Hledat

Ubytování

Trnavský kraj

V regionu Trnavský kraj (Slovensko) máme celkem 343 hotelů a ubytování.

Pro region Trnavský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (38), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Biely Kostol (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Trnavský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Trnavský kraj

Apartmán pri parku

10

Apartmán pri parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri parku. Apartmán pri parku poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán pri parku se nachází ve městě (Slovensko - Trnavský kraj).

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytování (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City se nachází v Piešťanech, 400 metrů od lázní Piešťany a 3,8 km od zámku Moravany nad Váhom, a nabízí kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Royal City Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Royal City Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Royal City Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman Anita

10

Apartman Anita

UbytováníApartman Anita. Apartman Anita se nachází v Dunajské Stredě, 30 km od zámku Tomášov, 46 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 47 km od vyhlídkové věže UFO, a nabízí... Ubytování Apartman Anita se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Elite House

10

Elite House

UbytováníElite House. Elite House nabízí ubytování s výhledem na bazén, sezónním venkovním bazénem a terasou, asi 5,9 km od lázní Piešťany. Ubytování Elite House se nachází ve městě Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Vodicka

10

Villa Vodicka

Ubytování (Penzion) Villa Vodicka. Villa Vodicka se nachází v Piešťanech, 1 minutu chůze od lázní Piešťany a má zahradu. Ubytování Villa Vodicka se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa Vodicka má celkové hodnocení 10. Pro Penzion Villa Vodicka momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany

10

Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany

UbytováníApartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany. Apartmán na Hlavnej ulici, Veľké Úľany se nachází v Galantě, 21 km od zámku Tomášov a 46 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

MILIA wine & event resort

10

MILIA wine & event resort

UbytováníMILIA wine & event resort. MILIA wine & event resort se nachází v Dunajském Klátově, 44 km od panského sídla Tomášov, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým... Ubytování MILIA wine & event resort se nachází ve městě Dunajský Klátov (Slovensko - Trnavský kraj).

Vila Puha

10

Vila Puha

UbytováníVila Puha. Vila Puha se nachází asi 41 km od zámku Tomášov a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Vila Puha se nachází ve městě Vrakúň (Slovensko - Trnavský kraj).

Luxusný Apartman Kocka na Poschodí

10

Luxusný Apartman Kocka na Poschodí

UbytováníLuxusný Apartman Kocka na Poschodí. Luxusný Apartman Kocka se nachází v Šaštíně, 21 km od golfového rezortu Penati a 41 km od Kolonády na Reistně. Ubytování Luxusný Apartman Kocka na Poschodí se nachází ve městě Šaštín (Slovensko - Trnavský kraj).

Luxury style apartment

10

Luxury style apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury style apartment. Luxury style apartment se nachází v Šaštíně v Trnavském kraji a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Luxury style apartment se nachází ve městě Šaštín (Slovensko - Trnavský kraj).

Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska

10

Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska

Ubytování (Vila) Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska. Set in Fekete-Nyék in the Trnavský kraj region, Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska has a patio and river views. Ubytování Luxury Cottage by Little Danube - Pista & Magduska se nachází ve městě (Slovensko - Trnavský kraj).

Kuto Apartman Exclusive Trnava

10

Kuto Apartman Exclusive Trnava

Ubytování (Apartmán) Kuto Apartman Exclusive Trnava. Kuto Apartman Exclusive Trnava is situated in Trnava. The property is 39 km from Pezinok and free private parking is available. Ubytování Kuto Apartman Exclusive Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

XLSuite

10

XLSuite

Ubytování (Apartmány) XLSuite. XLSuite se nachází v Piešťanech, 700 metrů od termálních lázní Piešťany a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování XLSuite se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování XLSuite má celkové hodnocení 10. Pro Apartmány XLSuite momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penati golf by Kate

10

Penati golf by Kate

UbytováníPenati golf by Kate. Penati golf by Kate se nachází v Šajdíkove Humence, 100 metrů od golfového rezortu Penati a 45 km od zámku Krakovany, a nabízí klimatizaci. Ubytování Penati golf by Kate se nachází ve městě Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).

Retro house in nature

10

Retro house in nature

UbytováníRetro house in nature. Retro house in nature se nachází v Šamoríně, 18 km od zámku Tomášov a 24 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Nabízí výhled na řeku. Ubytování Retro house in nature se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Penati Golf B.2.1. Šajdíkove Humence

10

Apartmán Penati Golf B.2.1. Šajdíkove Humence

UbytováníApartmán Penati Golf B.2.1. Šajdíkove Humence. Apartmán Penati Golf B.2.1. Šajdíkove Humence se nachází v Šajdíkove Humence, 1 km od golfového rezortu Penati, 44 km od zámku Krakovany a 47 km od zámku... Ubytování Apartmán Penati Golf B.2.1. Šajdíkove Humence se nachází ve městě Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).

