Hledat

Ubytování

Ubytování město Vrakúň

Ve městě Vrakúň (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vrakúň

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vrakúň

Amade Château

9,6

Amade Château

Ubytování (Hotel) Amade Château. Tento 5hvězdičkový butikový hotel najdete na Žitném ostrově v obci Vrakúň a těšit se sem můžete na elegantně zařízené pokoje, krytý bazén, tradiční turecké... Ubytování Amade Château se nachází ve městě Vrakúň (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Amade Château má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Amade Château momentálně evidujeme 95 recenzí.

St. Florian Restaurant & Pension

8,5

St. Florian Restaurant & Pension

Ubytování (Penzion) St. Florian Restaurant & Pension. St. Florian Restaurant & Pension sídlí v bývalé požární stanici v obci Vrakúň. Je obklopen zelení a je vzdálen jen 50 metrů od malé řeky. Ubytování St. Florian Restaurant & Pension se nachází ve městě Vrakúň (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování St. Florian Restaurant & Pension má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion St. Florian Restaurant & Pension momentálně evidujeme 90 recenzí.

Pri rieke

8,3

Pri rieke

Ubytování (Prázdninové domy) Pri rieke. Prázdninový dům Pri rieke se nachází ve Vrakúni, nedaleko zámku Chateau Amade. Nabízí terasu. Letiště Bratislava leží 50 km odtud. Ubytování Pri rieke se nachází ve městě Vrakúň (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Pri rieke má celkové hodnocení 8,3. Pro Prázdninové domy Pri rieke momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ubytování ve městě Vrakúň

Město Vrakúň se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Vrakúň.