Hledat

Ubytování

Ubytování město Veľký Meder

Ve městě Veľký Meder (Slovensko) máme celkem 65 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Veľký Meder

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Veľký Meder

U Mami

9,8

U Mami

Ubytování (Prázdninový dům) U Mami. Hotel U Mami se nachází ve Velkém Mederu. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování U Mami se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování U Mami má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům U Mami momentálně evidujeme 19 recenzí.

Belany Studios

9,8

Belany Studios

Ubytování (Apartmán) Belany Studios. Belany Studios se nachází ve městě Veľký Meder, necelý 1 km od termálního koupaliště Corvinus a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Belany Studios se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Belany Studios má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Belany Studios momentálně evidujeme 39 recenzí.

Rekreačný dom Flóra

9,8

Rekreačný dom Flóra

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný dom Flóra. Rekreačný dom Flóra se nachází ve Velkém Mederu, 1,1 km od termálního koupaliště Thermal Corvinus. Ubytování Rekreačný dom Flóra se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Rekreačný dom Flóra má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Rekreačný dom Flóra momentálně evidujeme 23 recenzí.

Scandic apartmany

9,7

Scandic apartmany

Ubytování (Apartmán) Scandic apartmany. Scandic apartmany se nacházejí ve Veľkém Mederu a nabízejí ubytování se zahradou, výhledem do zahrady, zázemím pro grilování, terasou, balkonem, bezplatným... Ubytování Scandic apartmany se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Scandic apartmany má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Scandic apartmany momentálně evidujeme 59 recenzí.

Kolibri Apartment

9,7

Kolibri Apartment

Ubytování (Privát) Kolibri Apartment. Apartmán Kolibri se nachází ve městě Veľký Meder a nabízí zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kolibri Apartment se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Kolibri Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Kolibri Apartment momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartman Levandula

9,7

Apartman Levandula

Ubytování (Apartmány) Apartman Levandula. Apartmán Levandula se nachází ve Velkém Mederu, kousek od termálního koupaliště Corvinus, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartman Levandula se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Levandula má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartman Levandula momentálně evidujeme 88 recenzí.

Vila Lexus

9,6

Vila Lexus

Ubytování (Apartmány) Vila Lexus. Vila Lexus se nachází ve městě Veľký Meder a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Lexus se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Lexus má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Vila Lexus momentálně evidujeme 80 recenzí.

Villa Laura

9,6

Villa Laura

Ubytování (Apartmány) Villa Laura. Villa Laura se nachází ve městě Veľký Meder, 300 metrů od místních termálních lázní, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Villa Laura se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Laura má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Villa Laura momentálně evidujeme 202 recenzí.

Apartmán Corvin

9,6

Apartmán Corvin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Corvin. Apartmán Corvin se nachází ve Velkém Mederu v Trnavském kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartmán Corvin se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmán Corvin má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Corvin momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmany Judita Kissová

9,5

Apartmany Judita Kissová

Ubytování (Apartmány) Apartmany Judita Kissová. Apartmány Judita Kissová se nacházejí ve městě Veľký Meder, 1,3 km od lázeňského komplexu Themal Corvinus Velky Meder, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi a... Ubytování Apartmany Judita Kissová se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmany Judita Kissová má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany Judita Kissová momentálně evidujeme 30 recenzí.

Alexej apartmany

9,5

Alexej apartmany

Ubytování (Apartmány) Alexej apartmany. Alexej apartmány se nacházejí ve Velkém Mederu. Nabízejí Wi-Fi zdarma, zahardu s terasou a výhled do zahrady. Ubytování Alexej apartmany se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Alexej apartmany má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Alexej apartmany momentálně evidujeme 71 recenzí.

Apartmány Alice

9,5

Apartmány Alice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Alice. Apartmány Alice se nachází 1,2 km od termálního koupaliště Thermal Corvinus ve Velkém Mederu. Nabízí restauraci, zahradu, gril a terasu. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartmány Alice se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Alice má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Alice momentálně evidujeme 10 recenzí.

Villa CC

9,5

Villa CC

Ubytování (Prázdninové domy) Villa CC. Villa CC se nachází ve Veľkém Mederu, 5 minut pěšky od termálních lázní Corvinus. Nabízí 2 apartmá, první v přízemí se 2 ložnicemi, druhé v 1. Ubytování Villa CC se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa CC má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Villa CC momentálně evidujeme 93 recenzí.

