Hledat

Ubytování

Ubytování město Dunajská Streda

Ve městě Dunajská Streda (Slovensko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dunajská Streda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dunajská Streda

Ambiente

9,9

Ambiente

Ubytování (Privát) Ambiente. Ubytování v soukromí Ambiente se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí terasu. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ambiente se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ambiente má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Ambiente momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartments Relax

9,9

Apartments Relax

Ubytování (Apartmány) Apartments Relax. Klimatizované apartmány Relax se nacházejí v Dunajské Stredě a nabízejí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Apartments Relax se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartments Relax momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartment J&D

9,8

Apartment J&D

Ubytování (Apartmán) Apartment J&D. Apartmán J&D se nachází v Dunajské Stredě a nabízí ubytování v budově z roku 2016, zahradu, společný lounge, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled... Ubytování Apartment J&D se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment J&D má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment J&D momentálně evidujeme 36 recenzí.

Villa La Via ***

9,8

Villa La Via ***

Ubytování (Penzion) Villa La Via ***. Villa La Via *** se nachází v Dunajské Strede a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Tento penzion poskytuje ubytování v pokojích s balkonem. Ubytování Villa La Via *** se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa La Via *** má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Villa La Via *** momentálně evidujeme 61 recenzí.

Ubytovanie Viktória

9,8

Ubytovanie Viktória

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Viktória. Prázdninový dům - Ubytovanie Viktória se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Veľkého Mederu. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Ubytovanie Viktória se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domček u Komorníka

9,7

Domček u Komorníka

Ubytování (Prázdninový dům) Domček u Komorníka. Domček u Komorníka se nachází ve vesnici Veľké Dvorníky, pouhých 200 metrů od města Dunajská Streda, a nabízí možnost vlastního stravování. Ubytování Domček u Komorníka se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Domček u Komorníka má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Domček u Komorníka momentálně evidujeme 23 recenzí.

Lake Residence

9,7

Lake Residence

Ubytování (Apartmán) Lake Residence. Lake Residence se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Lake Residence se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lake Residence má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Lake Residence momentálně evidujeme 53 recenzí.

New York Pension

9,7

New York Pension

Ubytování (Penzion) New York Pension. Boasting a bar, New York Pension is situated in Dunajská Streda. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování New York Pension se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Diana

9,6

Apartmány Diana

Ubytování (Apartmány) Apartmány Diana. Apartmány Diana se nachází v Dunajské Stredě, 41 km od Bratislavy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartmány Diana se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Diana má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Diana momentálně evidujeme 98 recenzí.

Villa Ephélia

9,6

Villa Ephélia

Ubytování (Apartmány) Villa Ephélia. Apartmánová vila Ephélia se nachází v Dunajské Stredě, 50 metrů od koupaliště Thermalpark, které nabízí bazény, tobogány a wellness centrum se saunou a... Ubytování Villa Ephélia se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Ephélia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Villa Ephélia momentálně evidujeme 347 recenzí.

Apartman Sandal

9,4

Apartman Sandal

Ubytování (Apartmán) Apartman Sandal. Apartman Sandal se nachází v Dunajské Strede. Nabízí soukromý bazén, vlastní parkoviště, Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Apartman Sandal se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Sandal má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Sandal momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Krisztina

9,4

Apartmány Krisztina

Ubytování (Privát) Apartmány Krisztina. Apartmány Krisztina se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Velkého Mederu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Krisztina se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Garden

9,4

Villa Garden

Ubytování (Venkovský dům) Villa Garden. Villa Garden se nachází ve městě Dunajská Streda, 22 km od lázeňského města Velký Meder. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Villa Garden se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Garden má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Villa Garden momentálně evidujeme 21 recenzí.

Villa Rosa

9,3

Villa Rosa

Ubytování (Penzion) Villa Rosa. Villa Rosa se nachází v centru Dunajské Stredy, jen 3 km od termálního parku. Nabízí růžovou zahradu a letní terasu s grilem. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Rosa má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Villa Rosa momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartment near the Castle

9,2

Apartment near the Castle

Ubytování (Apartmán) Apartment near the Castle. Apartment near the Castle se nachází v blízkosti Dunajské Stredy v Trnavském kraji, 21 km od Velkého Mederu, a nabízí balkon, výhled na město a bezplatné... Ubytování Apartment near the Castle se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie Tibor Skarba

9,1

Ubytovanie Tibor Skarba

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Tibor Skarba. Apartmán Ubytovanie Tibor Skarba se nachází ve městě Dunajská Streda a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Tibor Skarba se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Tibor Skarba má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Ubytovanie Tibor Skarba momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Termál

8,9

Apartmány Termál

Ubytování (Apartmány) Apartmány Termál. Apartmány Termál jsou apartmány a studia situované v Dunajské Stredě v Trnavském kraji, 41 km od Bratislavy. Ubytování Apartmány Termál se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Termál má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Apartmány Termál momentálně evidujeme 436 recenzí.

