Hledat

Ubytování

Ubytování město Biely Kostol

Ve městě Biely Kostol (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Biely Kostol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Biely Kostol

Апартаменты

9,6

Апартаменты

Ubytování (Apartmán) Апартаменты. Ubytování Апартаменты se nachází v obci Biely Kostol v Trnavském kraji a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Апартаменты se nachází ve městě Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Апартаменты má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Апартаменты momentálně evidujeme 18 recenzí.

apartment

9,6

apartment

Ubytování (Apartmán) apartment. Apartmán se nachází v obci Biely Kostol, 35 km od Sence. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování apartment se nachází ve městě Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán apartment momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment 5

9,5

Apartment 5

Ubytování (Apartmán) Apartment 5. Apartmán 5 se nachází v obci Biely Kostol. Nabízí bezplatná kola, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment 5 se nachází ve městě Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 5 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment 5 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartman 502

Apartman 502

Ubytování (Apartmán) Apartman 502. Apartman 502 is set in Biely Kostol. The accommodation is 43 km from Dunajská Streda. Ubytování Apartman 502 se nachází ve městě Biely Kostol (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Biely Kostol

Město Biely Kostol se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Biely Kostol.