Hledat

Ubytování

Ubytování město Dolný Štál

Ve městě Dolný Štál (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dolný Štál

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolný Štál

Ubytovňa Jázmin Vendégház

9,3

Ubytovňa Jázmin Vendégház

Ubytování (Penzion) Ubytovňa Jázmin Vendégház. Ubytovňa Jázmin Vendégház se nachází v Dolném Štálu. Nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovňa Jázmin Vendégház se nachází ve městě Dolný Štál (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovňa Jázmin Vendégház má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytovňa Jázmin Vendégház momentálně evidujeme 20 recenzí.

Ivona Penzión

Ivona Penzión

Ubytování (Penzion) Ivona Penzión. Ivona Penzión is situated in Dolný Štál and features a garden. Guests can make use of a terrace. At the guest house, each room includes a wardrobe. Ubytování Ivona Penzión se nachází ve městě Dolný Štál (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivona Panzió

Ivona Panzió

Ubytování (Apartmány) Ivona Panzió. Set in Dolný Štál in the Trnavský kraj region, Ivona Panzió offers accommodation with free private parking. Ubytování Ivona Panzió se nachází ve městě Dolný Štál (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dolný Štál

Město Dolný Štál se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Dolný Štál.