Hledat

Ubytování

Ubytování město Trnava

Ve městě Trnava (Slovensko) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trnava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trnava

Kuto Apartman Exclusive Trnava

10

Kuto Apartman Exclusive Trnava

Ubytování (Apartmán) Kuto Apartman Exclusive Trnava. Kuto Apartman Exclusive Trnava is situated in Trnava. The property is 39 km from Pezinok and free private parking is available. Ubytování Kuto Apartman Exclusive Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytování (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment se nachází v Trnavě, 43 km od Piešťan. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment TT7

9,8

Apartment TT7

Ubytování (Apartmán) Apartment TT7. Offering free WiFi and city views, Apartment TT7 is an accommodation situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytování Apartment TT7 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment TT7 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment TT7 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Oldtown Apartment

9,8

Oldtown Apartment

Ubytování (Apartmán) Oldtown Apartment. Oldtown Apartment is located in Trnava. The accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytování Oldtown Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Oldtown Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Oldtown Apartment momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Horizon

9,7

Apartment Horizon

Ubytování (Apartmán) Apartment Horizon. Featuring a terrace, Apartment Horizon features accommodation in Trnava with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Horizon se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Horizon má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Horizon momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Luxor

9,5

Penzion Luxor

Ubytování (Penzion) Penzion Luxor. Penzion Luxor je vzdálen pouhých 7 minut od centra města a 2 km od kostela sv. Mikuláše. Od hlavního autobusového nádraží jej dělí 1,5 km. Ubytování Penzion Luxor se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Luxor má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Luxor momentálně evidujeme 302 recenzí.

Penzión Elements

9,5

Penzión Elements

Ubytování (Penzion) Penzión Elements. Penzión Elements se nachází v Trnavě a nabízí restauraci, pokoje s klimatizací, výhledem na město, šatní skříní, Wi-Fi zdarma, psacím stolem, TV s plochou... Ubytování Penzión Elements se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament T&Hos

9,5

Apartament T&Hos

Ubytování (Apartmán) Apartament T&Hos. Apartament T&Hos is located in Trnava. The apartment has city views and is 39 km from Pezinok. Ubytování Apartament T&Hos se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartament T&Hos má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartament T&Hos momentálně evidujeme 8 recenzí.

La Pension

9,4

La Pension

Ubytování (Aparthotel) La Pension. La Pension se nachází v Trnavě a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování La Pension se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování La Pension má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel La Pension momentálně evidujeme 490 recenzí.

Pension & Restaurant Patriot Trnava

9,4

Pension & Restaurant Patriot Trnava

Ubytování (Bed and breakfast) Pension & Restaurant Patriot Trnava. Pension & Restaurant Patriot se nachází v historickém centru Trnavy 300 metrů od Trnavské univerzity. Ubytování Pension & Restaurant Patriot Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension & Restaurant Patriot Trnava má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Pension & Restaurant Patriot Trnava momentálně evidujeme 252 recenzí.

Apartament na hlinach

9,3

Apartament na hlinach

Ubytování (Apartmán) Apartament na hlinach. Apartament na hlinach se nachází v Trnavě. Nabízí balkon, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartament na hlinach se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartament na hlinach má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartament na hlinach momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión u MaMi

9,2

Penzión u MaMi

Ubytování (Penzion) Penzión u MaMi. Penzion u MaMi se nachází v klidném prostředí v centru Trnavy hned vedle historického arcibiskupského paláce. Ubytování Penzión u MaMi se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión u MaMi má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión u MaMi momentálně evidujeme 462 recenzí.

Hotel Arena

9,1

Hotel Arena

Ubytování (Hotel) Hotel Arena. Hotel Arena se nachází v Trnavě a nabízí bar a terasu. Ubytování Hotel Arena se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Arena má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Arena momentálně evidujeme 305 recenzí.

Kuto Apartman Trnava

9,1

Kuto Apartman Trnava

Ubytování (Apartmán) Kuto Apartman Trnava. Kuto Apartmán Trnava se nachází v Trnavě v Trnavském kraji a nabízí balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Kuto Apartman Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kuto Apartman Trnava má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Kuto Apartman Trnava momentálně evidujeme 32 recenzí.

Central Apartment Trnava

9

Central Apartment Trnava

Ubytování (Apartmán) Central Apartment Trnava. This modern and spacious apartment is located in the Old Town of Trnava, 600 metres from Saint Nicholas Cathedral. It offers a terrace and free WiFi... Ubytování Central Apartment Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Central Apartment Trnava má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Central Apartment Trnava momentálně evidujeme 9 recenzí.

Saint Michael

8,9

Saint Michael

Ubytování (Hotel) Saint Michael. Saint Michael je hotel situovaný v Trnavě. Nabízí bar a personál může hostům hostům zajistit letištní transfery. Ubytování Saint Michael se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Saint Michael má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Saint Michael momentálně evidujeme 193 recenzí.

