Hledat

Ubytování

Ubytování město Smolenice

Ve městě Smolenice (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Smolenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Smolenice

Penzión Villa Agnes

9,3

Penzión Villa Agnes

Ubytování (Penzion) Penzión Villa Agnes. Penzión Villa Agnes se nachází ve Smolenici. Mimo jiné nabízí zahradu s grilem, terasu, společný salonek a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzión Villa Agnes se nachází ve městě Smolenice (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Villa Agnes má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Villa Agnes momentálně evidujeme 69 recenzí.

Záruby Resort

Záruby Resort

Ubytování (Chata) Záruby Resort. Záruby Resort is located in Smolenice and offers a bar and a terrace. The property features mountain views and is 40 km from Senec. Ubytování Záruby Resort se nachází ve městě Smolenice (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Jahodnik

Chata Jahodnik

Ubytování (Penzion) Chata Jahodnik. Chata Jahodnik features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Smolenice. Ubytování Chata Jahodnik se nachází ve městě Smolenice (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytování ve městě Smolenice

Město Smolenice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Smolenice.