Hledat

Ubytování

Ubytování město Piešťany

Ve městě Piešťany (Slovensko) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Piešťany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Piešťany

Royal City Apartment

10

Royal City Apartment

Ubytování (Apartmán) Royal City Apartment. Apartmán Royal City se nachází v Piešťanech, 400 metrů od lázní Piešťany a 3,8 km od zámku Moravany nad Váhom, a nabízí kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Royal City Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Royal City Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Royal City Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Villa Vodicka

10

Villa Vodicka

Ubytování (Penzion) Villa Vodicka. Villa Vodicka se nachází v Piešťanech, 1 minutu chůze od lázní Piešťany a má zahradu. Ubytování Villa Vodicka se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa Vodicka má celkové hodnocení 10. Pro Penzion Villa Vodicka momentálně evidujeme 8 recenzí.

XLSuite

10

XLSuite

Ubytování (Apartmány) XLSuite. XLSuite se nachází v Piešťanech, 700 metrů od termálních lázní Piešťany a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování XLSuite se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování XLSuite má celkové hodnocení 10. Pro Apartmány XLSuite momentálně evidujeme 8 recenzí.

City Apartment

10

City Apartment

UbytováníCity Apartment. City Apartment se nachází v Piešťanech, 4,9 km od zámku Moravany nad Váhom a 8,9 km od zámku Krakovany, a nabízí klimatizaci. Ubytování City Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Mato

10

Villa Mato

UbytováníVilla Mato. Villa Mato se nachází v Piešťanech, 1,8 km od lázní Piešťany a 44 km od Agrokomplexu Nitra. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Villa Mato se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Piešťany, slnečný byt blízko centra

9,9

Piešťany, slnečný byt blízko centra

Ubytování (Apartmán) Piešťany, slnečný byt blízko centra. Piešťany, slunečný byt blízko centra se nachází v Piešťanech, 1 km od lázní Piešťany a 4,1 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Piešťany, slnečný byt blízko centra se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Piešťany, slnečný byt blízko centra má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Piešťany, slnečný byt blízko centra momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment Romantic

9,9

Apartment Romantic

Ubytování (Apartmán) Apartment Romantic. Apartment Romantic se nachází v Piešťanech, 1,2 km od lázeňského parku Piešťany a 5 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartment Romantic se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment Romantic má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Romantic momentálně evidujeme 12 recenzí.

Rodinný dom Auris

9,8

Rodinný dom Auris

UbytováníRodinný dom Auris. Rodinný dom Auris se nachází v Piešťanech, pouhých 5,4 km od lázní Piešťany. Ubytování Rodinný dom Auris se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Lodenica

9,8

Apartmán Lodenica

UbytováníApartmán Lodenica. Apartmán Lodenica se nachází v Piešťanech, pouhých 5,2 km od lázní Piešťany. Ubytování Apartmán Lodenica se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Alia house with garden in Piešťany

9,8

Alia house with garden in Piešťany

Ubytování (Prázdninový dům) Alia house with garden in Piešťany. Situated in Piešťany, 1.3 km from Health Spa Piestany and 3. Ubytování Alia house with garden in Piešťany se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Centroom

9,7

Apartmán Centroom

Ubytování (Privát) Apartmán Centroom. Apartmán Centroom se nachází v centru Piešťan hned vedle nákupního centra Aupark a pouhých 5 minut pěšky od lázeňského ostrova. Ubytování Apartmán Centroom se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmán Centroom má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmán Centroom momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartment Puma v centre Piešťan

9,7

Apartment Puma v centre Piešťan

Ubytování (Apartmán) Apartment Puma v centre Piešťan. Set in Piešťany, within 200 metres of Health Spa Piestany and 2. Ubytování Apartment Puma v centre Piešťan se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Zuckmann Villa

9,7

Zuckmann Villa

Ubytování (Apartmány) Zuckmann Villa. Zuckmann Villa nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma v centru Piešťan. Má restauraci a terasu. Ubytování Zuckmann Villa se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Zuckmann Villa má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Zuckmann Villa momentálně evidujeme 76 recenzí.

