Hledat

Ubytování

Ubytování město Bukovec

Ve městě Bukovec (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bukovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bukovec

Holiday home Bukovec

Holiday home Bukovec

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Bukovec. Holiday home Bukovec is situated in Bukovec. The holiday home has 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave, a... Ubytování Holiday home Bukovec se nachází ve městě Bukovec (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Bukovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Summer house near lake

Summer house near lake

Ubytování (Prázdninový dům) Summer house near lake. Set in Bukovec in the Košický kraj region, Summer house near lake features a balcony and garden views. Ubytování Summer house near lake se nachází ve městě Bukovec (Slovensko - Košický kraj).

Dom pri jazere s výrivkou

Dom pri jazere s výrivkou

Ubytování (Prázdninový dům) Dom pri jazere s výrivkou. Dom pri jazere s výrivkou is located in Bukovec and offers a garden. This holiday home offers a terrace. Košice is 8 km from the holiday home. Ubytování Dom pri jazere s výrivkou se nachází ve městě Bukovec (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Bukover

Holiday home Bukover

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Bukover. Holiday home Bukover is situated in Bukovec. The holiday home features 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave... Ubytování Holiday home Bukover se nachází ve městě Bukovec (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Bukover nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovňa s výhľadom na jazero

Ubytovňa s výhľadom na jazero

Ubytování (Penzion) Ubytovňa s výhľadom na jazero. Located in Bukovec, Ubytovňa s výhľadom na jazero features a garden, terrace and free WiFi. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Ubytovňa s výhľadom na jazero se nachází ve městě Bukovec (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Ubytovňa s výhľadom na jazero nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Bukovec

Město Bukovec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Bukovec.