Hledat

Ubytování

Ubytování město Galanta

Ve městě Galanta (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Galanta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Galanta

Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany

10

Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany

UbytováníApartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany. Apartmán na Hlavnej ulici, Veľké Úľany se nachází v Galantě, 21 km od zámku Tomášov a 46 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartman na Hlavnej ulici, Veľké Úľany se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman Neva

9,6

Apartman Neva

UbytováníApartman Neva. Apartman Neva se nachází v Galantě v Trnavském kraji a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 38 km od panského sídla Tomášov a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Neva se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel CITY **** Galanta

9,5

Hotel CITY **** Galanta

Ubytování (Hotel) Hotel CITY **** Galanta. Hotel City Galanta se nachází v centru města Galanta, 5 minut jízdy autem od aquaparku Termál Centrum Galandia. Ubytování Hotel CITY **** Galanta se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel CITY **** Galanta má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel CITY **** Galanta momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartment in the city centre

9,5

Apartment in the city centre

UbytováníApartment in the city centre. Apartment in the city centre se nachází v Galantě, 39 km od zámku Tomášov a 41 km od Agrokomplexu Nitra. Nabízí terasu a výhled do klidné ulice. Ubytování Apartment in the city centre se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartman TILL

9,1

Apartman TILL

Ubytování (Apartmán) Apartman TILL. Apartman TILL se nachází v Galantě v Trnavském kraji a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman TILL se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie House

8,9

Ubytovanie House

Ubytování (Privát) Ubytovanie House. Ubytovanie House se nachází v Galantě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Ubytovanie House se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Ubytovanie House má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Ubytovanie House momentálně evidujeme 48 recenzí.

Hotel Galanta

8,8

Hotel Galanta

Ubytování (Hotel) Hotel Galanta. Hotel Galanta se nachází v klidné vilové čtvrti mimo město Galanta, 3 km od centra města a asi 25 km od měst Nitra a Trnava. Ubytování Hotel Galanta se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Galanta má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Galanta momentálně evidujeme 494 recenzí.

Penzion a Restauracia Toldi

8,4

Penzion a Restauracia Toldi

Ubytování (Penzion) Penzion a Restauracia Toldi. Penzion a reštaurácia Toldi se nachází se v obci Matúškovo, 5 minut jízdy od Galanty, nabízí individuálně zařízené pokoje s TV a lednicí a má restauraci s... Ubytování Penzion a Restauracia Toldi se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion a Restauracia Toldi má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion a Restauracia Toldi momentálně evidujeme 68 recenzí.

Turistická ubytovňa Galanta

Turistická ubytovňa Galanta

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovňa Galanta. Turistická ubytovňa Galanta nabízí ubytování v Galantě. Nechybí ani šatní skříň a rychlovarná konvice. Penzion stojí 47 km od Bratislavy a 30 km od Nitry. Ubytování Turistická ubytovňa Galanta se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Ziadny

Ziadny

Ubytování (Penzion) Ziadny. Set in Galanta, Ziadny offers a bar and free WiFi. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Bratislava is 3. Ubytování Ziadny se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

M-Holding penzión

M-Holding penzión

Ubytování (Penzion) M-Holding penzión. Set in Galanta, M-Holding penzión features a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování M-Holding penzión se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

New Apartman Atis

New Apartman Atis

Ubytování (Apartmán) New Apartman Atis. New Apartman Atis is set in Galanta and offers a terrace. The accommodation is 47 km from Bratislava. Piešťany is 44 km from the apartment. Ubytování New Apartman Atis se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytování ve městě Galanta

Město Galanta se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Galanta.