Hledat

Ubytování

Trnavský kraj

V regionu Trnavský kraj (Slovensko) máme celkem 343 hotelů a ubytování.

Pro region Trnavský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (38), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Biely Kostol (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Trnavský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Trnavský kraj

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytování (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City se nachází v Piešťanech, 400 metrů od lázní Piešťany a 3,8 km od zámku Moravany nad Váhom, a nabízí kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Royal City Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Royal City Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Royal City Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Villa Vodicka

10

Villa Vodicka

Ubytování (Penzion) Villa Vodicka. Villa Vodicka se nachází v Piešťanech, 1 minutu chůze od lázní Piešťany a má zahradu. Ubytování Villa Vodicka se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Vodicka má celkové hodnocení 10. Pro Penzion Villa Vodicka momentálně evidujeme 8 recenzí.

XLSuite

10

XLSuite

Ubytování (Apartmány) XLSuite. XLSuite se nachází v Piešťanech, 700 metrů od termálních lázní Piešťany a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování XLSuite se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování XLSuite má celkové hodnocení 10. Pro Apartmány XLSuite momentálně evidujeme 8 recenzí.

Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska

10

Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska

Ubytování (Vila) Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska. Set in Fekete-Nyék in the Trnavský kraj region, Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska has a patio and river views. Ubytování Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska se nachází ve městě (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuto Apartman Exclusive Trnava

10

Kuto Apartman Exclusive Trnava

Ubytování (Apartmán) Kuto Apartman Exclusive Trnava. Kuto Apartman Exclusive Trnava is situated in Trnava. The property is 39 km from Pezinok and free private parking is available. Ubytování Kuto Apartman Exclusive Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piešťany, slnečný byt blízko centra

9,9

Piešťany, slnečný byt blízko centra

Ubytování (Apartmán) Piešťany, slnečný byt blízko centra. Piešťany, slunečný byt blízko centra se nachází v Piešťanech, 1 km od lázní Piešťany a 4,1 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Piešťany, slnečný byt blízko centra se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Piešťany, slnečný byt blízko centra má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Piešťany, slnečný byt blízko centra momentálně evidujeme 8 recenzí.

Panorama apartment

9,9

Panorama apartment

Ubytování (Apartmán) Panorama apartment. Offering free WiFi and river views, Panorama apartment is an accommodation located in Šamorín. Ubytování Panorama apartment se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Panorama apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Panorama apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytování (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment se nachází v Trnavě, 43 km od Piešťan. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment Romantic

9,9

Apartment Romantic

Ubytování (Apartmán) Apartment Romantic. Apartment Romantic se nachází v Piešťanech, 1,2 km od lázeňského parku Piešťany a 5 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartment Romantic se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Romantic má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Romantic momentálně evidujeme 12 recenzí.

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytování (Privát) Ambiente. Ubytování v soukromí Ambiente se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí terasu. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ambiente se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ambiente má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Ambiente momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytování (Apartmány) Apartments Relax. Klimatizované apartmány Relax se nacházejí v Dunajské Stredě a nabízejí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Apartments Relax se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartments Relax momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartment TT7

9,8

Apartment TT7

Ubytování (Apartmán) Apartment TT7. Offering free WiFi and city views, Apartment TT7 is an accommodation situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytování Apartment TT7 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment TT7 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment TT7 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Residence Šamorín

9,8

Residence Šamorín

Ubytování (Apartmán) Residence Šamorín. Residence Šamorín se nachází v Šamorínu, 2 km od sportovního komplexu X-bionic Sphere. Hosté se tu mohou ubytovat v apartmánu s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Residence Šamorín má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Residence Šamorín momentálně evidujeme 31 recenzí.

U Mami

9,8

U Mami

Ubytování (Prázdninový dům) U Mami. Hotel U Mami se nachází ve Velkém Mederu. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování U Mami se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování U Mami má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům U Mami momentálně evidujeme 19 recenzí.

family cottage

9,8

family cottage

Ubytování (Chata) family cottage. Family cottage se nachází v Senici a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa nebo balkon. Hosté mohou využívat i sdílený lounge. Ubytování family cottage se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování family cottage má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata family cottage momentálně evidujeme 10 recenzí.

