Hledat

Ubytování

Ubytování město Hlohovec

Ve městě Hlohovec (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hlohovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hlohovec

Jašter na Starej hore

9

Jašter na Starej hore

Ubytování (Penzion) Jašter na Starej hore. Jašter na Starej hore se nachází v Hlohovci a nabízí restauraci a klimatizované pokoje s výhledem na město, šatní skříní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jašter na Starej hore se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo

9

Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo. Ubytování Hlohovec - Šulekovo se nachází v Hlohovci. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají balkon a sdílenou koupelnu s vanou. Hotel má... Ubytování Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytovanie Hlohovec - Šulekovo momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion M.L.K

8,7

Penzion M.L.K

Ubytování (Penzion) Penzion M.L.K. Set in Hlohovec, Penzion M.L.K has a bar. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Penzion M.L.K se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jelen

8,3

Hotel Jelen

Ubytování (Hotel) Hotel Jelen. Hotel Jelen sídlí v historické budově na náměstí v Hlohovci, v těsné blízkosti dálnice D1 a 20 km od Piešťan, Trnavy a Nitry. Ubytování Hotel Jelen se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Jelen má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Jelen momentálně evidujeme 35 recenzí.

Hotel Stofing

7,7

Hotel Stofing

Ubytování (Hotel) Hotel Stofing. Hotel Stofing se nachází jen 5 minut chůze od centra Hlohovce a 5 km od evropské dálnice E75. Ubytování Hotel Stofing se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Stofing má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Stofing momentálně evidujeme 142 recenzí.

Penzion Pompano

7,1

Penzion Pompano

Ubytování (Penzion) Penzion Pompano. Penzion Pompano se nachází v centru Hlohovce a nabízí pokoje se satelitní TV, minibarem a vlastní koupelnou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Penzion Pompano se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pompano má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Penzion Pompano momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion Renata

Penzion Renata

Ubytování (Privát) Penzion Renata. Penzion Renata se nachází v Hlohovci, 28 km od Trnavy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Renata se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusné ubytovanie

Luxusné ubytovanie

Ubytování (Apartmán) Luxusné ubytovanie. Situated in Hlohovec in the Trnavský kraj region, Luxusné ubytovanie features a balcony. Ubytování Luxusné ubytovanie se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SNP 873/23 - Hlohovec

SNP 873/23 - Hlohovec

Ubytování (Apartmán) SNP 873/23 - Hlohovec. SNP 873/23 - Hlohovec is located in Hlohovec. The air-conditioned accommodation is 28 km from Trnava. Ubytování SNP 873/23 - Hlohovec se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán SNP 873/23 - Hlohovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo

Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo

Ubytování (Penzion) Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo. Ubytovanie v súkromí, Hlohovec - Šulekovo se nachází v Hlohovci a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní a sdílenou koupelnou. Ubytování Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Group

Group

Ubytování (Apartmán) Group. Group is situated in Hlohovec. Guests staying at this apartment have access to a balcony. The apartment has a flat-screen TV. Ubytování Group se nachází ve městě Hlohovec (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hlohovec

Město Hlohovec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Hlohovec.