Hledat

Ubytování

Ubytování město Trnava

Ve městě Trnava (Slovensko) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trnava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trnava

Kuto Apartman Exclusive Trnava

10

Kuto Apartman Exclusive Trnava

Ubytování (Apartmán) Kuto Apartman Exclusive Trnava. Kuto Apartman Exclusive Trnava is situated in Trnava. The property is 39 km from Pezinok and free private parking is available. Ubytování Kuto Apartman Exclusive Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

9,9

Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment

Ubytování (Apartmán) Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment. Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment se nachází v Trnavě, 43 km od Piešťan. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Newly renovated, Full Equipped and Quiet Apartment momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment TT7

9,8

Apartment TT7

Ubytování (Apartmán) Apartment TT7. Offering free WiFi and city views, Apartment TT7 is an accommodation situated in Trnava. The air-conditioned accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytování Apartment TT7 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment TT7 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment TT7 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment T8

9,8

Apartment T8

Ubytování (Apartmán) Apartment T8. Apartmán T8 se nachází v Trnavě. 29 km od Piešťan. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment T8 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Oldtown Apartment

9,8

Oldtown Apartment

Ubytování (Apartmán) Oldtown Apartment. Oldtown Apartment is located in Trnava. The accommodation is 39 km from Pezinok. Ubytování Oldtown Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Oldtown Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Oldtown Apartment momentálně evidujeme 9 recenzí.

Garden & Pool apartment

9,7

Garden & Pool apartment

Ubytování (Apartmán) Garden & Pool apartment. Garden & Pool apartment se nachází v Trnavě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. 35 km od Piešťan. Ubytování Garden & Pool apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Horizon

9,7

Apartment Horizon

Ubytování (Apartmán) Apartment Horizon. Featuring a terrace, Apartment Horizon features accommodation in Trnava with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Horizon se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment Horizon má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Horizon momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Športová

9,5

Apartmán Športová

UbytováníApartmán Športová. Apartmán Športová se nachází v Trnavě, 43 km od zámku Tomášov, 45 km od lázní Piešťany a 49 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Ubytování Apartmán Športová se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzion Luxor

9,5

Penzion Luxor

Ubytování (Penzion) Penzion Luxor. Penzion Luxor je vzdálen pouhých 7 minut od centra města a 2 km od kostela sv. Mikuláše. Od hlavního autobusového nádraží jej dělí 1,5 km. Ubytování Penzion Luxor se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Luxor má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Luxor momentálně evidujeme 302 recenzí.

OldTown Apartment

9,5

OldTown Apartment

Ubytování (Apartmán) OldTown Apartment. OldTown Apartment se nachází v Trnavě a nabízí restauraci a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování OldTown Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Elements

9,5

Penzión Elements

Ubytování (Penzion) Penzión Elements. Penzión Elements se nachází v Trnavě a nabízí restauraci, pokoje s klimatizací, výhledem na město, šatní skříní, Wi-Fi zdarma, psacím stolem, TV s plochou... Ubytování Penzión Elements se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Hospodárska

9,5

Apartment Hospodárska

Ubytování (Apartmán) Apartment Hospodárska. Apartment Hospodárska se nachází v Trnavě v Trnavském kraji a nabízí balkon a výhled na město. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 30 km od Piešťan. Ubytování Apartment Hospodárska se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartament T&Hos

9,5

Apartament T&Hos

Ubytování (Apartmán) Apartament T&Hos. Apartament T&Hos is located in Trnava. The apartment has city views and is 39 km from Pezinok. Ubytování Apartament T&Hos se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartament T&Hos má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartament T&Hos momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment Lilien Studentska

9,4

Apartment Lilien Studentska

UbytováníApartment Lilien Studentska. Apartment Lilien Studentska se nachází v Trnavě, 44 km od zámku Tomášov a 46 km od lázní Piešťany. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartment Lilien Studentska se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Pension & Restaurant Patriot Trnava

9,4

Pension & Restaurant Patriot Trnava

Ubytování (Bed and breakfast) Pension & Restaurant Patriot Trnava. Pension & Restaurant Patriot se nachází v historickém centru Trnavy 300 metrů od Trnavské univerzity. Ubytování Pension & Restaurant Patriot Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Pension & Restaurant Patriot Trnava má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Pension & Restaurant Patriot Trnava momentálně evidujeme 252 recenzí.

La Pension

9,4

La Pension

Ubytování (Aparthotel) La Pension. La Pension se nachází v Trnavě a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování La Pension se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování La Pension má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel La Pension momentálně evidujeme 490 recenzí.

Apartament na hlinach

9,3

Apartament na hlinach

Ubytování (Apartmán) Apartament na hlinach. Apartament na hlinach se nachází v Trnavě. Nabízí balkon, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartament na hlinach se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartament na hlinach má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartament na hlinach momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión u MaMi

9,2

Penzión u MaMi

Ubytování (Penzion) Penzión u MaMi. Penzion u MaMi se nachází v klidném prostředí v centru Trnavy hned vedle historického arcibiskupského paláce. Ubytování Penzión u MaMi se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión u MaMi má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión u MaMi momentálně evidujeme 462 recenzí.

