Hledat

Ubytování

Ubytování město Smrdáky

Ve městě Smrdáky (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Smrdáky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Smrdáky

Hotel Vietoris

7,3

Hotel Vietoris

Ubytování (Hotel) Hotel Vietoris. Hotel Vietoris se nachází v lázeňském středisku Smrdáky, známém pro své léčivé minerální vody, a nabízí bezplatné Wi-Fi, tenisové kurty, pokoje se... Ubytování Hotel Vietoris se nachází ve městě Smrdáky (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Vietoris má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Vietoris momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel Central

7

Hotel Central

Ubytování (Hotel) Hotel Central. Hotel Central se nachází v pěší vzdálenosti od všech zařízení, které nabízí Lázně Smrdáky a poskytuje pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Hotel Central se nachází ve městě Smrdáky (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Central má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Central momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytování ve městě Smrdáky

Město Smrdáky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Smrdáky.