Belany Studios

9,8

Belany Studios

Ubytování (Apartmán) Belany Studios. Belany Studios se nachází ve městě Veľký Meder, necelý 1 km od termálního koupaliště Corvinus a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Belany Studios se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Belany Studios má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Belany Studios momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytování (Apartmán) Apartment J&D. Apartmán J&D se nachází v Dunajské Stredě a nabízí ubytování v budově z roku 2016, zahradu, společný lounge, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled... Ubytování Apartment J&D se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment J&D má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment J&D momentálně evidujeme 36 recenzí.

Rekreačný dom Flóra

9,8

Rekreačný dom Flóra

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný dom Flóra. Rekreačný dom Flóra se nachází ve Velkém Mederu, 1,1 km od termálního koupaliště Thermal Corvinus. Ubytování Rekreačný dom Flóra se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Rekreačný dom Flóra má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Rekreačný dom Flóra momentálně evidujeme 23 recenzí.

Oldtown Apartment

9,8

Oldtown Apartment

Ubytování (Apartmán) Oldtown Apartment. Oldtown Apartment is located in Trnava. The accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytování Oldtown Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Oldtown Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Oldtown Apartment momentálně evidujeme 9 recenzí.

AgroPenzion 7divov

9,8

AgroPenzion 7divov

Ubytování (Penzion) AgroPenzion 7divov. AgroPenzion 7divov se nachází v Dolné Krupé. Nabízí zahradu, bar, sdílenou kuchyň, sdílený obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Ubytování AgroPenzion 7divov se nachází ve městě Dolná Krupá (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování AgroPenzion 7divov má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion AgroPenzion 7divov momentálně evidujeme 72 recenzí.

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytování (Penzion) Villa La Via ***. Villa La Via *** se nachází v Dunajské Strede a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Tento penzion poskytuje ubytování v pokojích s balkonem. Ubytování Villa La Via *** se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa La Via *** má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Villa La Via *** momentálně evidujeme 61 recenzí.

Alia house with garden in Piešťany

9,8

Alia house with garden in Piešťany

Ubytování (Prázdninový dům) Alia house with garden in Piešťany. Situated in Piešťany, 1.3 km from Health Spa Piestany and 3. Ubytování Alia house with garden in Piešťany se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Platan

9,8

Apartmán Platan

Ubytování (Apartmán) Apartmán Platan. Apartmán Platan se nachází 1,6 km od volnočasového rezortu X-bionic Sphere v Šamoríně a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Platan se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Platan má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Platan momentálně evidujeme 20 recenzí.

Ubytovanie Viktória

9,8

Ubytovanie Viktória

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Viktória. Prázdninový dům - Ubytovanie Viktória se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Veľkého Mederu. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Ubytovanie Viktória se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domček u Komorníka

9,7

Domček u Komorníka

Ubytování (Prázdninový dům) Domček u Komorníka. Domček u Komorníka se nachází ve vesnici Veľké Dvorníky, pouhých 200 metrů od města Dunajská Streda, a nabízí možnost vlastního stravování. Ubytování Domček u Komorníka se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Domček u Komorníka má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Domček u Komorníka momentálně evidujeme 23 recenzí.

Villa Amelie con piscina

9,7

Villa Amelie con piscina

Ubytování (Vila) Villa Amelie con piscina. Villa Amelie con piscina se nachází v Dolních Lovčicích a nabízí ubytování se soukromým bazénem, zahradou, Wi-Fi zdarma a výhledem na bazén. Ubytování Villa Amelie con piscina se nachází ve městě Dolné Lovčice (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Amelie con piscina má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Villa Amelie con piscina momentálně evidujeme 14 recenzí.

Scandic apartmany

9,7

Scandic apartmany

Ubytování (Apartmán) Scandic apartmany. Scandic apartmany se nacházejí ve Veľkém Mederu a nabízejí ubytování se zahradou, výhledem do zahrady, zázemím pro grilování, terasou, balkonem, bezplatným... Ubytování Scandic apartmany se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Scandic apartmany má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Scandic apartmany momentálně evidujeme 59 recenzí.