Apartman Duna

9,7

Apartman Duna

UbytováníApartman Duna. Apartman Duna se nachází v klidné ulici, asi 1,9 km od piešťanských lázní, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Apartman Duna se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Design apartment, the city centre close to the health spa

9,6

Design apartment, the city centre close to the health spa

Ubytování (Apartmán) Design apartment, the city centre close to the health spa. Design apartment, the city centre close to the health spa se nachází v Piešťanech, 300 metrů od lázní a 3,6 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Design apartment, the city centre close to the health spa se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Design apartment, the city centre close to the health spa má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Design apartment, the city centre close to the health spa momentálně evidujeme 58 recenzí.

City Center Aupark Apartment

9,6

City Center Aupark Apartment

Ubytování (Apartmán) City Center Aupark Apartment. City Center Aupark Apartment nabízí ubytování v Piešťanech, jen pár kroků od nákupního centra Aupark, 2 minuty chůze od historického centra a 200 metrů od... Ubytování City Center Aupark Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování City Center Aupark Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán City Center Aupark Apartment momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ferienhaus

9,6

Ferienhaus

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus. Prázdninový dům Ferienhaus se nachází ve městě Piešťany a nabízí lyžárnu, terasu, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Ferienhaus má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Ferienhaus momentálně evidujeme 38 recenzí.

Attic Apartment

9,6

Attic Apartment

Ubytování (Apartmány) Attic Apartment. Apartmány Attic se nachází v Piešťanech. K dispozici je zahrada, bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Můžete si zde bezplatně půjčit jízdní kola. Ubytování Attic Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Attic Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Attic Apartment momentálně evidujeme 187 recenzí.

Ubytovanie Dana

9,5

Ubytovanie Dana

Ubytování (Privát) Ubytovanie Dana. Ubytovanie Dana se nachází asi 2,8 km od zámku Moravany nad Váhom a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Ubytovanie Dana se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion Astra

9,5

Penzion Astra

Ubytování (Penzion) Penzion Astra. Penzion Astra se nachází v Piešťanech, 1,3 km od lázeňského ostrova a 20 km od Čachtického hradu. Nabízí zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzion Astra se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Astra má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Astra momentálně evidujeme 75 recenzí.

Bezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra

9,4

Bezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra

UbytováníBezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra. Bezbariérový apartmán Lodenica - cyklistika se nachází v blízkosti Adelli centra v Piešťanech, 6,3 km od zámku Moravany Váhom, 11 km od zámku Krakovany a... Ubytování Bezbariérový apartmán Lodenica - v tesnej blízkosti Adelli centra se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Centrum Piešťany

9,4

Apartmán Centrum Piešťany

Ubytování (Apartmán) Apartmán Centrum Piešťany. Apartmán Centrum Piešťany se nachází přibližně 400 metrů od lázní Piešťany a 4,1 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartmán Centrum Piešťany se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Otium

9,4

Apartment Otium

Ubytování (Apartmán) Apartment Otium. Apartment Otium se nachází v Piešťanech, 1 km od léčebných lázní. Ubytování Apartment Otium se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment Otium má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Otium momentálně evidujeme 7 recenzí.

Vlnka Apartments

9,4

Vlnka Apartments

Ubytování (Apartmány) Vlnka Apartments. Vlnka Apartments se nachází ve městě Piešťany, 2 km od lázní Piešťany. Ubytování Vlnka Apartments se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Vlnka Apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Vlnka Apartments momentálně evidujeme 92 recenzí.

WELLNESS HOTEL LOWE

9,4

WELLNESS HOTEL LOWE

Ubytování (Hotel) WELLNESS HOTEL LOWE. WELLNESS HOTEL LOWE se nachází v Piešťanech, 600 metrů od lázní a 4,3 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování WELLNESS HOTEL LOWE se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování WELLNESS HOTEL LOWE má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel WELLNESS HOTEL LOWE momentálně evidujeme 340 recenzí.

