Hledat

Ubytování

Ubytování město Šamorín

Ve městě Šamorín (Slovensko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šamorín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šamorín

Retro house in nature

10

Retro house in nature

UbytováníRetro house in nature. Retro house in nature se nachází v Šamoríně, 18 km od zámku Tomášov a 24 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Nabízí výhled na řeku. Ubytování Retro house in nature se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Victory apartmán

9,9

Victory apartmán

UbytováníVictory apartmán. Victory apartmán se nachází v Šamoríně, 16 km od zámku Tomášov, 23 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 24 km od vyhlídkové věže UFO. Ubytování Victory apartmán se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Residence Šamorín

9,8

Residence Šamorín

Ubytování (Apartmán) Residence Šamorín. Residence Šamorín se nachází v Šamorínu, 2 km od sportovního komplexu X-bionic Sphere. Hosté se tu mohou ubytovat v apartmánu s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Residence Šamorín má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Residence Šamorín momentálně evidujeme 31 recenzí.

Village Paradise

9,8

Village Paradise

UbytováníVillage Paradise. Village Paradise se nachází v Šamoríně, 16 km od zámku Tomášov a 25 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Village Paradise se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán Platan

9,8

Apartmán Platan

Ubytování (Apartmán) Apartmán Platan. Apartmán Platan se nachází 1,6 km od volnočasového rezortu X-bionic Sphere v Šamoríně a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Platan se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmán Platan má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Platan momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment Šamorín

9,7

Apartment Šamorín

Ubytování (Apartmán) Apartment Šamorín. Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartment Šamorín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Šamorín momentálně evidujeme 71 recenzí.

Bartal Rodinné Vinárstvo

9,2

Bartal Rodinné Vinárstvo

Ubytování (Penzion) Bartal Rodinné Vinárstvo. Bartal Rodinné Vinárstvo se nachází v Šamoríně, 5 km od sportovního centra X-bionic Sphere. Ubytování Bartal Rodinné Vinárstvo se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Bartal Rodinné Vinárstvo má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Bartal Rodinné Vinárstvo momentálně evidujeme 176 recenzí.

Oldie Apartment Šamorín

9,1

Oldie Apartment Šamorín

UbytováníOldie Apartment Šamorín. Oldie Apartment Šamorín se nachází v klidné ulici, asi 22 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Oldie Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Park

9,1

Villa Park

Ubytování (Penzion) Villa Park. Villa Park se nachází ve Šamoríně, 2,8 km od sportovního a volnočasového rezortu x-bionic sphere. Ubytování Villa Park se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Štýlový apartmán v Šamoríne

9

Štýlový apartmán v Šamoríne

UbytováníŠtýlový apartmán v Šamoríne. Apartmán v Šamorově se nachází asi 16 km od Tomášova a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. Ubytování Štýlový apartmán v Šamoríne se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Penzión Tücsök

8,7

Penzión Tücsök

Ubytování (Penzion) Penzión Tücsök. Penzión Tücsök se nachází v Šamoríně, 7 km od sportovního komplexu X-bionic Sphere, a nabízí restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Tücsök se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Penzión Tücsök má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Tücsök momentálně evidujeme 74 recenzí.

Hotel Samaria

8,7

Hotel Samaria

Ubytování (Hotel) Hotel Samaria. Hotel Samaria se nachází v Šamoríně. Nabízí italskou restauraci, letní terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Samaria se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Samaria má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Samaria momentálně evidujeme 352 recenzí.

Apartment Šamorín

8,5

Apartment Šamorín

UbytováníApartment Šamorín. Apartmán Šamorín se nachází v Šamoríně, 17 km od zámku Tomášov, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

X-BIONIC Hotel

8,4

X-BIONIC Hotel

Ubytování (Rezort) X-BIONIC Hotel. X-BIONIC Hotel se nachází v Šamorínu. Na místě je také aquapark, restaurace a bar. K dispozici je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování X-BIONIC Hotel se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování X-BIONIC Hotel má celkové hodnocení 8,4. Pro Rezort X-BIONIC Hotel momentálně evidujeme 160 recenzí.

Arena Hotel Samorin

8,4

Arena Hotel Samorin

UbytováníArena Hotel Samorin. Tříhvězdičkový Arena Hotel Samorin se nachází v Šamoríně, 23 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 24 km od vyhlídkové věže UFO. Ubytování Arena Hotel Samorin se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Hotel Kormorán

7

Hotel Kormorán

Ubytování (Hotel) Hotel Kormorán. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází přímo na břehu Dunaje a nabízí lázeňské centrum, fitness centrum a celou řadu sportovních zařízení. Ubytování Hotel Kormorán se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel Kormorán má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Kormorán momentálně evidujeme 111 recenzí.

Patrik Apartment Šamorín

Patrik Apartment Šamorín

Ubytování (Apartmán) Patrik Apartment Šamorín. Patrik Apartment Šamorín is a property situated in Šamorín near X-bionic Sphere. This apartment also features free WiFi. Ubytování Patrik Apartment Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Šamorín modern apartmens

Šamorín modern apartmens

Ubytování (Apartmán) Šamorín modern apartmens. Šamorín modern apartmens se nachází v Šamoríně, 1 km od komplexu X-bionic Sphere, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Šamorín modern apartmens se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Garson

Garson

Ubytování (Apartmán) Garson. Situated in Šamorín, just 1.3 km from X-bionic Sphere, Garson features accommodation with free WiFi. Ubytování Garson se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Rustique Šamorín

Rustique Šamorín

Ubytování (Apartmán) Rustique Šamorín. Featuring city views, Rustique Šamorín is set in Šamorín, around 2.1 km from X-bionic Sphere. Ubytování Rustique Šamorín se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Apartmán Rustique Šamorín nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Danube12

Danube12

UbytováníDanube12. Danube12 se nachází v Šamoríně. Ubytování Danube12 se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartment with free parking

Apartment with free parking

Ubytování (Apartmán) Apartment with free parking. Featuring garden views, Apartment with free parking provides accommodation with free bikes and a balcony, around 1.3 km from X-bionic Sphere. Ubytování Apartment with free parking se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Šamorín - apartment in the center + parking

Šamorín - apartment in the center + parking

Ubytování (Apartmán) Šamorín - apartment in the center + parking. Šamorín - apartment in the center + parking offers accommodation in Šamorín, 2.2 km from X-bionic Sphere. Ubytování Šamorín - apartment in the center + parking se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Casa Italia

Casa Italia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Italia. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Casa Italia offers accommodation in Šamorín with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Italia se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj). Pro Prázdninový dům Casa Italia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Samorin rooms

Samorin rooms

Ubytování (Penzion) Samorin rooms. Featuring a shared lounge, garden and views of garden, Samorin rooms is located in Šamorín, 2.5 km from X-bionic Sphere. Ubytování Samorin rooms se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Apartmán J&J

Apartmán J&J

Ubytování (Apartmán) Apartmán J&J. Set in Šamorín and only 2.4 km from X-bionic Sphere, Apartmán J&J offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmán J&J se nachází ve městě Šamorín (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytování ve městě Šamorín

Město Šamorín se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Šamorín.