Hledat

Ubytování

Ubytování město Senica

Ve městě Senica (Slovensko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Senica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Senica

family cottage

9,8

family cottage

Ubytování (Chata) family cottage. Family cottage se nachází v Senici a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa nebo balkon. Hosté mohou využívat i sdílený lounge. Ubytování family cottage se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování family cottage má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata family cottage momentálně evidujeme 10 recenzí.

Grand Hotel Senica

9

Grand Hotel Senica

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Senica. Tento hotel nabízí restauraci, wellness centrum, bar, bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Grand Hotel Senica se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grand Hotel Senica má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Grand Hotel Senica momentálně evidujeme 276 recenzí.

Hotel Arli

8,5

Hotel Arli

Ubytování (Hotel) Hotel Arli. Tento moderní hotel se nachází do 200 metrů od centra Senice a veřejného bazénu. Ubytování Hotel Arli se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Arli má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Arli momentálně evidujeme 305 recenzí.

Hotel Branc

8,5

Hotel Branc

Ubytování (Hotel) Hotel Branc. Hotel Branc se nachází v samém centru města Senica, 15 minut jízdy autem od zříceniny hradu Branč, a nabízí klimatizované pokoje, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Hotel Branc se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Branc má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Branc momentálně evidujeme 110 recenzí.

Hotel Senica

8,1

Hotel Senica

Ubytování (Hotel) Hotel Senica. Hotel Senica se nachází ve městě Senica, 8 km od lázní Smrdáky, a nabízí ubytování v pokojích, nepřetržitě otevřenou recepci, terasu a snack bar. Ubytování Hotel Senica se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Senica má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Senica momentálně evidujeme 95 recenzí.

Kongresové Centrum A Grand Café Senica

7,8

Kongresové Centrum A Grand Café Senica

Ubytování (Penzion) Kongresové Centrum A Grand Café Senica. Kongresové centrum A Grand Café Senica se nachází v obci Senica. K dispozici je pokojová služba a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kongresové Centrum A Grand Café Senica se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kongresové Centrum A Grand Café Senica má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Kongresové Centrum A Grand Café Senica momentálně evidujeme 79 recenzí.

Villa Golf de Luxe

Villa Golf de Luxe

Ubytování (Vila) Villa Golf de Luxe. Villa Golf de Luxe is located in Senica and offers a garden. Guests have access to free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytování Villa Golf de Luxe se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GolfBay Villa

GolfBay Villa

Ubytování (Vila) GolfBay Villa. GolfBay Villa se nachází v golfovém rezortu Penati v obci Senica, přímo u jezera s výhledem na golfové hřiště. Ubytování GolfBay Villa se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila GolfBay Villa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Romantická chalúpka s veľkou záhradou

Romantická chalúpka s veľkou záhradou

Ubytování (Apartmán) Romantická chalúpka s veľkou záhradou. Located in Senica, Romantická chalúpka s veľkou záhradou provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Romantická chalúpka s veľkou záhradou se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

little Mariana

little Mariana

Ubytování (Prázdninový dům) little Mariana. Boasting a garden and a terrace, little Mariana features accommodation in Senica with free WiFi and garden views. Ubytování little Mariana se nachází ve městě Senica (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům little Mariana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Senica

Město Senica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Senica.