Néró Apartman

9,4

Néró Apartman

Ubytování (Penzion) Néró Apartman. Penzion Néró Apartman se nachází ve městě Veľký Meder, 1,1 km od tamních termálních lázní Corvinus, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým... Ubytování Néró Apartman se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BALBO Apartment

9,4

BALBO Apartment

Ubytování (Apartmán) BALBO Apartment. Apartmán BALBO se nachází ve městě Veľký Meder a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování BALBO Apartment se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování BALBO Apartment má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán BALBO Apartment momentálně evidujeme 31 recenzí.

Corvin Pension and Restaurant

9,3

Corvin Pension and Restaurant

Ubytování (Penzion) Corvin Pension and Restaurant. Corvin Pension and Restaurant byl otevřen v květnu 2012 a nabízí moderní interiér, bezplatné Wi-Fi připojení a letní terasu, kde se pořádají večery s živou... Ubytování Corvin Pension and Restaurant se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Corvin Pension and Restaurant má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Corvin Pension and Restaurant momentálně evidujeme 352 recenzí.

Penzión Heléné

9,3

Penzión Heléné

Ubytování (Penzion) Penzión Heléné. Penzión Heléné se nachází ve Veľkém Mederu, 1,1 km od termálního koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytování Penzión Heléné se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Heléné má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Heléné momentálně evidujeme 137 recenzí.

Aquasleep II

9,2

Aquasleep II

Ubytování (Rezort) Aquasleep II. Aquasleep II se nachází ve Veľkém Mederu, 700 metrů od termálního koupaliště Thermal Corvinus Veľky Meder. Ubytování Aquasleep II se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aquasleep II má celkové hodnocení 9,2. Pro Rezort Aquasleep II momentálně evidujeme 89 recenzí.

Nostalgia

9,2

Nostalgia

Ubytování (Penzion) Nostalgia. Penzion Nostalgia se nachází ve Velkém Mederu, 1,1 km od termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder, a nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké... Ubytování Nostalgia se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nostalgia má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Nostalgia momentálně evidujeme 20 recenzí.

Toskána

9,1

Toskána

Ubytování (Aparthotel) Toskána. Ubytování Toskána se nachází ve vesnici Veľký Meder, jen pár kroků od areálu Thermal Corvinus. Ubytování Toskána se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Toskána má celkové hodnocení 9,1. Pro Aparthotel Toskána momentálně evidujeme 129 recenzí.

Villa Rose

9,1

Villa Rose

Ubytování (Vila) Villa Rose. Villa Rose se nachází ve Velkém Mederu, necelý 1 km od termálního koupaliště Thermal Corvinus Velky Meder. Ubytování Villa Rose se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Rose má celkové hodnocení 9,1. Pro Vila Villa Rose momentálně evidujeme 11 recenzí.

Fridrich apartman

9

Fridrich apartman

Ubytování (Apartmány) Fridrich apartman. Fridrich apartman je ubytování s možností vlastního stravování ve městě Veľký Meder, 400 metrů od tamních lázní Thermal Corvinus. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Fridrich apartman se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fridrich apartman má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Fridrich apartman momentálně evidujeme 189 recenzí.

Apartmány Family Veľký Meder

9

Apartmány Family Veľký Meder

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Family Veľký Meder. Apartmány Family Veľký Meder se nachází jen 200 metrů od Termálparku Veľký Meder. Ubytování Apartmány Family Veľký Meder se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Family Veľký Meder má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Apartmány Family Veľký Meder momentálně evidujeme 174 recenzí.

Privat u Jozefa Földesa

9

Privat u Jozefa Földesa

Ubytování (Privát) Privat u Jozefa Földesa. Privát u Jozefa Foldesa situovaný v oblíbeném lázeňském městě Veľký Meder nabízí ubytování ve studiích a apartmánech s venkovní terasou s posezením a... Ubytování Privat u Jozefa Földesa se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Privat u Jozefa Földesa má celkové hodnocení 9. Pro Privát Privat u Jozefa Földesa momentálně evidujeme 96 recenzí.

Aquasleep

9

Aquasleep

Ubytování (Rezort) Aquasleep. Aquasleep je rezort situovaný ve Veľkém Mederu, 3 minuty chůze od lázeňského komplexu Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytování Aquasleep se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aquasleep má celkové hodnocení 9. Pro Rezort Aquasleep momentálně evidujeme 27 recenzí.

Promenád apartmán

8,9

Promenád apartmán

Ubytování (Apartmány) Promenád apartmán. Promenâd Apartmán nabízí ubytování v obci Veľký Meder. Bazén je vzdálen 100 metrů. Město Győr je 21 km daleko. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Promenád apartmán se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Promenád apartmán má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Promenád apartmán momentálně evidujeme 232 recenzí.

