Hledat

Ubytování

Žilinský kraj

V regionu Žilinský kraj (Slovensko) máme celkem 1859 hotelů a ubytování.

Pro region Žilinský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Liptovský Mikuláš (282), Bešeňová (119), Demanovska Dolina (112), Terchová (105), Ružomberok (104), Zuberec (65), Liptovský Trnovec (64), Oščadnica (63), Liptovský Ján (54), Žilina (45). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Žilinský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Žilinský kraj

Apartmán Hestia 5

10

Apartmán Hestia 5

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hestia 5. Apartmán Hestia 5 se nachází asi 200 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartmán Hestia 5 se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

10

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

Ubytování (Apartmán) Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline. Apartman Othila, Apartman v Demanovskej doline se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

10

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

Ubytování (Apartmány) YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk. YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk se nachází v Demänovské Dolině v Žilinském kraji, nedaleko Jasné. Ubytování YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Wekings Apartments

10

Wekings Apartments

Ubytování (Apartmán) Wekings Apartments. Wekings Apartments se nachází v Martině a nabízí zahradu a terasu. 40 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wekings Apartments se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Snowhouse

10

Snowhouse

Ubytování (Apartmány) Snowhouse. Snowhouse se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Snowhouse se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Studio Apartman

10

Studio Apartman

UbytováníStudio Apartman. Studio flat se nachází v Martině, 20 km od hradu Strečno a 16 km od lyžařského střediska Snowland Valčianska dolina. Ubytování Studio Apartman se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán u Manišov blízko centra v Martine

10

Apartmán u Manišov blízko centra v Martine

UbytováníApartmán u Manišov blízko centra v Martine. Apartmán u Manišov blízko centra v Martine se nachází 44 km od městského hradu Kremnica a 25 km od hradu Strečno. Ubytování Apartmán u Manišov blízko centra v Martine se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany Radka

10

Apartmany Radka

UbytováníApartmany Radka. Apartmány Radka se nacházejí v obci Pavčina Lehota v Žilinském kraji, 3,2 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu... Ubytování Apartmany Radka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina

10

Chata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina

UbytováníChata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina. Chata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina se nachází v obci Pavčina Lehota, 1,4 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou... Ubytování Chata u Rózy 2-Jasná, Demänovská dolina se nachází ve městě Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata u pltníka Paľka

10

Chata u pltníka Paľka

UbytováníChata u pltníka Paľka. Chata u pltníky Pažnice se nachází asi 16 km od Oravského hradu a nabízí zahradu, sdílený lounge a výhled na hory. Ubytování Chata u pltníka Paľka se nachází ve městě Podbiel (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod lipou Bobrovník

10

Chata pod lipou Bobrovník

UbytováníChata pod lipou Bobrovník. Chata pod lipou Bobrovník se nachází v Bobrovníku, 30 km od Demänovské ledové jeskyně a 44 km od Oravského hradu. Ubytování Chata pod lipou Bobrovník se nachází ve městě Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Starou Horou

10

Chata pod Starou Horou

UbytováníChata pod Starou Horou. Chata pod Starou Horou se nachází asi 27 km od Oravského hradu a nabízí výhled na hory, venkovní vanu, zahradu a gril. Ubytování Chata pod Starou Horou se nachází ve městě Trstená (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Mošnica

10

Chata Mošnica

UbytováníChata Mošnica. Chata Mošnica se nachází v Lazisku, 15 km od aquaparku Tatralandia a 19 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Chata Mošnica se nachází ve městě Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Ellas

10

Chata Ellas

UbytováníChata Ellas. Chata Ellas se nachází ve Vyšných Malatínách a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Ellas se nachází ve městě Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj).

