Hledat

Ubytování

Ubytování město Zuberec

Ve městě Zuberec (Slovensko) máme celkem 65 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zuberec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zuberec

Chalupa Zoe

10

Chalupa Zoe

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zoe. Chalupa Zoe se nachází v obci Zuberec v Žilinském kraji a má terasu a výhled na hory. Ubytování Chalupa Zoe se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Zoe má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Chalupa Zoe momentálně evidujeme 10 recenzí.

Rekreačný Dom Sablatura

9,9

Rekreačný Dom Sablatura

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný Dom Sablatura. Rekreačný Dom Sablatura je obklopen Západními Tatrami a nachází se ve vesnici Zuberec. Ubytování Rekreačný Dom Sablatura se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný Dom Sablatura má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Rekreačný Dom Sablatura momentálně evidujeme 20 recenzí.

Villa Silvia

9,9

Villa Silvia

Ubytování (Privát) Villa Silvia. Villa Silvia se nachází v Zuberci, 3,1 km od ski areálu Janovky – Milotín – Zuberec a 9 km od areálu Roháče – Spálena. Ubytování Villa Silvia se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Silvia má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Villa Silvia momentálně evidujeme 105 recenzí.

Chalupa Zeleznik

9,8

Chalupa Zeleznik

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zeleznik. Chalupa Železník se nachází uprostřed přírody v oravské vesnici Zuberec a je obklopená zahradou. V zimě k ní můžete dojet na lyžích. Ubytování Chalupa Zeleznik se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Zeleznik má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Zeleznik momentálně evidujeme 29 recenzí.

Privat Ľubka

9,7

Privat Ľubka

Ubytování (Apartmán) Privat Ľubka. Privat Ľubka se nachází v obci Zuberec, necelý 1 km (16 minut chůze) od lyžařského střediska Janovky-Milotín – Zuberec, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Privat Ľubka se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Ľubka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privat Ľubka momentálně evidujeme 80 recenzí.

Chata Penzión Škerda

9,7

Chata Penzión Škerda

Ubytování (Chata) Chata Penzión Škerda. Chata Penzión Škerda se nachází necelý 1 km od lyžařského střediska Janovky-Milotín – Zuberec. Ubytování Chata Penzión Škerda se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Penzión Škerda má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Penzión Škerda momentálně evidujeme 120 recenzí.

Agnesa Hudecova - Penzion

9,7

Agnesa Hudecova - Penzion

Ubytování (Penzion) Agnesa Hudecova - Penzion. Penzion Agnesa Hudecová se nachází v Zuberci, v klidné lokalitě poblíž centra města, 950 metrů od lyžařských vleků, a nabízí Wi-Fi a na požádání také... Ubytování Agnesa Hudecova - Penzion se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Agnesa Hudecova - Penzion má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Agnesa Hudecova - Penzion momentálně evidujeme 103 recenzí.

Penzion Jantoľák

9,7

Penzion Jantoľák

Ubytování (Penzion) Penzion Jantoľák. Penzion Jantoľák stojí v národním parku Západní Tatry, jen 300 metrů od lyžařských areálů Janovky a Milotín. Ubytování Penzion Jantoľák se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jantoľák má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Jantoľák momentálně evidujeme 77 recenzí.

Ubytovanie u Stana

9,7

Ubytovanie u Stana

Ubytování (Penzion) Ubytovanie u Stana. Ubytovanie u Stana is located in Zuberec and has barbecue facilities and garden and a shared lounge. Free WiFi is available. Ubytování Ubytovanie u Stana se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Stana má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie u Stana momentálně evidujeme 9 recenzí.

Drevenice Zuberec

9,7

Drevenice Zuberec

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenice Zuberec. Drevenice je komplex dřevěných chatek na klidném místě na úpatí západních Tater v obci Zuberec. Ubytování Drevenice Zuberec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenice Zuberec má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Drevenice Zuberec momentálně evidujeme 307 recenzí.

Apartments Ľubka

9,6

Apartments Ľubka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ľubka. Apartmány Ľubka se nachází v Zuberci, 1,4 km od lyžařského areálu Janovky-Milotín - Zuberec a 9 km od lyžařského areálu Roháče - Spálená. Ubytování Apartments Ľubka se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Ľubka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartments Ľubka momentálně evidujeme 90 recenzí.

