Hledat

Ubytování

GASS GOLF Penati Prázdninové domy

Šajdíkové Humence 874, 906 07 Šajdíkove Humence, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) GASS GOLF Penati. GASS GOLF Penati se nachází v Šajdíkove Humence a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování GASS GOLF Penati se nachází ve městě Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytování GASS GOLF Penati

Na místě je terasa a v okolí se můžete věnovat cyklistice a rybaření. Prázdninový dům má terasu, výhled do zahrady, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. GASS GOLF Penati stojí 39 km od Piešťan a 37 km od Trnavy. Na letiště Piešťany je to 38 km. K vybavení patří sporák, varná deska, rychlovarná konvice a kávovar. GASS GOLF Penati provozuje restauraci, která podává italskou kuchyni. GASS GOLF Penati se nachází v Šajdíkove Humence a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Šajdíkove Humence

Apartmán Golfballs

Apartmán Golfballs

Ubytování (Apartmán) Apartmán Golfballs. Apartmán Golfballs se nachází v Šajdíkove Humence a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Na místě je restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Golfballs se nachází ve městě Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).

Stylish apartment at Penati Golf Resort

Stylish apartment at Penati Golf Resort

Ubytování (Apartmán) Stylish apartment at Penati Golf Resort. Stylish apartment at Penati Golf Resort is located in Šajdíkove Humence and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Stylish apartment at Penati Golf Resort se nachází ve městě Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán Stylish apartment at Penati Golf Resort nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.