Amira Apartmany

8,9

Amira Apartmany

Ubytování (Apartmán) Amira Apartmany. Amira Apartmany se nachází 1,5 km od termálního koupaliště Thermal Corvinus Velky Meder. Nabízí výhled do vlastní zahrady a balkon. Ubytování Amira Apartmany se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Amira Apartmany má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Amira Apartmany momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment Nelly

8,9

Apartment Nelly

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Nelly. Tento samostatně stojící prázdninový dům s klimatizací se nachází ve Velkém Mederu v Trnavském kraji, 1,4 km od termálního koupaliště Corvinus, a nabízí... Ubytování Apartment Nelly se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment Nelly má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Apartment Nelly momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Tara

8,9

Penzion Tara

Ubytování (Penzion) Penzion Tara. Penzion Tara se nachází v obci Veľký Meder, pouhých 50 metrů od lázní Thermal Corvinus. Nabízí bar s terasou, pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Tara se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tara má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Tara momentálně evidujeme 254 recenzí.

Apartmány 77

8,8

Apartmány 77

Ubytování (Privát) Apartmány 77. Apartamany 77 offers a garden, as well as accommodation with free WiFi and a kitchenette in Dunajská Streda. Ubytování Apartmány 77 se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evička Penzion

8,8

Evička Penzion

Ubytování (Penzion) Evička Penzion. Penzion Evička se nachází na poklidném předměstí města Veľký Meder, pouhých 250 metrů od termálních lázní Corvinus. Ubytování Evička Penzion se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Evička Penzion má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Evička Penzion momentálně evidujeme 305 recenzí.

Ubytovanie Harmony House

8,8

Ubytovanie Harmony House

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Harmony House. Ubytovanie Harmony House se nachází v obci Veľký Meder. Všechny pokoje mají TV, Wi-Fi zdarma a sdílený kuchyňský kout. Ubytování Ubytovanie Harmony House se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Harmony House má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ubytovanie Harmony House momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartmány u Markéty

8,8

Apartmány u Markéty

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Markéty. Apartmány u Markéty se nacházejí ve městě Veľký Meder, 2,6 km od lázeňského komplexu Thermal Corvinus, a nabízejí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány u Markéty se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmány u Markéty má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Apartmány u Markéty momentálně evidujeme 10 recenzí.

Lavínia Apartman

8,7

Lavínia Apartman

Ubytování (Penzion) Lavínia Apartman. Lavínia Apartman se nachází ve Velkém Mederu, 500 metrů od termálního koupaliště Veľký Meder. Ubytování Lavínia Apartman se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Car-es panzió

8,7

Car-es panzió

Ubytování (Penzion) Car-es panzió. Car-es panzió se nachází ve Velkém Mederu, 1,4 km od termálního koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytování Car-es panzió se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Car-es panzió má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Car-es panzió momentálně evidujeme 10 recenzí.

Vila Aura

8,6

Vila Aura

Ubytování (Apartmán) Vila Aura. Vila Aura se nachází v obci Veľký Meder, 1 km od termálních lázní Corvinus, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Aura se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Aura má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Vila Aura momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion Betty

8,6

Penzion Betty

Ubytování (Penzion) Penzion Betty. Penzion Betty se nachází v areálu termálních lázní Velký Meder. Nabízí krytý bazén, infrasaunu, finskou saunu a tenisové kurty. Ubytování Penzion Betty se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Betty má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Betty momentálně evidujeme 222 recenzí.

Hodosi Apartman

8,6

Hodosi Apartman

Ubytování (Apartmány) Hodosi Apartman. Apartmán Hodosi se nachází ve Velkém Mederu, 2,9 km od termálního koupaliště Corvinus Velky Meder, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hodosi Apartman se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hodosi Apartman má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmány Hodosi Apartman momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartman u Karla

8,6

Apartman u Karla

Ubytování (Apartmány) Apartman u Karla. Apartmán u Karla je dům s apartmánem a studiem s možností vlastního stravování situovaný ve Veľkém Mederu, 500 metrů od termálního koupaliště Thermal... Ubytování Apartman u Karla se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman u Karla má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmány Apartman u Karla momentálně evidujeme 151 recenzí.