Apartment Safarikova

9,2

Apartment Safarikova

Ubytování (Apartmán) Apartment Safarikova. Apartmán Safarikova se nachází v Trnavě a nabízí terasu. 30 km od Piešťan. Ubytování Apartment Safarikova se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment TT11

9,2

Apartment TT11

UbytováníApartment TT11. Apartmán TT11 se nachází v Trnavě, 37 km od lázní Piešťany, 44 km od zámku Tomášov a 50 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, a nabízí ubytování s... Ubytování Apartment TT11 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel Arena

9,1

Hotel Arena

Ubytování (Hotel) Hotel Arena. Hotel Arena se nachází v Trnavě a nabízí bar a terasu. Ubytování Hotel Arena se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Arena má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Arena momentálně evidujeme 305 recenzí.

Kuto Apartman Trnava

9,1

Kuto Apartman Trnava

Ubytování (Apartmán) Kuto Apartman Trnava. Kuto Apartmán Trnava se nachází v Trnavě v Trnavském kraji a nabízí balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Kuto Apartman Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Kuto Apartman Trnava má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Kuto Apartman Trnava momentálně evidujeme 32 recenzí.

Saint Michael

8,9

Saint Michael

Ubytování (Hotel) Saint Michael. Saint Michael je hotel situovaný v Trnavě. Nabízí bar a personál může hostům hostům zajistit letištní transfery. Ubytování Saint Michael se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Saint Michael má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Saint Michael momentálně evidujeme 193 recenzí.

Apartmen Zelenecska

8,9

Apartmen Zelenecska

Ubytování (Apartmán) Apartmen Zelenecska. Apartmen Zelenecska se nachází v Trnavě v Trnavském kraji a nabízí balkon. 31 km od Piešťan. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmen Zelenecska se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment TT9

8,8

Apartment TT9

Ubytování (Apartmán) Apartment TT9. Set in Trnava, Apartment TT9 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 39 km from Pezinok. Ubytování Apartment TT9 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Dolné Bašty

8,8

Apartmán Dolné Bašty

UbytováníApartmán Dolné Bašty. Apartmán Dolné Bašty se nachází v Trnavě, 45 km od lázní Piešťany, 49 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 14 km od zámku Jaslovské Bohunice. Ubytování Apartmán Dolné Bašty se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment BU15

8,7

Apartment BU15

UbytováníApartment BU15. Apartment BU15 se nachází v Trnavě a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment BU15 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Oáza

8,7

Penzión Oáza

Ubytování (Penzion) Penzión Oáza. Pension Oáza se nachází 700 metrů od centra Trnavy a nabízí parkování zdarma ve dvoře. Ubytování Penzión Oáza se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión Oáza má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Oáza momentálně evidujeme 298 recenzí.

Hotel Empire

8,7

Hotel Empire

Ubytování (Hotel) Hotel Empire. Hotel Empire se nachází nedaleko historického centra Trnavy. Nabízí posilovnu a tenisovou halu. Ubytování Hotel Empire se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Empire má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Empire momentálně evidujeme 328 recenzí.

Holiday Inn Trnava

8,7

Holiday Inn Trnava

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Trnava. Holiday Inn stojí naproti Trnavské univerzity a jen pár metrů od katedrály sv. Jana Křtitele. Ubytování Holiday Inn Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Holiday Inn Trnava má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Holiday Inn Trnava momentálně evidujeme 301 recenzí.

Hotel Dream

8,7

Hotel Dream

Ubytování (Hotel) Hotel Dream. Hotel Dream se nachází se v historickém centru Trnavy. Poskytuje zdarma Wi-Fi i parkování. Ubytování Hotel Dream se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Dream má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Dream momentálně evidujeme 304 recenzí.

Hotel Premier

8,4

Hotel Premier

Ubytování (Hotel) Hotel Premier. Hotel Premier stojí v klidné části centra Trnavy, hned u synagogy a 200 metrů od Trojičného náměstí. Ubytování Hotel Premier se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Premier má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Premier momentálně evidujeme 854 recenzí.

Penzion Marriot

8,4

Penzion Marriot

Ubytování (Penzion) Penzion Marriot. Penzion Marriot se nachází v Trnavě a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Pokoje mají psací stůl. Ubytování Penzion Marriot se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Marriot má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Marriot momentálně evidujeme 103 recenzí.

IMPIQ Hotel

8,3

IMPIQ Hotel

Ubytování (Hotel) IMPIQ Hotel. Nový hotel Impiq s moderním stylem stojí v poklidném prostředí v blízkosti centra města. Ubytování IMPIQ Hotel se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování IMPIQ Hotel má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel IMPIQ Hotel momentálně evidujeme 122 recenzí.