Apartmán v centre Piešťan

9,4

Apartmán v centre Piešťan

UbytováníApartmán v centre Piešťan. Apartmán v centre Piešťan se nachází v Piešťanech, 4,3 km od zámku Moravany nad Váhom, 9,4 km od zámku Krakovany a 20 km od hradu Cachtice. Ubytování Apartmán v centre Piešťan se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány Amália

9,4

Apartmány Amália

Ubytování (Privát) Apartmány Amália. Apartmány Amália se nachází v Piešťanech, 1,8 km od lázní Piešťany a 2,6 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartmány Amália se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmány LINEA Deluxe

9,3

Apartmány LINEA Deluxe

Ubytování (Apartmán) Apartmány LINEA Deluxe. Apartmány LINEA Deluxe se nacházejí v Piešťanech, 2,5 km od lázní Piešťany a 5 km od zámku Moravany nad Váhom, a nabízejí klimatizaci. Ubytování Apartmány LINEA Deluxe se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Pension Danninger

9,3

Pension Danninger

Ubytování (Penzion) Pension Danninger. Pension Danninger se nachází v lázeňském městě Piešťany, 5 minut pěšky od centra města a 10 minut pěšky od Kúpeľného ostrova s lázněmi. Ubytování Pension Danninger se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Pension Danninger má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Danninger momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel HENDI CENTRUM

9,2

Hotel HENDI CENTRUM

Ubytování (Hotel) Hotel HENDI CENTRUM. Hotel HENDI CENTRUM se nachází v Piešťanech, 700 metrů od piešťanských lázní, a nabízí bar, terasu a výhled na město. Ubytování Hotel HENDI CENTRUM se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel Park Avenue ****

9,2

Hotel Park Avenue ****

Ubytování (Hotel) Hotel Park Avenue ****. Hotel Park Avenue je okouzlující butikový hotel, který se nachází ve velkém parku v Piešťanech, 10 minut pěšky od Piešťanských termálních lázní. Ubytování Hotel Park Avenue **** se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Park Avenue **** má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Park Avenue **** momentálně evidujeme 198 recenzí.

Penzión Rybársky Dvor

9,2

Penzión Rybársky Dvor

Ubytování (Penzion) Penzión Rybársky Dvor. Penzión Rybársky Dvor se nachází na malebném místě u rybníka, jižně od centra Piešťan a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzión Rybársky Dvor se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión Rybársky Dvor má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Rybársky Dvor momentálně evidujeme 124 recenzí.

Arya vila

9,2

Arya vila

Ubytování (Apartmány) Arya vila. Arya vila se nachází v Piešťanech v Trnavském kraji, nedaleko léčebných lázní, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm zdarma. Ubytování Arya vila se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

BIBI Centroom Apartment

9,2

BIBI Centroom Apartment

Ubytování (Apartmán) BIBI Centroom Apartment. Boasting river views, BIBI Centroom Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Chateau Moravany nad Vahom. Ubytování BIBI Centroom Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Aupark Apartment Peacock

9,2

Aupark Apartment Peacock

Ubytování (Apartmán) Aupark Apartment Peacock. Set in Piešťany, 200 metres from Health Spa Piestany and 2. Ubytování Aupark Apartment Peacock se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

TRIO apartment

9,2

TRIO apartment

UbytováníTRIO apartment. TRIO apartment se nachází v Piešťanech, 3,1 km od lázní Piešťany a 4 km od zámku Moravany nad Váhom, a nabízí klimatizaci. Ubytování TRIO apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Wellness Hotel Smaragd Piešťany

9,2

Wellness Hotel Smaragd Piešťany

UbytováníWellness Hotel Smaragd Piešťany. Wellness Hotel Smaragd Piešťany se nachází v Piešťanech, 1,3 km od lázní Piešťany a 3,9 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Wellness Hotel Smaragd Piešťany se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

-NEW-Rosetta Apartment

9,1

-NEW-Rosetta Apartment

Ubytování-NEW-Rosetta Apartment. -NEW-Rosetta Apartment se nachází v Piešťanech, 5,7 km od zámku Moravany nad Váhom, 9,1 km od zámku Krakovany a 19 km od Čachtického hradu. Ubytování -NEW-Rosetta Apartment se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion FUETE

9

Penzion FUETE

Ubytování (Penzion) Penzion FUETE. Penzion FUETE se nachází v Piešťanech v Trnavském kraji. Nabízí gril a sluneční terasu. Ubytování Penzion FUETE se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion FUETE má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion FUETE momentálně evidujeme 117 recenzí.