Apartment TT9

8,8

Apartment TT9

Ubytování (Apartmán) Apartment TT9. Set in Trnava, Apartment TT9 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 39 km from Pezinok. Ubytování Apartment TT9 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Empire

8,7

Hotel Empire

Ubytování (Hotel) Hotel Empire. Hotel Empire se nachází nedaleko historického centra Trnavy. Nabízí posilovnu a tenisovou halu. Ubytování Hotel Empire se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Empire má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Empire momentálně evidujeme 328 recenzí.

Penzión Oáza

8,7

Penzión Oáza

Ubytování (Penzion) Penzión Oáza. Pension Oáza se nachází 700 metrů od centra Trnavy a nabízí parkování zdarma ve dvoře. Ubytování Penzión Oáza se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Oáza má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Oáza momentálně evidujeme 298 recenzí.

Holiday Inn Trnava

8,7

Holiday Inn Trnava

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Trnava. Holiday Inn stojí naproti Trnavské univerzity a jen pár metrů od katedrály sv. Jana Křtitele. Ubytování Holiday Inn Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Inn Trnava má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Holiday Inn Trnava momentálně evidujeme 301 recenzí.

Hotel Dream

8,7

Hotel Dream

Ubytování (Hotel) Hotel Dream. Hotel Dream se nachází se v historickém centru Trnavy. Poskytuje zdarma Wi-Fi i parkování. Ubytování Hotel Dream se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Dream má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Dream momentálně evidujeme 304 recenzí.

Hotel Premier

8,4

Hotel Premier

Ubytování (Hotel) Hotel Premier. Hotel Premier stojí v klidné části centra Trnavy, hned u synagogy a 200 metrů od Trojičného náměstí. Ubytování Hotel Premier se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Premier má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Premier momentálně evidujeme 854 recenzí.

Penzion Marriot

8,4

Penzion Marriot

Ubytování (Penzion) Penzion Marriot. Penzion Marriot se nachází v Trnavě a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Pokoje mají psací stůl. Ubytování Penzion Marriot se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Marriot má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Marriot momentálně evidujeme 103 recenzí.

IMPIQ Hotel

8,3

IMPIQ Hotel

Ubytování (Hotel) IMPIQ Hotel. Nový hotel Impiq s moderním stylem stojí v poklidném prostředí v blízkosti centra města. Ubytování IMPIQ Hotel se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování IMPIQ Hotel má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel IMPIQ Hotel momentálně evidujeme 122 recenzí.

Penzión Lux

8,3

Penzión Lux

Ubytování (Bed and breakfast) Penzión Lux. Penzion Lux se nachází na okraji Trnavy a je snadno přístupný z dálnice D1. Ubytování Penzión Lux se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Lux má celkové hodnocení 8,3. Pro Bed and breakfast Penzión Lux momentálně evidujeme 113 recenzí.

Penzion Panorama

8,1

Penzion Panorama

Ubytování (Penzion) Penzion Panorama. Penzion Panorama se nachází v Trnavě a nabízí bar a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, kuchyňským koutem, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Penzion Panorama se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panorama má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Panorama momentálně evidujeme 104 recenzí.

Hotel Barbakan

8,1

Hotel Barbakan

Ubytování (Hotel) Hotel Barbakan. Hotel Barbakan se nachází v historické budově v historickém centru města. Ubytování Hotel Barbakan se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Barbakan má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Barbakan momentálně evidujeme 94 recenzí.

Hotel Max Plaza

7,9

Hotel Max Plaza

Ubytování (Hotel) Hotel Max Plaza. Hotel Max Plaza se nachází v centru Trnavy, 400 metrů od katedrály Jana Křtitele a 450 metrů od Trojičného náměstí. Ubytování Hotel Max Plaza se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Max Plaza má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Max Plaza momentálně evidujeme 158 recenzí.

Penzion Holiday

7,9

Penzion Holiday

Ubytování (Penzion) Penzion Holiday. Penzion Holiday se nachází v samém srdci historického města Trnava, jen 200 metrů od malebné katedrály svatého Jana Křtitele a gotického kostela Sv. Ubytování Penzion Holiday se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Holiday má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Holiday momentálně evidujeme 376 recenzí.

Hotel SPECTRUM

7,8

Hotel SPECTRUM

Ubytování (Hotel) Hotel SPECTRUM. Hotel Spectrum se nachází v Trnavě a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi a moderním designem. Ubytování Hotel SPECTRUM se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel SPECTRUM má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel SPECTRUM momentálně evidujeme 636 recenzí.

apartmán jeruzalemská

7,7

apartmán jeruzalemská

Ubytování (Apartmán) apartmán jeruzalemská. Apartmán Jeruzalemská se nachází v Trnavě, 39 km od Pezinku, a nabízí sdílený salonek, terasu a výhled do zahrady. Ubytování apartmán jeruzalemská se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Grand

7,7

Penzión Grand

Ubytování (Bed and breakfast) Penzión Grand. Penzion Grand stojí 500 metrů od historického hlavního náměstí v Trnavě, v klidné boční ulici. Nabízí 2 pokoje a 2 apartmány, kde strávíte klidné noci. Ubytování Penzión Grand se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Grand má celkové hodnocení 7,7. Pro Bed and breakfast Penzión Grand momentálně evidujeme 84 recenzí.

place of white & wood

7,5

place of white & wood

Ubytování (Penzion) place of white & wood. Place of white & wood is offering accommodation in Trnava. Free WiFi and a 24-hour front desk are featured. Ubytování place of white & wood se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování place of white & wood má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion place of white & wood momentálně evidujeme 7 recenzí.

