Hledat

Ubytování

Ubytování město Galanta

Ve městě Galanta (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Galanta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Galanta

Hotel CITY **** Galanta

9,5

Hotel CITY **** Galanta

Ubytování (Hotel) Hotel CITY **** Galanta. Hotel City Galanta se nachází v centru města Galanta, 5 minut jízdy autem od aquaparku Termál Centrum Galandia. Ubytování Hotel CITY **** Galanta se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel CITY **** Galanta má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel CITY **** Galanta momentálně evidujeme 12 recenzí.

Ubytovanie House

8,9

Ubytovanie House

Ubytování (Privát) Ubytovanie House. Ubytovanie House se nachází v Galantě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Ubytovanie House se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie House má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Ubytovanie House momentálně evidujeme 48 recenzí.

Hotel Galanta

8,8

Hotel Galanta

Ubytování (Hotel) Hotel Galanta. Hotel Galanta se nachází v klidné vilové čtvrti mimo město Galanta, 3 km od centra města a asi 25 km od měst Nitra a Trnava. Ubytování Hotel Galanta se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Galanta má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Galanta momentálně evidujeme 494 recenzí.

Penzion a Restauracia Toldi

8,4

Penzion a Restauracia Toldi

Ubytování (Penzion) Penzion a Restauracia Toldi. Penzion a reštaurácia Toldi se nachází se v obci Matúškovo, 5 minut jízdy od Galanty, nabízí individuálně zařízené pokoje s TV a lednicí a má restauraci s... Ubytování Penzion a Restauracia Toldi se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Restauracia Toldi má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion a Restauracia Toldi momentálně evidujeme 68 recenzí.

Ziadny

Ziadny

Ubytování (Penzion) Ziadny. Set in Galanta, Ziadny offers a bar and free WiFi. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Bratislava is 3. Ubytování Ziadny se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Apartman Atis

New Apartman Atis

Ubytování (Apartmán) New Apartman Atis. New Apartman Atis is set in Galanta and offers a terrace. The accommodation is 47 km from Bratislava. Piešťany is 44 km from the apartment. Ubytování New Apartman Atis se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M-Holding penzión

M-Holding penzión

Ubytování (Penzion) M-Holding penzión. Set in Galanta, M-Holding penzión features a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování M-Holding penzión se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata 39

Chata 39

Ubytování (Chata) Chata 39. Chata 39 se nachází v Galantě. Ubytování je situované v budově z roku 2004 a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata 39 se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Chata Chata 39 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Galanta

Město Galanta se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Galanta.