Hledat

Ubytování

Ubytování město Moravany nad Váhom

Ve městě Moravany nad Váhom (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Moravany nad Váhom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moravany nad Váhom

Villa Anna

9,7

Villa Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anna. Vila Anna se nachází v obci Moravany nad Váhom, do 15 minut chůze od celoročních termálních lázní Piešťany. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Anna má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Villa Anna momentálně evidujeme 9 recenzí.

Villa Judita

9,5

Villa Judita

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Judita. Villa Judita se nachází na okraji Moravan nad Váhom, v těsné blízkosti jezera Striebornica a 5 km od lázeňského města Piešťany. Ubytování Villa Judita se nachází ve městě Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Judita má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Villa Judita momentálně evidujeme 25 recenzí.

Ubytovanie pre robotníkov

Ubytovanie pre robotníkov

Ubytování (Privát) Ubytovanie pre robotníkov. Situated in Moravany nad Váhom, Ubytovanie pre robotníkov features accommodation with free WiFi and a bar. Piešťany is 3. Ubytování Ubytovanie pre robotníkov se nachází ve městě Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie pre robotníkov

Ubytovanie pre robotníkov

Ubytování (Privát) Ubytovanie pre robotníkov. Ubytovanie pre robotníkov features accommodation with a bar and free WiFi, and is set in Moravany nad Váhom. The homestay offers a terrace. Piešťany is 3. Ubytování Ubytovanie pre robotníkov se nachází ve městě Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with Garden

House with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) House with Garden. House with Garden is situated in Moravany nad Váhom and offers a garden and a terrace. The accommodation is 32 km from Trnava. Ubytování House with Garden se nachází ve městě Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Moravany nad Váhom

Město Moravany nad Váhom se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Moravany nad Váhom.