Hledat

Ubytování

Ubytování město Hrabušice

Ve městě Hrabušice (Slovensko) máme celkem 59 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hrabušice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hrabušice

Chata Konzajf

9,8

Chata Konzajf

Ubytování (Chata) Chata Konzajf. Chata Konzajf se nachází v Hrabušicích. Součástí apartmánů je kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou i rychlovarnou konvicí. Ubytování Chata Konzajf se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Konzajf má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Konzajf momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment 2

9,8

Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Apartment 2. Apartmán 2 se nachází v Hrabušicích, 34 km od Tatranské Lomnice, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment 2 se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 2 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment 2 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Vila Tiesňava Slovenský raj

9,8

Vila Tiesňava Slovenský raj

Ubytování (Prázdninové domy) Vila Tiesňava Slovenský raj. Vila Tiesňava se nachází na okraji obce Hrabušice v Košickém kraji, poblíž vstupu do Národního parku Slovenský ráj a 49 km od polského města Zakopane. Ubytování Vila Tiesňava Slovenský raj se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Vila Tiesňava Slovenský raj má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninové domy Vila Tiesňava Slovenský raj momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartment 1

9,8

Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Apartment 1. Apartmán 1 se nachází v Hrabušicích, 23 km od Tatranské Lomnice. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment 1 se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 1 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment 1 momentálně evidujeme 67 recenzí.

Villa Raj

9,8

Villa Raj

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Raj. Villa Raj se nachází v obci Hrabušice v samém srdci národního parku Slovenský ráj. Ubytování Villa Raj se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Raj má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninové domy Villa Raj momentálně evidujeme 265 recenzí.

Cottage Family

9,7

Cottage Family

Ubytování (Chata) Cottage Family. Chata Family se nachází v Hrabušicích. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a společný salonek. Ubytování Cottage Family se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cottage Family má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Cottage Family momentálně evidujeme 17 recenzí.

Drevený Raj Apartmán

9,7

Drevený Raj Apartmán

Ubytování (Apartmán) Drevený Raj Apartmán. Drevený Raj Apartmán se nachází v obci Hrabušice uprostřed národního parku Slovenský ráj a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným... Ubytování Drevený Raj Apartmán se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Drevený Raj Apartmán má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Drevený Raj Apartmán momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion-Ranc u Trapera

9,7

Penzion-Ranc u Trapera

Ubytování (Penzion) Penzion-Ranc u Trapera. Penzion-Ranč u Trapera se nachází uprostřed národního parku Slovenský ráj, 500 metrů od turistických stezek Podlesok, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion-Ranc u Trapera se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion-Ranc u Trapera má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion-Ranc u Trapera momentálně evidujeme 61 recenzí.

Chata Eden

9,7

Chata Eden

Ubytování (Chata) Chata Eden. Chata Eden se nachází v Hrabušicích. Nabízí zázemí pro grilování a ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata Eden se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Eden má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Eden momentálně evidujeme 28 recenzí.

Drevený raj

9,6

Drevený raj

Ubytování (Prázdninový dům) Drevený raj. Drevený Raj se nachází v Hrabušicích, na okraji národního parku Slovenský ráj. Ubytování Drevený raj se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Drevený raj má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Drevený raj momentálně evidujeme 63 recenzí.

Penzion Jendrál

9,6

Penzion Jendrál

Ubytování (Penzion) Penzion Jendrál. Penzion Jendrál se nachází v Hrabušicích a nabízí sdílenou kuchyň, restauraci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Jendrál se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jendrál má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Jendrál momentálně evidujeme 78 recenzí.

Baby Bear Cottage

9,5

Baby Bear Cottage

Ubytování (Chata) Baby Bear Cottage. Chata Baby Bear Cottage se nachází v obci Hrabušice uprostřed národního parku Slovenský ráj a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a stylovými... Ubytování Baby Bear Cottage se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Baby Bear Cottage má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Baby Bear Cottage momentálně evidujeme 8 recenzí.

Yellow Paradise House

9,5

Yellow Paradise House

Ubytování (Apartmány) Yellow Paradise House. Yellow Paradise House se nachází v národním parku Slovenský ráj v obci Hrabušice, pouhých 10 minut chůze od restaurací a obchodů. Ubytování Yellow Paradise House se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Yellow Paradise House má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Yellow Paradise House momentálně evidujeme 256 recenzí.

