzí.

Chata Čingov Slovenský raj

Chata Čingov Slovenský raj

Ubytování (Chata) Chata Čingov Slovenský raj. Chata Čingov Slovenský raj se nachází ve Smižanech v Košickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se zde podává snídaně formou bufetu. Ubytování Chata Čingov Slovenský raj se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

SOVIA CHATA, Čingov

SOVIA CHATA, Čingov

Ubytování (Chata) SOVIA CHATA, Čingov. Surrounded by the Slovak Pradise National Park and set in a quite part of the Čingov tourist centre , SOVIA CHATA, Čingov offers a self-catered... Ubytování SOVIA CHATA, Čingov se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata Emily

Chata Emily

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Emily. Chata Emily se nachází ve Smižanech a nabízí restauraci, zahradu a gril. 31 km od Tatranské Lomnice. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chata Emily se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata-Imro

Chata-Imro

Ubytování (Chata) Chata-Imro. Chata-Imro se nachází 4 km od centra obce Smižany a nabízí terasu a gril. Ubytování Chata-Imro se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Chata Chata-Imro nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata POHODA - [#117989]

Chata POHODA - [#117989]

Ubytování (Prázdninový dům) Chata POHODA - [#117989]. Set in Smižany, Chata POHODA - [#117989] offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 28 km from Poprad. Ubytování Chata POHODA - [#117989] se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Prázdninový dům Chata POHODA - [#117989] nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Smižanská maša

Chata Smižanská maša

Ubytování (Chata) Chata Smižanská maša. Chata Smižanská maša ve Smižanech nabízí ubytování s balkonem. Hosté zde mohou využít zahradu a terasu. Ubytování Chata Smižanská maša se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Chata Chata Smižanská maša nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman ludovy dom

Apartman ludovy dom

Ubytování (Apartmán) Apartman ludovy dom. Featuring barbecue facilities, Apartman ludovy dom provides accommodation in Smižany with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartman ludovy dom se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Apartmán Apartman ludovy dom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pohoda chata

Pohoda chata

Ubytování (Chata) Pohoda chata. Chata Pohoda se nachází ve Smižanech v Košickém kraji a nabízí zahradu, plně vybavenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pohoda chata se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Chata Pohoda chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman 2 ludový dom

Apartman 2 ludový dom

Ubytování (Apartmán) Apartman 2 ludový dom. Situated in Smižany in the Košický kraj region, Apartman 2 ludový dom features a garden. The property has garden views and is 21 km from Poprad. Ubytování Apartman 2 ludový dom se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Long House

Long House

Ubytování (Prázdninový dům) Long House. Located in Smižany, Long House provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Long House se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Prázdninový dům Long House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Pohoda - [#128288]

Chata Pohoda - [#128288]

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pohoda - [#128288]. Chata Pohoda - [#128288] is set in Smižany and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Chata Pohoda - [#128288] se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Three-Bedroom Holiday Home in Smizany

Three-Bedroom Holiday Home in Smizany

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Smizany. Set in Smižany in the Košický kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Smizany is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Smizany se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Smizany nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Long House

Long House

Ubytování (Prázdninový dům) Long House. Long House is set in Smižany and offers a shared lounge and barbecue facilities. The accommodation is 25 km from Poprad. Ubytování Long House se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Prázdninový dům Long House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalet Horáren

Chalet Horáren

Ubytování (Chata) Chalet Horáren. Chalet Horáren se nachází ve Smižanech v Košickém kraji a nabízí terasu. 31 km od Tatranské Lomnice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Chata má... Ubytování Chalet Horáren se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata u Gregora v Slovenskom raji

Chata u Gregora v Slovenskom raji

Ubytování (Chata) Chata u Gregora v Slovenskom raji. Situated in Smižany, Chata u Gregora v Slovenskom raji features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chata u Gregora v Slovenskom raji se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pro Chata Chata u Gregora v Slovenskom raji nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Smižany

Město Smižany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Smižany.