Ubytovanie na Roháčskej

9,6

Ubytovanie na Roháčskej

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie na Roháčskej. Ubytovanie na Roháčskej se nachází v Zubereci. Tento prázdninový dům nabízí sdílený obývací prostor, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni, úschovu zavazadel a... Ubytování Ubytovanie na Roháčskej se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie na Roháčskej má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Ubytovanie na Roháčskej momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment Roháčik

9,5

Apartment Roháčik

Ubytování (Apartmány) Apartment Roháčik. Apartmány Roháčik se nacházejí v obci Zuberec a nabízejí ubytování s kuchyní. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartment Roháčik se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Roháčik má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartment Roháčik momentálně evidujeme 50 recenzí.

Ubytovanie v súkromí Mikulaj

9,5

Ubytovanie v súkromí Mikulaj

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie v súkromí Mikulaj. Ubytovanie v súkromí Mikulaj se nachází v centru vesnice a lyžařského střediska Zuberec v západní části tatranského národního parku a nabízí ubytování s... Ubytování Ubytovanie v súkromí Mikulaj se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie v súkromí Mikulaj má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytovanie v súkromí Mikulaj momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chata Pribisko 651

9,5

Chata Pribisko 651

Ubytování (Chata) Chata Pribisko 651. Chata Pribisko 651 se nachází v obci Zuberec, 3,3 km od lyžařského areálu Zuberec – Milotín a 3,8 km od lyžařského areál Zuberec – Janovky. Ubytování Chata Pribisko 651 se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Pribisko 651 má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata Pribisko 651 momentálně evidujeme 16 recenzí.

Dom pri potoku

9,5

Dom pri potoku

Ubytování (Privát) Dom pri potoku. Dom pri potoku se nachází v obci Zuberec a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dom pri potoku se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom pri potoku má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Dom pri potoku momentálně evidujeme 21 recenzí.

Drevenica Traditional Cottage Old Centre

9,5

Drevenica Traditional Cottage Old Centre

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Traditional Cottage Old Centre. Drevenica Traditional Cottage Old Centre se nachází v centru obce Zuberec a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený salonek. Ubytování Drevenica Traditional Cottage Old Centre se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Traditional Cottage Old Centre má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Drevenica Traditional Cottage Old Centre momentálně evidujeme 32 recenzí.

Ubytovanie v súkromí Grobarčík

9,5

Ubytovanie v súkromí Grobarčík

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie v súkromí Grobarčík. Ubytovanie v súkromí Grobarčík se nachází v Zuberci, 600 metrů od lyžařského střediska Zuberec - Janovky - Milotín, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Ubytovanie v súkromí Grobarčík se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie v súkromí Grobarčík má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Ubytovanie v súkromí Grobarčík momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ubytovanie Taraj

9,5

Ubytovanie Taraj

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Taraj. Prázdninový dům Ubytovanie Taraj se nachází v Zuberci a nabízí terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Ubytovanie Taraj se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Taraj má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ubytovanie Taraj momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chatky JOSU

9,5

Chatky JOSU

Ubytování (Prázdninový dům) Chatky JOSU. Chatky JOSU se nachází v Zuberci. Tento prázdninový dům nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Chatky JOSU se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatky JOSU má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chatky JOSU momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment Skurčák

9,5

Apartment Skurčák

Ubytování (Apartmán) Apartment Skurčák. Apartmán Skurčák se nachází v obci Zuberec a nabízí společné posezení, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Skurčák se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Skurčák má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Skurčák momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartments Zuzka

9,5

Apartments Zuzka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zuzka. Apartmány Zuzka se nachází ve městě Zuberec, přímo pod lyžařským střediskem Janovky a 10 minut chůze od lyžařského areálu Milotín, a nabízí neplacené... Ubytování Apartments Zuzka se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Zuzka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartments Zuzka momentálně evidujeme 122 recenzí.

Apartmánový dom Adriana

9,4

Apartmánový dom Adriana

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Adriana. Apartmánový dom Adriana se nachází jen 3 minuty pěšky od lyžařského areálu Janovky a 10 minut pěšky od lyžařského areálu Miloton. Ubytování Apartmánový dom Adriana se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový dom Adriana má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmánový dom Adriana momentálně evidujeme 63 recenzí.

Penzion Rima

9,4

Penzion Rima

Ubytování (Apartmány) Penzion Rima. Penzion Rima se nachází v lyžařském středisku Zuberec v Západních Tatrách, které jsou součástí Tatranského národního parku, a nabízí apartmány s možností... Ubytování Penzion Rima se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rima má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Penzion Rima momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmány Bistár

9,4

Apartmány Bistár

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bistár. Apartmány Bistár se nachází v Zuberci, do 1,3 km od lyžařského areálu Janovky-Milotín - Zuberec a 9 km od lyžařského areálu Roháče - Spálená. Ubytování Apartmány Bistár se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Bistár má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány Bistár momentálně evidujeme 61 recenzí.