Lake Residence

9,7

Lake Residence

Ubytování (Apartmán) Lake Residence. Lake Residence se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Lake Residence se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lake Residence má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Lake Residence momentálně evidujeme 53 recenzí.

Kolibri Apartment

9,7

Kolibri Apartment

Ubytování (Privát) Kolibri Apartment. Apartmán Kolibri se nachází ve městě Veľký Meder a nabízí zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kolibri Apartment se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Kolibri Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Kolibri Apartment momentálně evidujeme 35 recenzí.

Vinárstvo Nový Život

9,7

Vinárstvo Nový Život

Ubytování (Apartmán) Vinárstvo Nový Život. Vinárstvo Nový Život is set in Nový Život and offers a shared lounge. The air-conditioned accommodation is 45 km from Veľký Meder. Ubytování Vinárstvo Nový Život se nachází ve městě Nový Život (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinárstvo Nový Život má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vinárstvo Nový Život momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzión Petrov grunt

9,7

Penzión Petrov grunt

Ubytování (Penzion) Penzión Petrov grunt. Penzion Petrov grunt se nachází v Košútech. Nabízí zahradu, bar, terasu a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou a výhledem do... Ubytování Penzión Petrov grunt se nachází ve městě Košúty (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Petrov grunt má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Petrov grunt momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Club

9,7

Penzion Club

Ubytování (Penzion) Penzion Club. Penzion Club se nachází v centru města Skalica, v oblasti dobře známé svými vinicemi. Ubytování Penzion Club se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Club má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Club momentálně evidujeme 130 recenzí.

Apartmán Centroom

9,7

Apartmán Centroom

Ubytování (Privát) Apartmán Centroom. Apartmán Centroom se nachází v centru Piešťan hned vedle nákupního centra Aupark a pouhých 5 minut pěšky od lázeňského ostrova. Ubytování Apartmán Centroom se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Centroom má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmán Centroom momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartment Šamorín

9,7

Apartment Šamorín

Ubytování (Apartmán) Apartment Šamorín. Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Šamorín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Šamorín momentálně evidujeme 71 recenzí.

New York Pension

9,7

New York Pension

Ubytování (Penzion) New York Pension. Boasting a bar, New York Pension is situated in Dunajská Streda. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování New York Pension se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Historický objekt Ailit

9,7

Historický objekt Ailit

Ubytování (Privát) Historický objekt Ailit. Privát - Historický objekt Ailit se nachází v Podbranči. Nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Historický objekt Ailit se nachází ve městě Podbranč (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Historický objekt Ailit má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Historický objekt Ailit momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Sunny

9,7

Apartmán Sunny

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sunny. Apartmán Sunny se nachází v Piešťanech v Trnavském kraji, 500 metrů od léčebných lázní Piešťany, a nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory a Wi-Fi... Ubytování Apartmán Sunny se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmán Sunny má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Sunny momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Levandula

9,7

Apartman Levandula

Ubytování (Apartmány) Apartman Levandula. Apartmán Levandula se nachází ve Velkém Mederu, kousek od termálního koupaliště Corvinus, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartman Levandula se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Levandula má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartman Levandula momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartment Horizon

9,7

Apartment Horizon

Ubytování (Apartmán) Apartment Horizon. Featuring a terrace, Apartment Horizon features accommodation in Trnava with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Horizon se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Horizon má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Horizon momentálně evidujeme 8 recenzí.

Villa Anna

9,7

Villa Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anna. Vila Anna se nachází v obci Moravany nad Váhom, do 15 minut chůze od celoročních termálních lázní Piešťany. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Anna má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Villa Anna momentálně evidujeme 9 recenzí.

Zuckmann Villa

9,7

Zuckmann Villa

Ubytování (Apartmány) Zuckmann Villa. Zuckmann Villa nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma v centru Piešťan. Má restauraci a terasu. Ubytování Zuckmann Villa se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zuckmann Villa má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Zuckmann Villa momentálně evidujeme 76 recenzí.