City Apartment

10

City Apartment

UbytováníCity Apartment. City Apartment se nachází v Piešťanech, 4,9 km od zámku Moravany nad Váhom a 8,9 km od zámku Krakovany, a nabízí klimatizaci. Ubytování City Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Atrium apartman

10

Atrium apartman

UbytováníAtrium apartman. Atrium apartman se nachází v Dunajské Stredě v Trnavském kraji. Dům Tomášova je vzdálený 30 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné... Ubytování Atrium apartman se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Mato

10

Villa Mato

UbytováníVilla Mato. Villa Mato se nachází v Piešťanech, 1,8 km od lázní Piešťany a 44 km od Agrokomplexu Nitra. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Villa Mato se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Rezidencia Bellova

10

Rezidencia Bellova

UbytováníRezidencia Bellova. Rezidencia Bellova se nachází v Košicích, 1,6 km od katedrály sv. Alžběty a 4 km od Steel Arény. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Rezidencia Bellova se nachází ve městě Bellova Ves (Slovensko - Košický kraj).

Aqua Relax apartman

10

Aqua Relax apartman

UbytováníAqua Relax apartman. Apartmán Aqua Relax se nachází v Dunajské Stredě, 37 km od zámku Tomášov a 46 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Aqua Relax apartman se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Piešťany, slnečný byt blízko centra

9,9

Piešťany, slnečný byt blízko centra

Ubytování (Apartmán) Piešťany, slnečný byt blízko centra. Piešťany, slunečný byt blízko centra se nachází v Piešťanech, 1 km od lázní Piešťany a 4,1 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Piešťany, slnečný byt blízko centra se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Piešťany, slnečný byt blízko centra má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Piešťany, slnečný byt blízko centra momentálně evidujeme 8 recenzí.

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytování (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment se nachází v Trnavě, 43 km od Piešťan. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment momentálně evidujeme 16 recenzí.

KARINA APARTMAN

9,9

KARINA APARTMAN

UbytováníKARINA APARTMAN. KARINA APARTMAN se nachází v Dunajské Stredě, 44 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 46 km od vyhlídkové věže UFO, a nabízí zahradu a výhled do... Ubytování KARINA APARTMAN se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Victory apartmán

9,9

Victory apartmán

UbytováníVictory apartmán. Victory apartmán se nachází v Šamoríně, 16 km od zámku Tomášov, 23 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 24 km od vyhlídkové věže UFO. Ubytování Victory apartmán se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Romantic

9,9

Apartment Romantic

Ubytování (Apartmán) Apartment Romantic. Apartment Romantic se nachází v Piešťanech, 1,2 km od lázeňského parku Piešťany a 5 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartment Romantic se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment Romantic má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Romantic momentálně evidujeme 12 recenzí.

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytování (Privát) Ambiente. Ubytování v soukromí Ambiente se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí terasu. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ambiente se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Ambiente má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Ambiente momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytování (Apartmány) Apartments Relax. Klimatizované apartmány Relax se nacházejí v Dunajské Stredě a nabízejí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Apartments Relax se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartments Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartments Relax momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartment TT7

9,8

Apartment TT7

Ubytování (Apartmán) Apartment TT7. Offering free WiFi and city views, Apartment TT7 is an accommodation situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytování Apartment TT7 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment TT7 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment TT7 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Residence Šamorín

9,8

Residence Šamorín

Ubytování (Apartmán) Residence Šamorín. Residence Šamorín se nachází v Šamorínu, 2 km od sportovního komplexu X-bionic Sphere. Hosté se tu mohou ubytovat v apartmánu s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Residence Šamorín má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Residence Šamorín momentálně evidujeme 31 recenzí.

Elegant Escape apartment I - City Centre

9,8

Elegant Escape apartment I - City Centre

UbytováníElegant Escape apartment I - City Centre. Elegant Escape apartment I - City Centre se nachází v centru Bratislavy, 1,1 km od Michalské brány a 2,6 km od stadionu Ondreje Nepely. Ubytování Elegant Escape apartment I - City Centre se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj).

family cottage

9,8

family cottage

Ubytování (Chata) family cottage. Family cottage se nachází v Senici a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa nebo balkon. Hosté mohou využívat i sdílený lounge. Ubytování family cottage se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování family cottage má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata family cottage momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytování (Apartmán) Apartment J&D. Apartmán J&D se nachází v Dunajské Stredě a nabízí ubytování v budově z roku 2016, zahradu, společný lounge, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled... Ubytování Apartment J&D se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment J&D má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment J&D momentálně evidujeme 36 recenzí.