Hotel Thermalpark

8,7

Hotel Thermalpark

Ubytování (Hotel) Hotel Thermalpark. Hotel Thermalpark se nachází na klidném místě necelé 2 km od centra města a nabízí lázeňské centrum, zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné hlídané parkoviště a... Ubytování Hotel Thermalpark se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Thermalpark má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Thermalpark momentálně evidujeme 428 recenzí.

Penzion Fortune

8,6

Penzion Fortune

Ubytování (Penzion) Penzion Fortune. Penzion Fortune stojí 50 metrů od termálních lázní v Dunajské Stredě a 1 km od centra města. Zdarma můžete využít tenisové kurty a půjčovnu kol. Ubytování Penzion Fortune se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Fortune má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Fortune momentálně evidujeme 299 recenzí.

Penzion Nevada

8,5

Penzion Nevada

Ubytování (Penzion) Penzion Nevada. Penzion Nevada se nachází v Dunajské Stredě, 2,5 km od Thermalparku Dunajská Streda a 8 km od závodního okruhu Slovakiaring. Ubytování Penzion Nevada se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Nevada má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Nevada momentálně evidujeme 501 recenzí.

Penzión Thermalpark

8,2

Penzión Thermalpark

Ubytování (Prázdninový areál) Penzión Thermalpark. Penzión Thermalpark nabízí bezplatný přímý přístup k vnějším i vnitřním termálním bazénům ve vodním Parku v Dunajské Strede, který je součástí komplexu... Ubytování Penzión Thermalpark se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Thermalpark má celkové hodnocení 8,2. Pro Prázdninový areál Penzión Thermalpark momentálně evidujeme 85 recenzí.

Hotel Legend

8

Hotel Legend

Ubytování (Hotel) Hotel Legend. Hotel Legend je situován na okraji Dunajské Stredy, 1 km od centra města a 200 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Hotel Legend se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Legend má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Legend momentálně evidujeme 47 recenzí.

Hotel Therma

7,8

Hotel Therma

Ubytování (Hotel) Hotel Therma. Hotel Therma provozuje lázeňskou část s různými bazény, 3 saunami, vířivkou a tepidáriem. Ubytování Hotel Therma se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Therma má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Therma momentálně evidujeme 145 recenzí.

Penzión Bihari

7,6

Penzión Bihari

Ubytování (Penzion) Penzión Bihari. Penzión Bihari se nachází v Dunajské Strede a nabízí bar, klimatizované pokoje s výhledem na město, šatníkem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Bihari se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Bihari má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzión Bihari momentálně evidujeme 237 recenzí.

Penzion Julia

7,5

Penzion Julia

Ubytování (Penzion) Penzion Julia. Penzion Julia se nachází v obci Dunajská Streda. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Julia se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion Julia má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Penzion Julia momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytovňa TERMAL

6,9

Ubytovňa TERMAL

Ubytování (Chata) Ubytovňa TERMAL. Ubytovňa TERMAL se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Velkého Mederu, a nabízí venkovní i krytý bazén, aquapark a restauraci. Ubytování Ubytovňa TERMAL se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovňa TERMAL má celkové hodnocení 6,9. Pro Chata Ubytovňa TERMAL momentálně evidujeme 47 recenzí.

AKA turistická ubytovňa

6,7

AKA turistická ubytovňa

Ubytování (Penzion) AKA turistická ubytovňa. AKA turistická ubytovna je součástí termálního parku v Dunajské Stredě. Bazény a další zařízení lze využívat za příplatek. Ubytování AKA turistická ubytovňa se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování AKA turistická ubytovňa má celkové hodnocení 6,7. Pro Penzion AKA turistická ubytovňa momentálně evidujeme 34 recenzí.

RELAX and SUN

RELAX and SUN

Ubytování (Apartmán) RELAX and SUN. RELAX and SUN is located in Dunajská Streda and offers a garden and a terrace. Ubytování RELAX and SUN se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New York Apartment A

New York Apartment A

Ubytování (Apartmán) New York Apartment A. Located in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, New York Apartment A features a patio and garden views. Ubytování New York Apartment A se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Flower apartman

Flower apartman

Ubytování (Apartmán) Flower apartman. Apartmán Flower se nachází v Dunajské Stredě a nabízí terasu a výhled do zahrady a na město. Ubytování Flower apartman se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Flower apartman nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán - Nóra

Apartmán - Nóra

Ubytování (Penzion) Apartmán - Nóra. Apartmán - Nóra se nachází u pláže v Dunajské Stredě. Nabízí 3hvězdičkové ubytování se soukromou pláží, vířivkou, bankomatem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán - Nóra se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Penzion Apartmán - Nóra nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kondé Apartments B

Kondé Apartments B

Ubytování (Apartmán) Kondé Apartments B. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Kondé Apartments B has a balcony. The air-conditioned accommodation is 50 km from Nitra. Ubytování Kondé Apartments B se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kondé Apartments A