B.ADEN Pension

8,6

B.ADEN Pension

Ubytování (Penzion) B.ADEN Pension. B.ADEN Pension je situovaný v centru města a nabízí terasu se zázemím pro grilování, zahradu s rybníčkem, jídelnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování B.ADEN Pension se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování B.ADEN Pension má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion B.ADEN Pension momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmany u Smreka

8,5

Apartmany u Smreka

Ubytování (Apartmány) Apartmany u Smreka. Apartmany u Smreka se nachází ve Velkém Mederu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV a zahradou s grilem. K dispozici je lednička a rychlovarná... Ubytování Apartmany u Smreka se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmany u Smreka má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmány Apartmany u Smreka momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartmány Karmon Park

8,4

Apartmány Karmon Park

Ubytování (Penzion) Apartmány Karmon Park. Penzion Apartmány Karmon Park se nacházejí ve městě Veľký Meder, 600 metrů od termálních lázní Corvinus Veľký Meder, a nabízí ubytování se zahradou,... Ubytování Apartmány Karmon Park se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Anna

8,2

Vila Anna

Ubytování (Penzion) Vila Anna. Vila Anna se nachází ve Veľkém Mederu, necelý 1 km od termálních lázní Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytování Vila Anna se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Anna má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Vila Anna momentálně evidujeme 5 recenzí.

Németh Ernest Apartman

8,2

Németh Ernest Apartman

Ubytování (Apartmány) Németh Ernest Apartman. Apartmán Németh Ernest se nachází ve Velkém Mederu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Németh Ernest Apartman se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Németh Ernest Apartman má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmány Németh Ernest Apartman momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartman Vilo

8,1

Apartman Vilo

Ubytování (Apartmány) Apartman Vilo. Apartmán Vilo se nachází ve městě Veľký Meder, 500 metrů od termálního koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Vilo se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Vilo má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmány Apartman Vilo momentálně evidujeme 20 recenzí.

Motel Görföl

8,1

Motel Görföl

Ubytování (Motel) Motel Görföl. Motel Görföl se nachází v centru města Veľký Meder, 15 minut chůze od termálních lázní Corvinus a nabízí lázeňské centrum s vířivkou, saunou a relaxační... Ubytování Motel Görföl se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Görföl má celkové hodnocení 8,1. Pro Motel Motel Görföl momentálně evidujeme 110 recenzí.

Hotel *** Plauter Kúria

8

Hotel *** Plauter Kúria

Ubytování (Hotel) Hotel *** Plauter Kúria. Plauter Kuria je obklopen velkým parkem v klidném městě Velky Meder. Ubytování Hotel *** Plauter Kúria se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel *** Plauter Kúria má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel *** Plauter Kúria momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartman Taktik

8

Apartman Taktik

Ubytování (Apartmány) Apartman Taktik. Apartman Taktik ležící na okraji Velkého Mederu 200 metrů od termálního koupaliště nabízí ubytování ve studiových apartmánech s vlastním stravováním,... Ubytování Apartman Taktik se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Taktik má celkové hodnocení 8. Pro Apartmány Apartman Taktik momentálně evidujeme 129 recenzí.

Penzión Stefarez New

8

Penzión Stefarez New

Ubytování (Penzion) Penzión Stefarez New. Penzión Stefarez 1 se nachází v centru Veľkého Mederu. Nabízí komfortní pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV, rychlovarnou konvicí a lednicí. Ubytování Penzión Stefarez New se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Stefarez New má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzión Stefarez New momentálně evidujeme 480 recenzí.

Viktória&Krisztián Apartments

7,9

Viktória&Krisztián Apartments

Ubytování (Apartmán) Viktória&Krisztián Apartments. Viktória&Krisztián Apartments se nachází v obci Veľký Meder, 700 metrů od termálního koualiště Thermal Corvinus Veľký Meder. Ubytování Viktória&Krisztián Apartments se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Viktória&Krisztián Apartments má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmán Viktória&Krisztián Apartments momentálně evidujeme 34 recenzí.

Kurtaserská 3316/103B

7,9

Kurtaserská 3316/103B

Ubytování (Apartmány) Kurtaserská 3316/103B. Kurtaserská 3316/103B jsou apartmány s patiem a Wi-Fi zdarma situované ve Veľkém Mederu, 800 metrů od termálního koupaliště Thermal Corvinus Velký Meder. Ubytování Kurtaserská 3316/103B se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kurtaserská 3316/103B má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmány Kurtaserská 3316/103B momentálně evidujeme 17 recenzí.

Ubytování ve městě Veľký Meder

Město Veľký Meder se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 65 hotelů a ubytování ve městě Veľký Meder.