Privat Beata

9,5

Privat Beata

Ubytování (Privát) Privat Beata. Privat Beata se nachází v oblasti národního parku Slovenský Ráj 15 minut jízdy od akvaparku v Popradě a má zahradu s dětským hřištěm a terasu s grilem. Ubytování Privat Beata se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Beata má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Privat Beata momentálně evidujeme 104 recenzí.

Chata Piecky

9,5

Chata Piecky

Ubytování (Penzion) Chata Piecky. Chata Piecky se nachází přímo u turistických tras ve Slovenském ráji a patří k ní také louka se zázemím pro grilování. Ubytování Chata Piecky se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Piecky má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Chata Piecky momentálně evidujeme 101 recenzí.

Dom u Jozefa

9,5

Dom u Jozefa

Ubytování (Apartmán) Dom u Jozefa. Dom u Jozefa se nachází v Hrabušicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Dom u Jozefa se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom u Jozefa má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Dom u Jozefa momentálně evidujeme 36 recenzí.

Village House Fonzy

9,5

Village House Fonzy

Ubytování (Privát) Village House Fonzy. Village House Fonzy se nachází uprostřed národního parku Slovenský ráj v obci Hrabušice. Ubytování Village House Fonzy se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Village House Fonzy má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Village House Fonzy momentálně evidujeme 142 recenzí.

Homestay Emka

9,5

Homestay Emka

Ubytování (Privát) Homestay Emka. Homestay Emka se nachází ve městě Hrabušice a nabízí zahradu a výhled na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování přímo na místě. Ubytování Homestay Emka se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homestay Emka má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Homestay Emka momentálně evidujeme 151 recenzí.

Apartmány Petronela

9,5

Apartmány Petronela

Ubytování (Apartmány) Apartmány Petronela. Apartmány Petronela se nacházejí v obci Hrabušice a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu s dětským hřištěm a výhled na hory. Ubytování Apartmány Petronela se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Petronela má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Petronela momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzión Mizuna

9,4

Penzión Mizuna

Ubytování (Penzion) Penzión Mizuna. Penzión Mizuna se nachází v Hrabušicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Mizuna se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Mizuna má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Mizuna momentálně evidujeme 140 recenzí.

Privat Alfa

9,4

Privat Alfa

Ubytování (Privát) Privat Alfa. Privat Alfa nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. K ubytování náleží terasa. Ubytování Privat Alfa se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Privat Alfa má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Privat Alfa momentálně evidujeme 34 recenzí.

Chata s výhľadom na Tatry

9,4

Chata s výhľadom na Tatry

Ubytování (Prázdninový dům) Chata s výhľadom na Tatry. Chata s výhľadom na Tatry se nachází v Hrabušicích a nabízí zahradu, terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata s výhľadom na Tatry se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata s výhľadom na Tatry má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata s výhľadom na Tatry momentálně evidujeme 81 recenzí.

Privat Milan

9,3

Privat Milan

Ubytování (Penzion) Privat Milan. Privat Milan se nachází v Hrabušicích a nabízí zahradu, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Milan se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Milan má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Privat Milan momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartment MEDIASi

9,3

Apartment MEDIASi

Ubytování (Apartmán) Apartment MEDIASi. Apartmán MEDIASi se nachází ve vesnici Hrabušice, pouhé 2 km od národního parku Slovenský ráj, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Apartment MEDIASi se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartment MEDIASi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment MEDIASi momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chata u Jozefa

9,3

Chata u Jozefa

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Jozefa. Chata U Jozefa se nachází v Hrabušicích na okraji národního parku Slovenský ráj. Jedná se o ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata u Jozefa se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Jozefa má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Chata u Jozefa momentálně evidujeme 31 recenzí.