Apartment Puma v centre Piešťan

9,7

Apartment Puma v centre Piešťan

Ubytování (Apartmán) Apartment Puma v centre Piešťan. Set in Piešťany, within 200 metres of Health Spa Piestany and 2. Ubytování Apartment Puma v centre Piešťan se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Diana

9,6

Apartmány Diana

Ubytování (Apartmány) Apartmány Diana. Apartmány Diana se nachází v Dunajské Stredě, 41 km od Bratislavy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartmány Diana se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Diana má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Diana momentálně evidujeme 98 recenzí.

Villa Ephélia

9,6

Villa Ephélia

Ubytování (Apartmány) Villa Ephélia. Apartmánová vila Ephélia se nachází v Dunajské Stredě, 50 metrů od koupaliště Thermalpark, které nabízí bazény, tobogány a wellness centrum se saunou a... Ubytování Villa Ephélia se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Ephélia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Villa Ephélia momentálně evidujeme 347 recenzí.

Vila Lexus

9,6

Vila Lexus

Ubytování (Apartmány) Vila Lexus. Vila Lexus se nachází ve městě Veľký Meder a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Lexus se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Lexus má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Vila Lexus momentálně evidujeme 80 recenzí.

Апартаменты

9,6

Апартаменты

Ubytování (Apartmán) Апартаменты. Ubytování Апартаменты se nachází v obci Biely Kostol v Trnavském kraji a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Апартаменты se nachází ve městě Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Апартаменты má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Апартаменты momentálně evidujeme 18 recenzí.

Design apartment, the city centre close to the health spa

9,6

Design apartment, the city centre close to the health spa

Ubytování (Apartmán) Design apartment, the city centre close to the health spa. Design apartment, the city centre close to the health spa se nachází v Piešťanech, 300 metrů od lázní a 3,6 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Design apartment, the city centre close to the health spa se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Design apartment, the city centre close to the health spa má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Design apartment, the city centre close to the health spa momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzión Walter

9,6

Penzión Walter

Ubytování (Penzion) Penzión Walter. Penzión Walter je rodinný penzion v části Nové Osady obce Veľké Úľany. Stojí jen 2 km od golfového hřiště Sedín a 7 km od golfového hřiště Hrubá Borša. Ubytování Penzión Walter se nachází ve městě Veľké Úľany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Walter má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Walter momentálně evidujeme 69 recenzí.

Villa Laura

9,6

Villa Laura

Ubytování (Apartmány) Villa Laura. Villa Laura se nachází ve městě Veľký Meder, 300 metrů od místních termálních lázní, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Villa Laura se nachází ve městě Veľký Meder (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Laura má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Villa Laura momentálně evidujeme 202 recenzí.

Penzión nad Skalicou

9,6

Penzión nad Skalicou

Ubytování (Penzion) Penzión nad Skalicou. Penzión nad Skalicou se nachází ve Skalici. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión nad Skalicou se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión nad Skalicou má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión nad Skalicou momentálně evidujeme 11 recenzí.

City Center Aupark Apartment

9,6

City Center Aupark Apartment

Ubytování (Apartmán) City Center Aupark Apartment. City Center Aupark Apartment nabízí ubytování v Piešťanech, jen pár kroků od nákupního centra Aupark, 2 minuty chůze od historického centra a 200 metrů od... Ubytování City Center Aupark Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování City Center Aupark Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán City Center Aupark Apartment momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování v městech regionu Trnavský kraj

Ubytování v městech regionu Trnavský kraj

Ubytování v regionu Trnavský kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 343 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Trnavský kraj.

Pro region Trnavský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (38), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Biely Kostol (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Trnavský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Royal City Apartment (10*), Villa Vodicka (10*), XLSuite (10*), Kuto Apartman Exclusive Trnava (10*), Piešťany, slnečný byt blízko centra (9,9*), Panorama apartment (9,9*), Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment (9,9*), Apartment Romantic (9,9*), Ambiente (9,9*), Apartments Relax (9,9*).

Region Trnavský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.