Penzión Lux

8,3

Penzión Lux

Ubytování (Bed and breakfast) Penzión Lux. Penzion Lux se nachází na okraji Trnavy a je snadno přístupný z dálnice D1. Ubytování Penzión Lux se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión Lux má celkové hodnocení 8,3. Pro Bed and breakfast Penzión Lux momentálně evidujeme 113 recenzí.

Penzion Panorama

8,1

Penzion Panorama

Ubytování (Penzion) Penzion Panorama. Penzion Panorama se nachází v Trnavě a nabízí bar a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, kuchyňským koutem, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Penzion Panorama se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Panorama má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Panorama momentálně evidujeme 104 recenzí.

Hotel Barbakan

8,1

Hotel Barbakan

Ubytování (Hotel) Hotel Barbakan. Hotel Barbakan se nachází v historické budově v historickém centru města. Ubytování Hotel Barbakan se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Barbakan má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Barbakan momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartment in heart of city Trnava

8

Apartment in heart of city Trnava

UbytováníApartment in heart of city Trnava. Apartment in heart of city Trnava se nachází v Trnavě, 44 km od zámku Tomášov, 46 km od lázní Piešťany a 50 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Ubytování Apartment in heart of city Trnava se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel Max Plaza

7,9

Hotel Max Plaza

Ubytování (Hotel) Hotel Max Plaza. Hotel Max Plaza se nachází v centru Trnavy, 400 metrů od katedrály Jana Křtitele a 450 metrů od Trojičného náměstí. Ubytování Hotel Max Plaza se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Max Plaza má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Max Plaza momentálně evidujeme 158 recenzí.

Penzion Holiday

7,9

Penzion Holiday

Ubytování (Penzion) Penzion Holiday. Penzion Holiday se nachází v samém srdci historického města Trnava, jen 200 metrů od malebné katedrály svatého Jana Křtitele a gotického kostela Sv. Ubytování Penzion Holiday se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Holiday má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Holiday momentálně evidujeme 376 recenzí.

Hotel SPECTRUM

7,8

Hotel SPECTRUM

Ubytování (Hotel) Hotel SPECTRUM. Hotel Spectrum se nachází v Trnavě a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi a moderním designem. Ubytování Hotel SPECTRUM se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel SPECTRUM má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel SPECTRUM momentálně evidujeme 636 recenzí.

Penzión Grand

7,7

Penzión Grand

Ubytování (Bed and breakfast) Penzión Grand. Penzion Grand stojí 500 metrů od historického hlavního náměstí v Trnavě, v klidné boční ulici. Nabízí 2 pokoje a 2 apartmány, kde strávíte klidné noci. Ubytování Penzión Grand se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión Grand má celkové hodnocení 7,7. Pro Bed and breakfast Penzión Grand momentálně evidujeme 84 recenzí.

place of white & wood

7,5

place of white & wood

Ubytování (Penzion) place of white & wood. Place of white & wood is offering accommodation in Trnava. Free WiFi and a 24-hour front desk are featured. Ubytování place of white & wood se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování place of white & wood má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion place of white & wood momentálně evidujeme 7 recenzí.

Sheyly´s

7,4

Sheyly´s

Ubytování (Hotel) Sheyly´s. Sheyly's se nachází přímo v centru města, pouhých 300 metrů od pěší zóny a vlakového nádraží v Trnavě. Provozuje bar ve stylu amerických 60. Ubytování Sheyly´s se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Sheyly´s má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Sheyly´s momentálně evidujeme 174 recenzí.

Luxusný apartmán Karlov dvor

7,3

Luxusný apartmán Karlov dvor

UbytováníLuxusný apartmán Karlov dvor. Luxusný apartmán Karlov dvor se nachází v Trnavě, 29 km od zámku Tomášov, 37 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 39 km od bratislavského hlavního... Ubytování Luxusný apartmán Karlov dvor se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Karlov dvor Luxury Apartment

5

Karlov dvor Luxury Apartment

UbytováníKarlov dvor Luxury Apartment. Karlov dvor Luxury Apartment se nachází v Trnavě, 29 km od zámku Tomášov a 37 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Karlov dvor Luxury Apartment se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Stylish apartment near the historic center

1

Stylish apartment near the historic center

UbytováníStylish apartment near the historic center. Stylish apartment near the historical center nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město, asi 38 km od lázní Piešťany. Ubytování Stylish apartment near the historic center se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment Botanicska 2-11

Apartment Botanicska 2-11

Ubytování (Apartmán) Apartment Botanicska 2-11. Apartmán Botanicská 2-11 se nachází v Trnavě. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 31 km od Piešťan. Ubytování Apartment Botanicska 2-11 se nachází ve městě Trnava (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytování ve městě Trnava

Město Trnava se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Trnava.