CHATA PODLESOK

9,2

CHATA PODLESOK

Ubytování (Chata) CHATA PODLESOK. CHATA PODLESOK se nachází v Hrabušicích, 15 km od Popradu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování CHATA PODLESOK se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domcek Miriam

9,2

Domcek Miriam

Ubytování (Venkovský dům) Domcek Miriam. Domček Miriam se nachází v Hrabušicích a nabízí zahradu, terasu a dětské hřiště. Ubytování Domcek Miriam se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Domcek Miriam má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Domcek Miriam momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chalupa Pohoda Slovenský raj Hrabušice

9,2

Chalupa Pohoda Slovenský raj Hrabušice

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pohoda Slovenský raj Hrabušice. Chalupa Pohoda Slovenský raj Hrabušice je samostatně stojící prázdninový dům situovaný v Hrabušicích v Košickém kraji. Ubytování Chalupa Pohoda Slovenský raj Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chalupa Pohoda Slovenský raj Hrabušice má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chalupa Pohoda Slovenský raj Hrabušice momentálně evidujeme 21 recenzí.

Mountain View Cottage

9,1

Mountain View Cottage

Ubytování (Chata) Mountain View Cottage. Hotel Mountain View Cottage se nachází v obci Hrabušice, 2 km od národního parku Slovenský ráj a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou... Ubytování Mountain View Cottage se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mountain View Cottage má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Mountain View Cottage momentálně evidujeme 7 recenzí.

Homestay Magdalénka

9

Homestay Magdalénka

Ubytování (Privát) Homestay Magdalénka. Homestay Magdalénka se nachází v Hrabušicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Homestay Magdalénka se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homestay Magdalénka má celkové hodnocení 9. Pro Privát Homestay Magdalénka momentálně evidujeme 23 recenzí.

Villa MEDIASi

9

Villa MEDIASi

Ubytování (Privát) Villa MEDIASi. Villa Mediasi stojí v národním parku Slovenský ráj v obci Hrabušice a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi v celém areálu a... Ubytování Villa MEDIASi se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa MEDIASi má celkové hodnocení 9. Pro Privát Villa MEDIASi momentálně evidujeme 249 recenzí.

Jasmin

9

Jasmin

Ubytování (Apartmán) Jasmin. Apartmán Jasmin se nachází v Hrabušicích a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Jasmin se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jasmin má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Jasmin momentálně evidujeme 20 recenzí.

Privát v raji

8,9

Privát v raji

Ubytování (Prázdninové domy) Privát v raji. Privát v raji se nachází v Národním parku Slovenský ráj a nabízí výhled na hory, zahradu se zázemím pro grilování, bezplatné Wi-Fi připojení, houpačky a... Ubytování Privát v raji se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát v raji má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninové domy Privát v raji momentálně evidujeme 106 recenzí.

Hotel Petra Garni

8,8

Hotel Petra Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Petra Garni. Hotel Petra Garni se nachází v centru obce Hrabušice, 500 metrů od vstupu do Národního parku Slovenský ráj, a nabízí společný lounge s kulečníkem, šipkami,... Ubytování Hotel Petra Garni se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Petra Garni má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Petra Garni momentálně evidujeme 84 recenzí.

Drevenica Hrabušice

8,8

Drevenica Hrabušice

Ubytování (Chata) Drevenica Hrabušice. Drevenica Hrabušice se nachází v Hrabušicích v Košickém kraji, má zahradu a výhled směřuje na hory. Ubytování Drevenica Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Hrabušice má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Drevenica Hrabušice momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartments Nikol&Alzbetka

8,8

Apartments Nikol&Alzbetka

Ubytování (Apartmány) Apartments Nikol&Alzbetka. Apartmány Nikol & Alzbetka se nachází v Hrabušicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Apartments Nikol&Alzbetka se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Nikol&Alzbetka má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Apartments Nikol&Alzbetka momentálně evidujeme 56 recenzí.

ChalupaBara

8,7

ChalupaBara

Ubytování (Privát) ChalupaBara. ChalupaBara se nachází v Hrabušicích a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, společný lounge a zázemí pro grilování. Ubytování ChalupaBara se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ChalupaBara má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát ChalupaBara momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata Pila

8,7

Chata Pila

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pila. Chata Pila se nachází ve vesnici Pila v národním parku Slovenský ráj. Je obklopená lesy a stojí hned vedle potoka. Ubytování Chata Pila se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Pila má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chata Pila momentálně evidujeme 9 recenzí.