Kondé Apartments A

Ubytování (Apartmán) Kondé Apartments A. Kondé Apartments “A” is set in Dunajská Streda. Guests can enjoy the free WiFi. Bratislava is 42 km from the apartment. Ubytování Kondé Apartments A se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Majer Biffár

Chalupa Majer Biffár

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Majer Biffár. Chalupa Majer Bifar se nachází v obci Jahodná a nabízí bezplatná jízdní kola. Všechny pokoje poskytují výhled na řeku a zahradu. Ubytování Chalupa Majer Biffár se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa Majer Biffár nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa Dunaj

Villa Dunaj

Ubytování (Penzion) Villa Dunaj. Villa Dunaj features accommodation in Dunajská Streda. The rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Villa Dunaj se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

HannaLak

HannaLak

Ubytování (Apartmán) HannaLak. Located in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, HannaLak has a balcony. The apartment features city views and is 21 km from Veľký Meder. Ubytování HannaLak se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán HannaLak nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie EMILY

Ubytovanie EMILY

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie EMILY. Ubytovanie EMILY is located in Dunajská Streda and offers a restaurant. The apartment features city views and is 22 km from Veľký Meder. Ubytování Ubytovanie EMILY se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda

Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda

Ubytování (Apartmány) Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda. With a garden and a terrace, Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda features accommodation with free WiFi. Ubytování Ubytovňa-Vendégház Dunajská Streda se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kondé Apartments D

Kondé Apartments D

Ubytování (Prázdninový dům) Kondé Apartments D. Situated in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, Kondé Apartments D has a balcony and city views. Ubytování Kondé Apartments D se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slávik Apartment

Slávik Apartment

Ubytování (Apartmán) Slávik Apartment. Slávik Apartment is located in Dunajská Streda. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování Slávik Apartment se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Niedermarkt Centrum

Niedermarkt Centrum

Ubytování (Apartmán) Niedermarkt Centrum. Niedermarkt Centrum is located in Dunajská Streda and offers a bar and a casino. The accommodation is 21 km from Veľký Meder. Ubytování Niedermarkt Centrum se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán Niedermarkt Centrum nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Niedermarkt M. Kukucin Two

Niedermarkt M. Kukucin Two

Ubytování (Apartmán) Niedermarkt M. Kukucin Two. Niedermarkt M. Kukucin Two se nachází v Dunajské Stredě, 21 km od Velkého Mederu. Nabízí kasino, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a soukromé parkoviště. Ubytování Niedermarkt M. Kukucin Two se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Niedermarkt M. Kukucin Two nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Niedermarkt North One

Niedermarkt North One

Ubytování (Apartmán) Niedermarkt North One. Niedermarkt North One je apartmán situovaný v Dunajské Strede v Trnavském kraji. Nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Niedermarkt North One se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán Niedermarkt North One nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Patrik Apartment Šamorín

Patrik Apartment Šamorín

Ubytování (Apartmán) Patrik Apartment Šamorín. Patrik Apartment Šamorín is located in Dunajská Streda. Guests have access to free WiFi. Ubytování Patrik Apartment Šamorín se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

PERLA zimmer frei

PERLA zimmer frei

Ubytování (Penzion) PERLA zimmer frei. Located in Dunajská Streda, PERLA zimmer frei features a garden and terrace. Ubytování PERLA zimmer frei se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable apartment in Old Town

Comfortable apartment in Old Town

Ubytování (Apartmán) Comfortable apartment in Old Town. Set 1.1 km from St. Michael's Gate in Bratislava, Comfortable apartment in Old Town offers accommodation with a kitchen. Ubytování Comfortable apartment in Old Town se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment ANNO

Apartment ANNO

Ubytování (Apartmán) Apartment ANNO. Apartmán ANNO se nachází v Dunajské Stredě, 22 km od Veľkého Mederu. Nabízí sdílený salonek, terasu, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment ANNO se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HannaLak

HannaLak

Ubytování (Apartmán) HannaLak. Located in Dunajská Streda in the Trnavský kraj region, HannaLak has a balcony. The apartment features city views and is 21 km from Veľký Meder. Ubytování HannaLak se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán HannaLak nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman - rodinný dom Judy

Apartman - rodinný dom Judy

Ubytování (Apartmán) Apartman - rodinný dom Judy. Apartman - rodinný dom Judy is located in Dunajská Streda and offers a garden and a terrace. The property has garden views and is 22 km from Veľký Meder. Ubytování Apartman - rodinný dom Judy se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartman - rodinný dom Judy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kondé Apartments C

Kondé Apartments C

Ubytování (Apartmán) Kondé Apartments C. Situated in Dunajská Streda, Kondé Apartments features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Kondé Apartments C se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemping-dunajskastreda

Kemping-dunajskastreda

Ubytování (Kemp) Kemping-dunajskastreda. Situated in Dunajská Streda, 41 km from Mosonmagyaróvár, Kemping-dunajskastreda features a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Kemping-dunajskastreda se nachází ve městě Dunajská Streda (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytování ve městě Dunajská Streda

Město Dunajská Streda se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Dunajská Streda.