Hledat

Ubytování

Ubytování město Holíč

Ve městě Holíč (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Holíč

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Holíč

Hotel Air

9

Hotel Air

Ubytování (Penzion) Hotel Air. Hotel Air se nachází na klidném místě v centru Holiče, 500 metrů od holičského zámku a 8 km od historického města Skalice. Ubytování Hotel Air se nachází ve městě Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Air má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Hotel Air momentálně evidujeme 125 recenzí.

HOTEL SAN

8,2

HOTEL SAN

Ubytování (Hotel) HOTEL SAN. HOTEL SAN se nachází ve městě Holíč a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích s terasou. Ubytování HOTEL SAN se nachází ve městě Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GAS Truck centrum

8,1

GAS Truck centrum

Ubytování (Motel) GAS Truck centrum. GAS Truck centrum se nachází ve městě Holíč. Tento motel nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, soukromé parkoviště a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování GAS Truck centrum se nachází ve městě Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování GAS Truck centrum má celkové hodnocení 8,1. Pro Motel GAS Truck centrum momentálně evidujeme 122 recenzí.

Penzión Kátovská

Penzión Kátovská

Ubytování (Apartmán) Penzión Kátovská. Penzión Kátovská is situated in Holíč and offers a shared lounge. Ubytování Penzión Kátovská se nachází ve městě Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Harmónia

Penzión Harmónia

Ubytování (Penzion) Penzión Harmónia. Penzión Harmónia is located in Holíč. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Penzión Harmónia se nachází ve městě Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Schiffelova

Penzión Schiffelova

Ubytování (Apartmán) Penzión Schiffelova. Situated in Holíč in the Trnavský kraj region, Penzión Schiffelova has a balcony and city views. Ubytování Penzión Schiffelova se nachází ve městě Holíč (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Holíč

Město Holíč se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Holíč.