Hledat

Ubytování

Ubytování město Hrabušice

Ve městě Hrabušice (Slovensko) máme celkem 59 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hrabušice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hrabušice

DREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE

10

DREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE

UbytováníDREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE. DREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE se nachází v Hrabušicích a nabízí saunu. Ubytování DREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán C2 Hrabušice

10

Apartmán C2 Hrabušice

UbytováníApartmán C2 Hrabušice. Apartmán C2 Hrabušice se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně a 34 km od Spišského hradu. Ubytování Apartmán C2 Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Hrabušice

10

Apartmán Hrabušice

UbytováníApartmán Hrabušice. Apartmán Hrabušice se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně a 34 km od Spišského hradu, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Apartment 2

9,8

Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Apartment 2. Apartmán 2 se nachází v Hrabušicích, 34 km od Tatranské Lomnice, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment 2 se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartment 2 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment 2 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment 1

9,8

Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Apartment 1. Apartmán 1 se nachází v Hrabušicích, 23 km od Tatranské Lomnice. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment 1 se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartment 1 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment 1 momentálně evidujeme 67 recenzí.

Villa Raj

9,8

Villa Raj

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Raj. Villa Raj se nachází v obci Hrabušice v samém srdci národního parku Slovenský ráj. Ubytování Villa Raj se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Villa Raj má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninové domy Villa Raj momentálně evidujeme 265 recenzí.

Chata FALCO Slovenský Raj

9,8

Chata FALCO Slovenský Raj

UbytováníChata FALCO Slovenský Raj. Chata FALCO Slovenský Raj se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně a 34 km od Spišského hradu. Ubytování Chata FALCO Slovenský Raj se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Romantické chalúpky Raj, Borievka a Čučoriedka

9,7

Romantické chalúpky Raj, Borievka a Čučoriedka

UbytováníRomantické chalúpky Raj, Borievka a Čučoriedka. Romantické chalúpky Raj, Borievka a Čučoriedka se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování Romantické chalúpky Raj, Borievka a Čučoriedka se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Cottage Family

9,7

Cottage Family

Ubytování (Chata) Cottage Family. Chata Family se nachází v Hrabušicích. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a společný salonek. Ubytování Cottage Family se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Cottage Family má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Cottage Family momentálně evidujeme 17 recenzí.

Hrabusice D1

9,7

Hrabusice D1

UbytováníHrabusice D1. Hrabusice D1 se nachází v Hrabušicích, pouhých 27 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Hrabusice D1 se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán B3 Hrabušice

9,7

Apartmán B3 Hrabušice

UbytováníApartmán B3 Hrabušice. Apartmán B3 Hrabušice se nachází v Hrabušicích, 34 km od Spišského hradu, 50 km od Chodníku korunami stromů a 14 km od náměstí sv. Egídia v Popradu. Ubytování Apartmán B3 Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Ranč Podlesok

9,6

Ranč Podlesok

UbytováníRanč Podlesok. Ranč Podlesok se nachází v Hrabušicích, 24 km od Dobšinské ledové jeskyně a 36 km od Spišského hradu. Ubytování Ranč Podlesok se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán A1 Hrabušice

9,6

Apartmán A1 Hrabušice

UbytováníApartmán A1 Hrabušice. Apartmán A1 Hrabušice se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně, 34 km od Spišského hradu a 50 km od stezky korunami stromů. Ubytování Apartmán A1 Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Penzion Jendrál

9,6

Penzion Jendrál

Ubytování (Penzion) Penzion Jendrál. Penzion Jendrál se nachází v Hrabušicích a nabízí sdílenou kuchyň, restauraci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Jendrál se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion Jendrál má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Jendrál momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartmány Hrabušice

9,6

Apartmány Hrabušice

UbytováníApartmány Hrabušice. Apartmány Hrabušice se nacházejí v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Baby Bear Cottage

9,5

Baby Bear Cottage

Ubytování (Chata) Baby Bear Cottage. Chata Baby Bear Cottage se nachází v obci Hrabušice uprostřed národního parku Slovenský ráj a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a stylovými... Ubytování Baby Bear Cottage se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Baby Bear Cottage má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Baby Bear Cottage momentálně evidujeme 8 recenzí.

Yellow Paradise House

9,5

Yellow Paradise House

Ubytování (Apartmány) Yellow Paradise House. Yellow Paradise House se nachází v národním parku Slovenský ráj v obci Hrabušice, pouhých 10 minut chůze od restaurací a obchodů. Ubytování Yellow Paradise House se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Yellow Paradise House má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Yellow Paradise House momentálně evidujeme 256 recenzí.

Apartmán B4 Hrabušice

9,5

Apartmán B4 Hrabušice

UbytováníApartmán B4 Hrabušice. Apartmán B4 Hrabušice se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně, 34 km od Spišského hradu a 50 km od stezky korunami stromů. Ubytování Apartmán B4 Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

DREVENICA

9,5

DREVENICA

UbytováníDREVENICA. DREVENICA se nachází v Hrabušicích, pouhých 26 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování DREVENICA se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Privat Beata

9,5

Privat Beata

Ubytování (Privát) Privat Beata. Privat Beata se nachází v oblasti národního parku Slovenský Ráj 15 minut jízdy od akvaparku v Popradě a má zahradu s dětským hřištěm a terasu s grilem. Ubytování Privat Beata se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Privat Beata má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Privat Beata momentálně evidujeme 104 recenzí.

Dom u Jozefa

9,5

Dom u Jozefa

Ubytování (Apartmán) Dom u Jozefa. Dom u Jozefa se nachází v Hrabušicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Dom u Jozefa se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Dom u Jozefa má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Dom u Jozefa momentálně evidujeme 36 recenzí.