Chalupa Matkuliak

9,4

Chalupa Matkuliak

Ubytování (Vila) Chalupa Matkuliak. Chalupa Matkuliak se nachází v Zuberci v regionu Žilinský kraj. Ubytování Chalupa Matkuliak se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Matkuliak má celkové hodnocení 9,4. Pro Vila Chalupa Matkuliak momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmán u Paťka Zuberec

9,4

Apartmán u Paťka Zuberec

Ubytování (Penzion) Apartmán u Paťka Zuberec. Apartmán u Paťka Zuberec se nachází v obci Zuberec. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, sdílený obývací prostor, lyžárnu a pokoje s balkonem a výhledem... Ubytování Apartmán u Paťka Zuberec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán u Paťka Zuberec má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Apartmán u Paťka Zuberec momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytovanie Bažíkovi

9,4

Ubytovanie Bažíkovi

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Bažíkovi. Ubytování Bažíkovi se nachází ve městě Zuberec a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Bažíkovi se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domček Pri Potôčku

9,4

Domček Pri Potôčku

Ubytování (Prázdninový dům) Domček Pri Potôčku. Prázdninový Domček Pri Potôčku se nachází v Zuberci a nabízí ubytování s balkonem, grilem a zahradou. Ubytování Domček Pri Potôčku se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domček Pri Potôčku má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Domček Pri Potôčku momentálně evidujeme 17 recenzí.

Koliba Holica

9,4

Koliba Holica

Ubytování (Bed and breakfast) Koliba Holica. Koliba Holica se nachází 6,5 km od Zuberce, mezi Chočskými vrchy a Západními Tatrami. Ubytování Koliba Holica se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Koliba Holica má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Koliba Holica momentálně evidujeme 93 recenzí.

Apartmánový dom Zuberec

9,4

Apartmánový dom Zuberec

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Zuberec. Apartmánový dom Zuberec se nachází v Zuberci. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmánový dom Zuberec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Antares

9,3

Penzion Antares

Ubytování (Apartmány) Penzion Antares. Penzion Antares se nachází uprostřed Tatranského národního parku na okraji města Zuberec, 7 km od lyžařského střediska Zverovka. Ubytování Penzion Antares se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Antares má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Penzion Antares momentálně evidujeme 52 recenzí.

Drevenica pod Lánom

9,3

Drevenica pod Lánom

Ubytování (Prázdninové domy) Drevenica pod Lánom. Drevenica pod Lánom se nachází v obci Zuberec, 5 minut pěšky od lyžařské oblasti v národním parku Západní Tatry a lyžařského areálu Janovky. Ubytování Drevenica pod Lánom se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica pod Lánom má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninové domy Drevenica pod Lánom momentálně evidujeme 19 recenzí.

Forester Apartment 136

9,3

Forester Apartment 136

Ubytování (Apartmány) Forester Apartment 136. Ubytování Forester Apartment 136, které prošlo v roce 2016 rekonstrukcí, se nachází na klidném místě v obci Zuberec. Ubytování Forester Apartment 136 se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Forester Apartment 136 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Forester Apartment 136 momentálně evidujeme 99 recenzí.

Wellness Penzion u Michala

9,3

Wellness Penzion u Michala

Ubytování (Penzion) Wellness Penzion u Michala. Penzion u Michala se nachází v obci Zuberec, v lyžařské oblasti obklopeném národním parkem Západní Tatry, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, slevové... Ubytování Wellness Penzion u Michala se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Wellness Penzion u Michala má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Wellness Penzion u Michala momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartment Majerčák

9,2

Apartment Majerčák

Ubytování (Apartmány) Apartment Majerčák. Apartmán Majerčák se nachází v Zuberci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Na místě je zahrada s grilem. Ubytování Apartment Majerčák se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Majerčák má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartment Majerčák momentálně evidujeme 67 recenzí.

Ubytovanie Otília

9,2

Ubytovanie Otília

Ubytování (Privát) Ubytovanie Otília. Ubytovanie Otília se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a lyžárnou/úschovnou jízdních kol se nachází na okraji obce Zuberec, pouhý 1 km od sjezdovek... Ubytování Ubytovanie Otília se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie Otília má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytovanie Otília momentálně evidujeme 35 recenzí.