GREEN Apartment – City Centre – Main Square

10

GREEN Apartment – City Centre – Main Square

UbytováníGREEN Apartment – City Centre – Main Square. GREEN Apartment – City Centre se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 5 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování GREEN Apartment – City Centre – Main Square se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Family apartment Kubínska Hoľa

10

Family apartment Kubínska Hoľa

UbytováníFamily apartment Kubínska Hoľa. Rodinný apartmán Kubínska Hoľa se nachází v Dolném Kubíně, 16 km od Oravského hradu, 33 km od vesnice Vlkolínec a 35 km od aquaparku Bešeňová. Ubytování Family apartment Kubínska Hoľa se nachází ve městě Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica pri kaplnke

10

Drevenica pri kaplnke

UbytováníDrevenica pri kaplnke. Drevenica pri kaplnke se nachází v Zázrivé, 31 km od Oravského hradu, 49 km od Vlkolínce a 50 km od aquaparku Bešeňová. Nabízí gril. Ubytování Drevenica pri kaplnke se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Lesanka

10

Drevenica Lesanka

UbytováníDrevenica Lesanka. Drevenica Lesanka se nachází v Demänovské Dolině, 3,1 km od Demänovské ledové jeskyně a 11 km od aquaparku Tatralandia. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Drevenica Lesanka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Kamienok 2

10

Holiday Home Kamienok 2

UbytováníHoliday Home Kamienok 2. Holiday Home Kamienok 2 se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji a nabízí balkon. Nabízí zahradu, gril, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Kamienok 2 se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet SNOW

10

Chalet SNOW

Ubytování (Chata) Chalet SNOW. Chalet SNOW se nachází v Demänovské Dolině, 200 metrů od Jasné, a nabízí ubytování s barem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Ubytování Chalet SNOW se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Vladimír

10

Apartmán Vladimír

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Vladimír. Apartmán Vladimír se nachází v Liptovské Sielnici. 50 km od Banské Bystrice. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Vladimír se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Majer Mailath

10

Majer Mailath

Ubytování (Vila) Majer Mailath. Located 2.7 km from Vratna Free Time Zone in Terchová, Luxury chalet in the heart of National Park offers accommodation with a kitchen. Ubytování Majer Mailath se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

ELEMIR

10

ELEMIR

Ubytování (Apartmány) ELEMIR. Apartmány ELEMIR se nacházejí v Bešeňové v Žilinském kraji, 1,6 km od místního aquaparku. Ubytování ELEMIR se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa pri starej hájovni Racibor

10

Chalupa pri starej hájovni Racibor

Ubytování (Chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor. Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází v Oravském Podzámku a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chalupa pri starej hájovni Racibor momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment house Tatras

10

Apartment house Tatras

UbytováníApartment house Tatras. Apartment house se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 6,1 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Apartment house Tatras se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalúpka Lavender

10

Chalúpka Lavender

UbytováníChalúpka Lavender. Chalúpka Lavender se nachází v Zázrivé, 48 km od vesnice Vlkolínec, 49 km od aquaparku Bešeňová a 32 km od Budatínského hradu. Ubytování Chalúpka Lavender se nachází ve městě Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Michaela

10

Chalupa Michaela

UbytováníChalupa Michaela. Chalupa Michaela se nachází v obci Párnica, 30 km od Oravského hradu a 47 km od vesnice Vlkolínec, a nabízí výhled na hory. Ubytování Chalupa Michaela se nachází ve městě Párnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Anna s privátnym wellness

10

Chata Anna s privátnym wellness

UbytováníChata Anna s privátnym wellness. Chata Anna s privátnym wellness se nachází v Námestově, 25 km od Oravského hradu, a nabízí vířivku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Anna s privátnym wellness se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Balance

10

Chata Balance

UbytováníChata Balance. Chata Balance se nachází v Liptovské Sielnici, 5,7 km od aquaparku Tatralandia a 18 km od Demänovské ledové jeskyně. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Chata Balance se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Bellago

10

Chata Bellago

UbytováníChata Bellago. Chata Bellago se nachází v Bukovině, 13 km od aquaparku Tatralandia a 26 km od Oravského hradu, a nabízí sdílený lounge a výhled do zahrady. Ubytování Chata Bellago se nachází ve městě Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalety BUČINA

10

Chalety BUČINA

UbytováníChalety BUČINA. Chalety BUČINA se nachází v Oravské Lesné v Žilinském kraji, 38 km od Oravského hradu. Ubytování Chalety BUČINA se nachází ve městě Oravská Lesná (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Medovka

10

Chalet Medovka

UbytováníChalet Medovka. Chalet Medovka se nachází ve Východné, pouhých 42 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí sdílený lounge, terasu a pokojovou službu. Ubytování Chalet Medovka se nachází ve městě Východná (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Prestige

