Hledat

Ubytování

Ubytování město Skalica

Ve městě Skalica (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Skalica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skalica

Penzion Club

9,7

Penzion Club

Ubytování (Penzion) Penzion Club. Penzion Club se nachází v centru města Skalica, v oblasti dobře známé svými vinicemi. Ubytování Penzion Club se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Club má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Club momentálně evidujeme 130 recenzí.

Penzión nad Skalicou

9,6

Penzión nad Skalicou

Ubytování (Penzion) Penzión nad Skalicou. Penzión nad Skalicou se nachází ve Skalici. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión nad Skalicou se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión nad Skalicou má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión nad Skalicou momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion na Potočnej

9,3

Penzion na Potočnej

Ubytování (Penzion) Penzion na Potočnej. Penzion na Potočnej se nachází v poklidné části města Skalica. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Penzion Na Potočnej má pokoje s TV a koupelnou se sprchou. Ubytování Penzion na Potočnej se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion na Potočnej má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion na Potočnej momentálně evidujeme 100 recenzí.

Hotel sv. Ludmila

8,8

Hotel sv. Ludmila

Ubytování (Hotel) Hotel sv. Ludmila. Business hotel sv. Ludmila se nachází přímo u parku v klidné části města Skalica. Nabízí ubytování v 45 pokojích či apartmá s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Hotel sv. Ludmila se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel sv. Ludmila má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel sv. Ludmila momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzion Golf Maxim

8,8

Penzion Golf Maxim

Ubytování (Penzion) Penzion Golf Maxim. Penzion Golf Maxim se nachází v obci Skalica a nabízí šatní skříň, terasu, sdílený lounge, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Golf Maxim se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Golf Maxim má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Golf Maxim momentálně evidujeme 106 recenzí.

Hotel Sv. Michal

8,7

Hotel Sv. Michal

Ubytování (Hotel) Hotel Sv. Michal. Hotel Svätý Michal se nachází v historické budově stojící v centru města Skalica a nabízí zpoplatněné wellness centrum i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Hotel Sv. Michal se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sv. Michal má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Sv. Michal momentálně evidujeme 140 recenzí.

Apartman

Apartman

Ubytování (Apartmán) Apartman. Apartman is set in Skalica. The air-conditioned accommodation is 33 km from Uherské Hradiště. Ubytování Apartman se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán Apartman nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vinohradnícky dom u sv. Urbana

Vinohradnícky dom u sv. Urbana

Ubytování (Chata) Vinohradnícky dom u sv. Urbana. Located in Skalica, 43 km from Mikulov, Vinohradnícky dom u sv. Urbana offers a garden and free WiFi. The lodge offers a terrace. Ubytování Vinohradnícky dom u sv. Urbana se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skalica mesto trdelníka a vína

Skalica mesto trdelníka a vína

Ubytování (Apartmán) Skalica mesto trdelníka a vína. Skalica mesto trdelníka a vína is located in Skalica. The accommodation is 35 km from Uherské Hradiště. Ubytování Skalica mesto trdelníka a vína se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa

Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa

Ubytování (Vila) Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa. Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa is situated in Skalica and offers a terrace. This villa also features free WiFi. Ubytování Villa Psiky - Luxurious equipped modern spacious villa se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Skalica

Apartman Skalica

Ubytování (Apartmán) Apartman Skalica. Apartman Skalica is located in Skalica. The air-conditioned accommodation is 32 km from Lednice. Ubytování Apartman Skalica se nachází ve městě Skalica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Skalica

Město Skalica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Skalica.