Autocamping Podlesok

8,7

Autocamping Podlesok

Ubytování (Kemp) Autocamping Podlesok. Autocamping Podlesok se nachází v Hrabušicích, 16 km od Popradu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Autocamping Podlesok se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Autocamping Podlesok má celkové hodnocení 8,7. Pro Kemp Autocamping Podlesok momentálně evidujeme 59 recenzí.

Chata u Dedka

8,6

Chata u Dedka

Ubytování (Chata) Chata u Dedka. Chata u Dedka se nachází ve Lhotce a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyní a společným salonkem. K dispozici je terasa. Ubytování Chata u Dedka se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Dedka má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata u Dedka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Slovenskeho Raja

8,5

Chata Slovenskeho Raja

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Slovenskeho Raja. Chata Slovenského Raja se nachází v srdci Národního parku Slovenský ráj v obci Hrabušice. Ubytování Chata Slovenskeho Raja se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Slovenskeho Raja má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový dům Chata Slovenskeho Raja momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata Eva

8,5

Chata Eva

Ubytování (Penzion) Chata Eva. Chata Eva se zahradou, grilem a neplaceným soukromým parkovištěm je situovaná u turistické stezky Piecky v národním parku Slovenský ráj. Ubytování Chata Eva se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Eva má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Chata Eva momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Raj

8,5

Chata Raj

Ubytování (Chata) Chata Raj. Chata Raj se nachází v obci Hrabušice a nabízí zahradu i gril. Stavba pochází z roku 2008 a má zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chata Raj se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Raj má celkové hodnocení 8,5. Pro Chata Chata Raj momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán Melani

8,4

Apartmán Melani

Ubytování (Apartmán) Apartmán Melani. Apartmán Melani se nachází v Hrabušicích v Košickém kraji, 16 km od Popradu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Melani se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát Čujová

8,2

Privát Čujová

Ubytování (Penzion) Privát Čujová. Privát Čujová se nachází v Hrabušicích. Nabízí zahradu, sdílený lounge, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Privát Čujová se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Čujová má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Privát Čujová momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartmany a Chata Agy

8,2

Apartmany a Chata Agy

Ubytování (Privát) Apartmany a Chata Agy. Apartmány a Chata Agy se nachází v Hrabušicích a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradu a terasu. Ubytování Apartmany a Chata Agy se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie Aneta

8

Ubytovanie Aneta

Ubytování (Prázdninové domy) Ubytovanie Aneta. Ubytovanie Aneta se nachází v Hrabušicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Ubytovanie Aneta se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Aneta má celkové hodnocení 8. Pro Prázdninové domy Ubytovanie Aneta momentálně evidujeme 47 recenzí.

Guest House Eva

7,6

Guest House Eva

Ubytování (Penzion) Guest House Eva. Penzion Eva se nachází v Hrabušicích a nabízí zahradu, sdílený lounge, gril, bezplatné Wi-Fi, společnou kuchyň a aquapark. Ubytování Guest House Eva se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Eva má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Guest House Eva momentálně evidujeme 452 recenzí.

Penzion Anna

7,5

Penzion Anna

Ubytování (Penzion) Penzion Anna. Penzion Anna se nachází v Hrabušicích v budově z roku 2008 a nabízí zahradu a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Anna se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Anna má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Penzion Anna momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmány Agnesa

7

Apartmány Agnesa

Ubytování (Apartmány) Apartmány Agnesa. Apartmány Agnesa se nacházejí se v Hrabušicích. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu a sezónní venkovní bazén. Ubytování Apartmány Agnesa se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Agnesa má celkové hodnocení 7. Pro Apartmány Apartmány Agnesa momentálně evidujeme 34 recenzí.

Autocamping Betlanovce

6,7

Autocamping Betlanovce

Ubytování (Kemp) Autocamping Betlanovce. Autocamping Betlanovce se nachází v Hrabušicích v Košickém kraji a nabízí neplacené soukromé parkoviště. V kempu lze relaxovat na terase. Ubytování Autocamping Betlanovce se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Ubytování ve městě Hrabušice

Město Hrabušice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 59 hotelů a ubytování ve městě Hrabušice.