Hledat

Ubytování

Ubytování město Šamorín

Ve městě Šamorín (Slovensko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šamorín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šamorín

Panorama apartment

9,9

Panorama apartment

Ubytování (Apartmán) Panorama apartment. Offering free WiFi and river views, Panorama apartment is an accommodation located in Šamorín. Ubytování Panorama apartment se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Panorama apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Panorama apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Residence Šamorín

9,8

Residence Šamorín

Ubytování (Apartmán) Residence Šamorín. Residence Šamorín se nachází v Šamorínu, 2 km od sportovního komplexu X-bionic Sphere. Hosté se tu mohou ubytovat v apartmánu s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Residence Šamorín má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Residence Šamorín momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán Platan

9,8

Apartmán Platan

Ubytování (Apartmán) Apartmán Platan. Apartmán Platan se nachází 1,6 km od volnočasového rezortu X-bionic Sphere v Šamoríně a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Platan se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Platan má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Platan momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment Šamorín

9,7

Apartment Šamorín

Ubytování (Apartmán) Apartment Šamorín. Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Šamorín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Šamorín momentálně evidujeme 71 recenzí.

Bartal Rodinné Vinárstvo

9,2

Bartal Rodinné Vinárstvo

Ubytování (Penzion) Bartal Rodinné Vinárstvo. Bartal Rodinné Vinárstvo se nachází v Šamoríně, 5 km od sportovního centra X-bionic Sphere. Ubytování Bartal Rodinné Vinárstvo se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bartal Rodinné Vinárstvo má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Bartal Rodinné Vinárstvo momentálně evidujeme 176 recenzí.

Villa Park

9,1

Villa Park

Ubytování (Penzion) Villa Park. Villa Park se nachází ve Šamoríně, 2,8 km od sportovního a volnočasového rezortu x-bionic sphere. Ubytování Villa Park se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Tücsök

8,7

Penzión Tücsök

Ubytování (Penzion) Penzión Tücsök. Penzión Tücsök se nachází v Šamoríně, 7 km od sportovního komplexu X-bionic Sphere, a nabízí restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Tücsök se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Tücsök má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Tücsök momentálně evidujeme 74 recenzí.

Hotel Samaria

8,7

Hotel Samaria

Ubytování (Hotel) Hotel Samaria. Hotel Samaria se nachází v Šamoríně. Nabízí italskou restauraci, letní terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Samaria se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Samaria má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Samaria momentálně evidujeme 352 recenzí.

X-BIONIC Hotel

8,4

X-BIONIC Hotel

Ubytování (Rezort) X-BIONIC Hotel. X-BIONIC Hotel se nachází v Šamorínu. Na místě je také aquapark, restaurace a bar. K dispozici je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování X-BIONIC Hotel se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování X-BIONIC Hotel má celkové hodnocení 8,4. Pro Rezort X-BIONIC Hotel momentálně evidujeme 160 recenzí.

Hotel Kormorán

7

Hotel Kormorán

Ubytování (Hotel) Hotel Kormorán. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází přímo na břehu Dunaje a nabízí lázeňské centrum, fitness centrum a celou řadu sportovních zařízení. Ubytování Hotel Kormorán se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kormorán má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Kormorán momentálně evidujeme 111 recenzí.

Patrik Apartment Šamorín

Patrik Apartment Šamorín

Ubytování (Apartmán) Patrik Apartment Šamorín. Patrik Apartment Šamorín is a property situated in Šamorín near X-bionic Sphere. This apartment also features free WiFi. Ubytování Patrik Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garson

Garson

Ubytování (Apartmán) Garson. Situated in Šamorín, just 1.3 km from X-bionic Sphere, Garson features accommodation with free WiFi. Ubytování Garson se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustique Šamorín

Rustique Šamorín

Ubytování (Apartmán) Rustique Šamorín. Featuring city views, Rustique Šamorín is set in Šamorín, around 2.1 km from X-bionic Sphere. Ubytování Rustique Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Rustique Šamorín nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment with free parking

Apartment with free parking

Ubytování (Apartmán) Apartment with free parking. Featuring garden views, Apartment with free parking provides accommodation with free bikes and a balcony, around 1.3 km from X-bionic Sphere. Ubytování Apartment with free parking se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šamorín - apartment in the center + parking

Šamorín - apartment in the center + parking

Ubytování (Apartmán) Šamorín - apartment in the center + parking. Šamorín - apartment in the center + parking offers accommodation in Šamorín, 2.2 km from X-bionic Sphere. Ubytování Šamorín - apartment in the center + parking se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Italia

Casa Italia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Italia. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Casa Italia offers accommodation in Šamorín with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Italia se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Casa Italia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán J&J

Apartmán J&J

Ubytování (Apartmán) Apartmán J&J. Set in Šamorín and only 2.4 km from X-bionic Sphere, Apartmán J&J offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmán J&J se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Samorin rooms

Samorin rooms

Ubytování (Penzion) Samorin rooms. Featuring a shared lounge, garden and views of garden, Samorin rooms is located in Šamorín, 2.5 km from X-bionic Sphere. Ubytování Samorin rooms se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Šamorín

Město Šamorín se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Šamorín.