Villa Paris

9

Villa Paris

Ubytování (Penzion) Villa Paris. Villa Paris, která se nachází v rezidenční částí lázeňského resortu Pišťany na úpatí Malých Karpat, nabízí útulné pokoje s parketovými podlahami a plochou... Ubytování Villa Paris se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Villa Paris má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Villa Paris momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony

9

Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony

UbytováníApartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony. Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking 24h Checkin & Balcony se nachází v Piešťanech. Ubytování Apartment YELLOW ROSE, Perfect Location with Free Parking, 24h Checkin & Balcony se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

LakeView Apartments

9

LakeView Apartments

Ubytování (Apartmány) LakeView Apartments. Apartmány Lakeview se nacházejí v lázeňském městě Piešťany, jen 50 metrů od přehradního jezera. Ubytování LakeView Apartments se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování LakeView Apartments má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány LakeView Apartments momentálně evidujeme 77 recenzí.

Leier apartments

9

Leier apartments

Ubytování (Apartmány) Leier apartments. Apartmány Leier se nacházejí v Piešťanech, 200 metrů od lázní Piešťany a 4,3 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Leier apartments se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Leier apartments má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Leier apartments momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzion Tematin

9

Penzion Tematin

Ubytování (Hotel) Penzion Tematin. Rodinný wellness Penzion Tematin se nachází v malebné venkovské krajině, 3 km od centra lázeňského města Piešťany. Ubytování Penzion Tematin se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman SIMONA

8,9

Apartman SIMONA

Ubytování (Apartmán) Apartman SIMONA. Apartmán Simona se nachází v PIešťanech, 2,6 km od místních lázní. Nabízí balkon, varnou konvici a Wi-Fi zdarma. K dispozici je i restaurace, bar a kasino. Ubytování Apartman SIMONA se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartman SIMONA má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartman SIMONA momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Pavla

8,8

Hotel Pavla

Ubytování (Hotel) Hotel Pavla. Hotel Pavla se nachází v lázeňském městě Piešťany, 150 metrů od Kúpeľného ostrova a mostu u kolonády obklopené parky. Ubytování Hotel Pavla se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Pavla má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Pavla momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartman Centrum city Aupark1

8,8

Apartman Centrum city Aupark1

Ubytování (Apartmán) Apartman Centrum city Aupark1. Apartmán Centrum city Aupark1 se nachází v Piešťanech nedaleko léčebných lázní a 3,7 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartman Centrum city Aupark1 se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartman Centrum city Aupark1 má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartman Centrum city Aupark1 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Darmon

8,8

Apartmán Darmon

Ubytování (Apartmán) Apartmán Darmon. Apartmán Darmon se nachází v Piešťanech, pouhých 200 metrů od městských lázní a 2 minuty jízdy autem od Moravan nad Váhom, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Apartmán Darmon se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmán Darmon má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Darmon momentálně evidujeme 48 recenzí.

Health Spa Resort Hotel Thermia Palace

8,8

Health Spa Resort Hotel Thermia Palace

Ubytování (Hotel) Health Spa Resort Hotel Thermia Palace. Pětihvězdičkový lázeňský hotel Thermia Palace se nachází v nádherném prostředí lázeňského ostrova v Piešťanech a nabízí historickou atmosféru a moderní... Ubytování Health Spa Resort Hotel Thermia Palace se nachází ve městě Piešťany (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Health Spa Resort Hotel Thermia Palace má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Health Spa Resort Hotel Thermia Palace momentálně evidujeme 191 recenzí.

Ubytování ve městě Piešťany

Město Piešťany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování ve městě Piešťany.