Penzion u Laca

9,2

Penzion u Laca

Ubytování (Penzion) Penzion u Laca. Penzion u Laca se nachází v Zuberci, 1,5 km od lyžařského areálu Janovky-Milotín - Zuberec a 9 km od lyžařského areálu Roháče - Spálená. Ubytování Penzion u Laca se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Laca má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion u Laca momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzión Hubert

9,2

Penzión Hubert

Ubytování (Penzion) Penzión Hubert. Penzión Hubert je rodinný penzion, který se nachází přímo v centru obce Zuberec, jen 500 metrů od zubereckých sjezdovek. Ubytování Penzión Hubert se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Hubert má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Hubert momentálně evidujeme 174 recenzí.

Privat Agnesa

9,1

Privat Agnesa

Ubytování (Penzion) Privat Agnesa. Privát Agnesa se nachází v obci Zuberec, 600 metrů od lyžařského střediska Zuberec – Janovky – Milotín, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné... Ubytování Privat Agnesa se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Agnesa má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Privat Agnesa momentálně evidujeme 49 recenzí.

Penzion Pribisko

9,1

Penzion Pribisko

Ubytování (Penzion) Penzion Pribisko. Penzion Pribiskô se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhé 2 km od lyžařských areálů Milotín a Janovky a 8 km od lyžařského areálu Zverovka-Spálená, ke kterým... Ubytování Penzion Pribisko se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pribisko má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Pribisko momentálně evidujeme 169 recenzí.

Apartmány Hudec

9,1

Apartmány Hudec

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hudec. Apartmány Hudec se nacházejí v obci Zuberec a nabízejí ubytování se zahradou a zdarma dostupným Wi-Fi. V okolí ubytování se lze věnovat lyžování. Ubytování Apartmány Hudec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Hudec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmány Hudec momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Micik

9

Penzion Micik

Ubytování (Penzion) Penzion Micik. Penzión Mičík se nachází na okraji obce Zuberec a je obklopen národním parkem Západní Tatry. Ubytování Penzion Micik se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Micik má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Micik momentálně evidujeme 80 recenzí.

Domček Lolly

9

Domček Lolly

Ubytování (Prázdninový dům) Domček Lolly. Domček Lolly se nachází ve vesnici Zuberec a nabízí ubytování s vlastním bazénem, soukromým parkovištěm a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Domček Lolly se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domček Lolly má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Domček Lolly momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Jas

8,8

Penzion Jas

Ubytování (Penzion) Penzion Jas. Penzion Jas se nachází v Roháčích v Západních Tatrách, 800 metrů od sjezdovky Zuberec, a nabízí sdílené prostory s kulečníkem a šipkami. Ubytování Penzion Jas se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jas má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Jas momentálně evidujeme 54 recenzí.

Hotel Tatrawest

8,8

Hotel Tatrawest

Ubytování (Hotel) Hotel Tatrawest. Hotel Tatrawest stojí na klidném místě u lesa, 1 km od středu Zuberce. Ubytování Hotel Tatrawest se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreačný dom Stela

8,8

Rekreačný dom Stela

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný dom Stela. Penzion Stela se nachází v obci Zuberec v žilinském kraji a nabízí gril a lyžárnu. Ubytování Rekreačný dom Stela se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný dom Stela má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Rekreačný dom Stela momentálně evidujeme 67 recenzí.

Drevenica Zuberec

8,8

Drevenica Zuberec

Ubytování (Chata) Drevenica Zuberec. Drevenica Zuberec se nachází v Zuberci, 2,9 až 3,3 km od areálu Janovky-Milotín – Zuberec. Ubytování Drevenica Zuberec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Zuberec má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Drevenica Zuberec momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzión pod Kýčerou

8,7

Penzión pod Kýčerou

Ubytování (Penzion) Penzión pod Kýčerou. Penzion pod Kýčerou se nachází v západní části Západních Tater, 700 metrů od lyžařského areálu Zuberec - Janovky. Ubytování Penzión pod Kýčerou se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión pod Kýčerou má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión pod Kýčerou momentálně evidujeme 121 recenzí.

Privát Lubica

8,7

Privát Lubica

Ubytování (Penzion) Privát Lubica. Privát Lubica se nachází v ústraní na okraji lesa, na území masivu Roháče a 6 km od obce Zuberec, a nabízí zařízenou terasu s grilem, společnou kuchyň s... Ubytování Privát Lubica se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Lubica má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Privát Lubica momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzion Josu

8,7

Penzion Josu

Ubytování (Rezort) Penzion Josu. Penzion Josu je postaven v tradičním severooravském stylu a nachází se 150 metrů od centra Zuberce. Ubytování Penzion Josu se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Josu má celkové hodnocení 8,7. Pro Rezort Penzion Josu momentálně evidujeme 166 recenzí.

Ubytování ve městě Zuberec

Město Zuberec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 65 hotelů a ubytování ve městě Zuberec.