Hledat

Ubytování

Ubytování město Šajdíkove Humence

Ve městě Šajdíkove Humence (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šajdíkove Humence

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šajdíkove Humence

Stylish apartment at Penati Golf Resort

Stylish apartment at Penati Golf Resort

Ubytování (Apartmán) Stylish apartment at Penati Golf Resort. Stylish apartment at Penati Golf Resort is located in Šajdíkove Humence and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Stylish apartment at Penati Golf Resort se nachází ve městě Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Stylish apartment at Penati Golf Resort nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Golf Residence Senica

Golf Residence Senica

Ubytování (Apartmán) Golf Residence Senica. Featuring a garden, a bar, and a private beach area, Golf Residence Senica provides accommodation in Šajdíkove Humence with free WiFi and lake views. Ubytování Golf Residence Senica se nachází ve městě Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán Golf Residence Senica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Šajdíkove Humence

Město Šajdíkove Humence se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Šajdíkove Humence.