Hledat

Ubytování

Turistická ubytovňa Galanta Penzion

19 Hlavná, 924 01 Galanta, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovňa Galanta. Turistická ubytovňa Galanta nabízí ubytování v Galantě. Nechybí ani šatní skříň a rychlovarná konvice. Penzion stojí 47 km od Bratislavy a 30 km od Nitry. Ubytování Turistická ubytovňa Galanta se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytování Turistická ubytovňa Galanta

Turistická ubytovňa Galanta stojí 39 km od bratislavského letiště. Penzion stojí 47 km od Bratislavy a 30 km od Nitry. Nechybí ani šatní skříň a rychlovarná konvice. Turistická ubytovňa Galanta nabízí ubytování v Galantě.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Jiná ubytování ve městě Galanta

Hotel CITY **** Galanta

9,5

Hotel CITY **** Galanta

Ubytování (Hotel) Hotel CITY **** Galanta. Hotel City Galanta se nachází v centru města Galanta, 5 minut jízdy autem od aquaparku Termál Centrum Galandia. Ubytování Hotel CITY **** Galanta se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel CITY **** Galanta má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel CITY **** Galanta momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartman TILL

9,1

Apartman TILL

Ubytování (Apartmán) Apartman TILL. Apartman TILL se nachází v Galantě v Trnavském kraji a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman TILL se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie House

8,9

Ubytovanie House

Ubytování (Privát) Ubytovanie House. Ubytovanie House se nachází v Galantě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Ubytovanie House se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Ubytovanie House má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Ubytovanie House momentálně evidujeme 48 recenzí.

Hotel Galanta

8,8

Hotel Galanta

Ubytování (Hotel) Hotel Galanta. Hotel Galanta se nachází v klidné vilové čtvrti mimo město Galanta, 3 km od centra města a asi 25 km od měst Nitra a Trnava. Ubytování Hotel Galanta se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Galanta má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Galanta momentálně evidujeme 494 recenzí.

Penzion a Restauracia Toldi

8,4

Penzion a Restauracia Toldi

Ubytování (Penzion) Penzion a Restauracia Toldi. Penzion a reštaurácia Toldi se nachází se v obci Matúškovo, 5 minut jízdy od Galanty, nabízí individuálně zařízené pokoje s TV a lednicí a má restauraci s... Ubytování Penzion a Restauracia Toldi se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzion a Restauracia Toldi má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion a Restauracia Toldi momentálně evidujeme 68 recenzí.

Ziadny

Ziadny

Ubytování (Penzion) Ziadny. Set in Galanta, Ziadny offers a bar and free WiFi. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Bratislava is 3. Ubytování Ziadny se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

M-Holding penzión

M-Holding penzión

Ubytování (Penzion) M-Holding penzión. Set in Galanta, M-Holding penzión features a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování M-Holding penzión se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).

New Apartman Atis

New Apartman Atis

Ubytování (Apartmán) New Apartman Atis. New Apartman Atis is set in Galanta and offers a terrace. The accommodation is 47 km from Bratislava. Piešťany is 44 km from the apartment. Ubytování New Apartman Atis se nachází ve městě Galanta (Slovensko - Trnavský kraj).