Sheyly´s

7,4

Sheyly´s

Ubytování (Hotel) Sheyly´s. Sheyly's se nachází přímo v centru města, pouhých 300 metrů od pěší zóny a vlakového nádraží v Trnavě. Provozuje bar ve stylu amerických 60. Ubytování Sheyly´s se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sheyly´s má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Sheyly´s momentálně evidujeme 174 recenzí.

Apartament Arboria

Apartament Arboria

Ubytování (Apartmán) Apartament Arboria. Set in Trnava in the Trnavský kraj region, Apartament Arboria has a balcony and garden views. Ubytování Apartament Arboria se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heart of Trnava

Heart of Trnava

Ubytování (Apartmán) Heart of Trnava. Heart of Trnava is situated in Trnava. The property is 38 km from Nitra and free private parking is offered. Ubytování Heart of Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Moderný apartmán v historickom centre Trnavy

Moderný apartmán v historickom centre Trnavy

Ubytování (Apartmán) Moderný apartmán v historickom centre Trnavy. Moderný apartmán v historickom centre Trnavy is situated in Trnava. This property offers access to a balcony. Ubytování Moderný apartmán v historickom centre Trnavy se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Na Hlinach 2

Apartment Na Hlinach 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Na Hlinach 2. Situated in Trnava, Apartment Na Hlinach 2 features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 40 km from Pezinok. Ubytování Apartment Na Hlinach 2 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment CityArena Trnava

Apartment CityArena Trnava

Ubytování (Apartmán) Apartment CityArena Trnava. Apartment CityArena Trnava is set in Trnava. Guests may enjoy free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms and a living room with a flat-screen TV. Ubytování Apartment CityArena Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Falcon apartment

Falcon apartment

Ubytování (Apartmán) Falcon apartment. Falcon apartment is situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 50 km from Nitra. Ubytování Falcon apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PINK Apartment

PINK Apartment

Ubytování (Apartmán) PINK Apartment. Boasting accommodation with a terrace, PINK Apartment is located in Trnava. The apartment has garden views and is 45 km from Bratislava. Ubytování PINK Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Právnika

U Právnika

Ubytování (Penzion) U Právnika. Boasting a bar and free WiFi throughout the property, U Právnika is situated in Trnava. Ubytování U Právnika se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament TT10 Botanicka

Apartament TT10 Botanicka

Ubytování (Apartmán) Apartament TT10 Botanicka. Apartmán TT10 Botanická se nachází v Trnavě, 29 km od města Pezinok, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartament TT10 Botanicka se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment TT6

Apartment TT6

Ubytování (Apartmán) Apartment TT6. Set in Trnava, Apartment TT6 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 30 km from Senec. Ubytování Apartment TT6 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment TT6 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión SESSLER ***

Penzión SESSLER ***

Ubytování (Penzion) Penzión SESSLER ***. Penzión SESSLER *** se nachází v Trnavě a nabízí zahradu, bar, restauraci, sdílený lounge, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyň, pokojovou službu,... Ubytování Penzión SESSLER *** se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzión SESSLER *** nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmen Hospodarska

Apartmen Hospodarska

Ubytování (Apartmán) Apartmen Hospodarska. Apartmen Hospodarska is situated in Trnava. The accommodation is 44 km from Bratislava. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Apartmen Hospodarska se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel u Brány

Hotel u Brány

Ubytování (Hotel) Hotel u Brány. Featuring a restaurant and free WiFi, Hotel u Brány is situated in Trnava. Each room includes a balcony. A buffet breakfast can be enjoyed at the property. Ubytování Hotel u Brány se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RELAX ubytovacie sluzby

RELAX ubytovacie sluzby

Ubytování (Penzion) RELAX ubytovacie sluzby. RELAX ubytovacie sluzby features free WiFi and views of garden in Trnava. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování RELAX ubytovacie sluzby se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment TT8

Apartment TT8

Ubytování (Apartmán) Apartment TT8. Set in Trnava, Apartment TT8 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment features city views and is 29 km from Senec. Ubytování Apartment TT8 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Botanika2

Apartment Botanika2

Ubytování (Apartmán) Apartment Botanika2. Situated in Trnava, Apartment Botanika2 features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 31 km from Senec. Ubytování Apartment Botanika2 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 1620yr Trnava

Apartments 1620yr Trnava

Ubytování (Apartmány) Apartments 1620yr Trnava. Apartments 1620 yr. Trnava is situated in Trnava. Complimentary WiFi is offered. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Apartments 1620yr Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Trnava

Město Trnava se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Trnava.