Hledat

Ubytování

Ubytování město Krompachy

Ve městě Krompachy (Slovensko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krompachy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krompachy

Chalupy EFENDY

10

Chalupy EFENDY

Ubytování (Prázdninové domy) Chalupy EFENDY. Chalupy Efendy se nachází v Krompaších a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Chalupy EFENDY se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupy EFENDY má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninové domy Chalupy EFENDY momentálně evidujeme 5 recenzí.

Ubytovanie v súkromí Krompachy

8,6

Ubytovanie v súkromí Krompachy

Ubytování (Penzion) Ubytovanie v súkromí Krompachy. Penzion - Ubytovanie v súkromí Krompachy se nachází na kraji Krompach, 450 metrů od lyžařského střediska Plejsy. Ubytování Ubytovanie v súkromí Krompachy se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie v súkromí Krompachy má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Ubytovanie v súkromí Krompachy momentálně evidujeme 81 recenzí.

chata Energetik

8,4

chata Energetik

Ubytování (Penzion) chata Energetik. Chata Energetik has a garden, bar, ski-to-door access and BBQ facilities in Krompachy. Ubytování chata Energetik se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování chata Energetik má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion chata Energetik momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzión Plejsy

8,2

Penzión Plejsy

Ubytování (Penzion) Penzión Plejsy. Penzión Plejsy se nachází ve městě Krompachy a 400 metrů od lyžařského střediska Plejsy. Ubytování Penzión Plejsy se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Plejsy má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Plejsy momentálně evidujeme 39 recenzí.

Piller Kaštieľ

7,7

Piller Kaštieľ

Ubytování (Penzion) Piller Kaštieľ. Piller Kaštieľ se nachází ve městě Krompachy, 400 metrů od lyžařského areálu Krompachy - Plejsy, a nabízí bohaté zázemí včetně zahrady, terasy a baru. Ubytování Piller Kaštieľ se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Piller Kaštieľ má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Piller Kaštieľ momentálně evidujeme 47 recenzí.

Hotel Plejsy

7,1

Hotel Plejsy

Ubytování (Hotel) Hotel Plejsy. Hotel Plejsy se nachází pouze 50 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Plejsy ve městě Krompachy, které se rozkládá v centru spišského regionu. Ubytování Hotel Plejsy se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Plejsy má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Hotel Plejsy momentálně evidujeme 16 recenzí.

Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy

Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy. Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy in Krompachy features accommodation with free WiFi, 1. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

One-Bedroom Holiday Home in Krompachy

One-Bedroom Holiday Home in Krompachy

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Krompachy. Located in Krompachy, 1.1 km from Krompachy - Plejsy and 12 km from Gothic Church Zehra, One-Bedroom Holiday Home in Krompachy offers free WiFi. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Krompachy se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům One-Bedroom Holiday Home in Krompachy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Krompachy

Město Krompachy se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Krompachy.