Village House Fonzy

9,5

Village House Fonzy

Ubytování (Privát) Village House Fonzy. Village House Fonzy se nachází uprostřed národního parku Slovenský ráj v obci Hrabušice. Ubytování Village House Fonzy se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Village House Fonzy má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Village House Fonzy momentálně evidujeme 142 recenzí.

Homestay Emka

9,5

Homestay Emka

Ubytování (Privát) Homestay Emka. Homestay Emka se nachází ve městě Hrabušice a nabízí zahradu a výhled na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování přímo na místě. Ubytování Homestay Emka se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Homestay Emka má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Homestay Emka momentálně evidujeme 151 recenzí.

Apartmány Petronela

9,5

Apartmány Petronela

Ubytování (Apartmány) Apartmány Petronela. Apartmány Petronela se nacházejí v obci Hrabušice a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu s dětským hřištěm a výhled na hory. Ubytování Apartmány Petronela se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartmány Petronela má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Petronela momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzión Mizuna

9,4

Penzión Mizuna

Ubytování (Penzion) Penzión Mizuna. Penzión Mizuna se nachází v Hrabušicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Mizuna se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Mizuna má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Mizuna momentálně evidujeme 140 recenzí.

Ubytovanie u Eriky

9,4

Ubytovanie u Eriky

UbytováníUbytovanie u Eriky. Ubytovanie u Eriky se nachází v Hrabušicích, 26 km od Dobšinské ledové jeskyně, 34 km od Spišského hradu a 50 km od Chodníku korunami stromů. Ubytování Ubytovanie u Eriky se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Natálka Drevený raj

9,4

Apartmán Natálka Drevený raj

UbytováníApartmán Natálka Drevený raj. Apartmán Natálka Drevený raj se nachází v Hrabušicích, 33 km od Spišského hradu, 49 km od stezky korunami stromů a 50 km od Štrbského Plesa. Ubytování Apartmán Natálka Drevený raj se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Chata s výhľadom na Tatry

9,4

Chata s výhľadom na Tatry

Ubytování (Prázdninový dům) Chata s výhľadom na Tatry. Chata s výhľadom na Tatry se nachází v Hrabušicích a nabízí zahradu, terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata s výhľadom na Tatry se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata s výhľadom na Tatry má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata s výhľadom na Tatry momentálně evidujeme 81 recenzí.

Slovensky raj D2

9,4

Slovensky raj D2

UbytováníSlovensky raj D2. Slovenský raj D2 se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně a 34 km od Spišského hradu. Ubytování Slovensky raj D2 se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Privat Milan

9,3

Privat Milan

Ubytování (Penzion) Privat Milan. Privat Milan se nachází v Hrabušicích a nabízí zahradu, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Milan se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Privat Milan má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Privat Milan momentálně evidujeme 86 recenzí.

Turisticky Raj

9,3

Turisticky Raj

UbytováníTuristicky Raj. Turistický Raj je obklopen národním parkem Slovenský ráj a nabízí ubytování v kajutách, které se nacházejí u 3 vstupů a pouhých 15 minut od ostatních. Ubytování Turisticky Raj se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Na_ture

9,3

Na_ture

UbytováníNa_ture. Na_ture se nachází v Hrabušicích a nabízí saunu. Nachází se 27 km od Dobšinské ledové jeskyně a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Na_ture se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Chata u Jozefa

9,3

Chata u Jozefa

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Jozefa. Chata U Jozefa se nachází v Hrabušicích na okraji národního parku Slovenský ráj. Jedná se o ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata u Jozefa se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata u Jozefa má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Chata u Jozefa momentálně evidujeme 31 recenzí.

CHATA PODLESOK

9,2

CHATA PODLESOK

Ubytování (Chata) CHATA PODLESOK. CHATA PODLESOK se nachází v Hrabušicích, 15 km od Popradu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování CHATA PODLESOK se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Penzion Siesta Grand

9,2

Penzion Siesta Grand

UbytováníPenzion Siesta Grand. Penzion Siesta Grand se nachází v Hrabušicích, 26 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízí zahradu, terasu a bar. Ubytování Penzion Siesta Grand se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Mountain View Cottage

9,1

Mountain View Cottage

Ubytování (Chata) Mountain View Cottage. Hotel Mountain View Cottage se nachází v obci Hrabušice, 2 km od národního parku Slovenský ráj a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou... Ubytování Mountain View Cottage se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Mountain View Cottage má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Mountain View Cottage momentálně evidujeme 7 recenzí.

Homestay Magdalénka

9

Homestay Magdalénka

Ubytování (Privát) Homestay Magdalénka. Homestay Magdalénka se nachází v Hrabušicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Homestay Magdalénka se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Homestay Magdalénka má celkové hodnocení 9. Pro Privát Homestay Magdalénka momentálně evidujeme 23 recenzí.

Villa MEDIASi

9

Villa MEDIASi

Ubytování (Privát) Villa MEDIASi. Villa Mediasi stojí v národním parku Slovenský ráj v obci Hrabušice a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi v celém areálu a... Ubytování Villa MEDIASi se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Villa MEDIASi má celkové hodnocení 9. Pro Privát Villa MEDIASi momentálně evidujeme 249 recenzí.

Jasmin

9

Jasmin

Ubytování (Apartmán) Jasmin. Apartmán Jasmin se nachází v Hrabušicích a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Jasmin se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Jasmin má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Jasmin momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel Petra

9

Hotel Petra

UbytováníHotel Petra. Hotel Petra se nachází v Hrabušicích, 26 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, terasu a restauraci. Ubytování Hotel Petra se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Ubytování ve městě Hrabušice

Město Hrabušice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 59 hotelů a ubytování ve městě Hrabušice.