10

Chalet Prestige

UbytováníChalet Prestige. Chalet Prestige se nachází v obci Valča, necelý 1 km od lyžařského areálu Snowland Valčianska dolina, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Chalet Prestige se nachází ve městě Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Sokolík biely

10

Sokolík biely

UbytováníSokolík biely. Sokolík biely se nachází asi 16 km od aquaparku Tatralandia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Sokolík biely se nachází ve městě Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Pantáreň

10

Apartmán Pantáreň

UbytováníApartmán Pantáreň. Apartmán Pantáreň se nachází v Čadci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 34 km od Budatínského hradu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Pantáreň se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

3 izbový byt

10

3 izbový byt

Ubytování3 izbový byt. 3 izbový byt se nachází v Liptovském Mikuláši, 9,4 km od aquaparku Tatralandia, 14 km od Demänovské ledové jeskyně a 47 km od Štrbského Plesa. Ubytování 3 izbový byt se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Pod Skalkami

10

Chata Pod Skalkami

UbytováníChata Pod Skalkami. Chata Pod Skalkami se nachází ve Vyšném Kubíně, 14 km od Oravského hradu a 44 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chata Pod Skalkami se nachází ve městě Vyšný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Dúbravská chalupa Nella

10

Dúbravská chalupa Nella

UbytováníDúbravská chalupa Nella. Dúbravská chalupa Nella se nachází v Dúbravě a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Dúbravská chalupa Nella se nachází ve městě Dúbrava (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Rybárie

10

Drevenica Rybárie

UbytováníDrevenica Rybárie. Drevenica Rybárie se nachází v Klokočově, 37 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí vířivku. Ubytování Drevenica Rybárie se nachází ve městě Klokočov (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Borovianka

10

Drevenica Borovianka

UbytováníDrevenica Borovianka. Drevenica Borovianka se nachází v obci Veľké Borové v Žilinském kraji, 20 km od Oravského hradu. Ubytování Drevenica Borovianka se nachází ve městě Veľké Borové (Slovensko - Žilinský kraj).

Horská chata Zubor

10

Horská chata Zubor

UbytováníHorská chata Zubor. Horská chata Zubor se nachází asi 28 km od hradu Strečno a nabízí výhled do zahrady, zahradu, terasu a bar. Ubytování Horská chata Zubor se nachází ve městě Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Flat

10

Holiday Flat

UbytováníHoliday Flat. Holiday Flat se nachází v Liptovském Mikuláši, 5,9 km od aquaparku Tatralandia a 10 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Flat se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Urban VISTA apartment

10

Urban VISTA apartment

UbytováníUrban VISTA apartment. Situated in Liptovský Mikuláš in the Žilinský kraj region, Urban VISTA apartment has a balcony and mountain views. Ubytování Urban VISTA apartment se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Zubkova Vila

10

Zubkova Vila

UbytováníZubkova Vila. Vila Lúčky se nachází v Demänovské Dolině a nabízí sdílený lounge, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Zubkova Vila se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Malé Milé Áčko

10

Malé Milé Áčko

UbytováníMalé Milé Áčko. Malé Milé Áčko se nachází v Nižném Malatínech a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Malé Milé Áčko se nachází ve městě Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

10

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb. Chalupa Nad Lipou - Čičmany se nachází v Čičmany v Žilinském kraji a nabízí saunu, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytování v městech regionu Žilinský kraj

Ubytování v městech regionu Žilinský kraj

Ubytování v regionu Žilinský kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1859 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Žilinský kraj.

Pro region Žilinský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Liptovský Mikuláš (282), Bešeňová (119), Demanovska Dolina (112), Terchová (105), Ružomberok (104), Zuberec (65), Liptovský Trnovec (64), Oščadnica (63), Liptovský Ján (54), Žilina (45). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Žilinský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Chata Vanesa (10*), Chalupa Zoe (10*), Chata Silvester (10*), Chalupa pri starej hájovni Racibor (10*), ELEMIR (10*), Drevenica Huty (10*), Stará Izba (10*), Vila Valča (10*), Apartments City Liptov (10*), Drevenička Anička - Liptovská Mara (10*).

Region Žilinský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.