Frašták apartment

9,8

Frašták apartment

UbytováníFrašták apartment. Frašták apartment se nachází asi 22 km od lázní Piešťany a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Frašták apartment se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj).

Rodinný dom Auris

9,8

Rodinný dom Auris

UbytováníRodinný dom Auris. Rodinný dom Auris se nachází v Piešťanech, pouhých 5,4 km od lázní Piešťany. Ubytování Rodinný dom Auris se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment T8

9,8

Apartment T8

Ubytování (Apartmán) Apartment T8. Apartmán T8 se nachází v Trnavě. 29 km od Piešťan. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment T8 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Oldtown Apartment

9,8

Oldtown Apartment

Ubytování (Apartmán) Oldtown Apartment. Oldtown Apartment is located in Trnava. The accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytování Oldtown Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Oldtown Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Oldtown Apartment momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Lodenica

9,8

Apartmán Lodenica

UbytováníApartmán Lodenica. Apartmán Lodenica se nachází v Piešťanech, pouhých 5,2 km od lázní Piešťany. Ubytování Apartmán Lodenica se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Alia house with garden in Piešťany

9,8

Alia house with garden in Piešťany

Ubytování (Prázdninový dům) Alia house with garden in Piešťany. Situated in Piešťany, 1.3 km from Health Spa Piestany and 3. Ubytování Alia house with garden in Piešťany se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

AgroPenzion 7divov

9,8

AgroPenzion 7divov

Ubytování (Penzion) AgroPenzion 7divov. AgroPenzion 7divov se nachází v Dolné Krupé. Nabízí zahradu, bar, sdílenou kuchyň, sdílený obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Ubytování AgroPenzion 7divov se nachází ve městě Dolná Krupá (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování AgroPenzion 7divov má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion AgroPenzion 7divov momentálně evidujeme 72 recenzí.

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytování (Penzion) Villa La Via ***. Villa La Via *** se nachází v Dunajské Strede a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Tento penzion poskytuje ubytování v pokojích s balkonem. Ubytování Villa La Via *** se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa La Via *** má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Villa La Via *** momentálně evidujeme 61 recenzí.

Village Paradise

9,8

Village Paradise

UbytováníVillage Paradise. Village Paradise se nachází v Šamoríně, 16 km od zámku Tomášov a 25 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Village Paradise se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Bohemian

9,8

Bohemian

UbytováníBohemian. Bohemian se nachází v Dunajské Stredě, 16 km od zámku Tomášov, 23 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 24 km od vyhlídkové věže UFO. Ubytování Bohemian se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Platan

9,8

Apartmán Platan

Ubytování (Apartmán) Apartmán Platan. Apartmán Platan se nachází 1,6 km od volnočasového rezortu X-bionic Sphere v Šamoríně a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Platan se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmán Platan má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Platan momentálně evidujeme 20 recenzí.

Ubytovanie Viktória

9,8

Ubytovanie Viktória

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Viktória. Prázdninový dům - Ubytovanie Viktória se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Veľkého Mederu. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Ubytovanie Viktória se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Garden & Pool apartment

9,7

Garden & Pool apartment

Ubytování (Apartmán) Garden & Pool apartment. Garden & Pool apartment se nachází v Trnavě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. 35 km od Piešťan. Ubytování Garden & Pool apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytování v městech regionu Trnavský kraj

Ubytování v městech regionu Trnavský kraj

Ubytování v regionu Trnavský kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 343 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Trnavský kraj.

Pro region Trnavský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Piešťany (89), Veľký Meder (65), Dunajská Streda (38), Trnava (37), Šamorín (12), Senica (9), Hlohovec (7), Skalica (7), Galanta (6), Biely Kostol (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Trnavský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Royal City Apartment (10*), Villa Vodicka (10*), XLSuite (10*), Kuto Apartman Exclusive Trnava (10*), Piešťany, slnečný byt blízko centra (9,9*), Panorama apartment (9,9*), Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment (9,9*), Apartment Romantic (9,9*), Ambiente (9,9*), Apartments Relax (9,9*).

Region Trnavský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.