Hledat

Ubytování

Žilinský kraj

V regionu Žilinský kraj (Slovensko) máme celkem 1859 hotelů a ubytování.

Pro region Žilinský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Liptovský Mikuláš (282), Bešeňová (119), Demanovska Dolina (112), Terchová (105), Ružomberok (104), Zuberec (65), Liptovský Trnovec (64), Oščadnica (63), Liptovský Ján (54), Žilina (45). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Žilinský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Žilinský kraj

Chata Vanesa

10

Chata Vanesa

Ubytování (Chata) Chata Vanesa. Chata Vanesa se nachází v Liptovském Jánu, 1,7 km od Thermal Paradise. Ubytování Chata Vanesa se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Vanesa má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Vanesa momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupa Zoe

10

Chalupa Zoe

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zoe. Chalupa Zoe se nachází v obci Zuberec v Žilinském kraji a má terasu a výhled na hory. Ubytování Chalupa Zoe se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Zoe má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Chalupa Zoe momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chata Silvester

10

Chata Silvester

Ubytování (Chata) Chata Silvester. Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok, 5 km od skiparku Malinô Brdo a 20 km od vesnice Vlkolínec. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Chata Silvester se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Silvester má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Silvester momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa pri starej hájovni Racibor

10

Chalupa pri starej hájovni Racibor

Ubytování (Chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor. Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází v Oravském Podzámku a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chalupa pri starej hájovni Racibor momentálně evidujeme 9 recenzí.

ELEMIR

10

ELEMIR

Ubytování (Apartmány) ELEMIR. Apartmány ELEMIR se nacházejí v Bešeňové v Žilinském kraji, 1,6 km od místního aquaparku. Ubytování ELEMIR se nachází ve městě Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drevenica Huty

10

Drevenica Huty

Ubytování (Chata) Drevenica Huty. Drevenica Huty je horská chata situovaná v Hutech. Nabízí možnost vlastního stravování, zahradu s grilem, dětské hřiště, venkovní posezení a v celém... Ubytování Drevenica Huty se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Huty má celkové hodnocení 10. Pro Chata Drevenica Huty momentálně evidujeme 7 recenzí.

Stará Izba

10

Stará Izba

Ubytování (Chata) Stará Izba. Chata Stará Izba se nachází v obci Novoť, 4 km od hranice s Polskem a 20 km od Oravské přehrady a města Námestovo. Ubytování Stará Izba se nachází ve městě Novoť (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Stará Izba má celkové hodnocení 10. Pro Chata Stará Izba momentálně evidujeme 22 recenzí.

Majer Mailath

10

Majer Mailath

Ubytování (Vila) Majer Mailath. Located 2.7 km from Vratna Free Time Zone in Terchová, Luxury chalet in the heart of National Park offers accommodation with a kitchen. Ubytování Majer Mailath se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Valča

10

Vila Valča

Ubytování (Vila) Vila Valča. Vila Valča se nachází ve Valče, 4,1 km od skiareálu Snowland ve Valčianské dolině. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Valča se nachází ve městě Valča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Valča má celkové hodnocení 10. Pro Vila Vila Valča momentálně evidujeme 5 recenzí.

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

10

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

Ubytování (Apartmán) VRÁTNA Apartmány Stoh B1. Apartmán House STOH - Vrátna se nachází v Příslopu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VRÁTNA Apartmány Stoh B1 se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Claudie de Luxe

10

Apartment Claudie de Luxe

Ubytování (Apartmán) Apartment Claudie de Luxe. Located in Demanovska Dolina, 500 metres from Jasna, Apartment Claudie de Luxe provides accommodation with ski-to-door access, free WiFi, room service, and... Ubytování Apartment Claudie de Luxe se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments City Liptov

10

Apartments City Liptov

Ubytování (Apartmán) Apartments City Liptov. Apartments City Liptov se nachází v Liptovském Mikuláši, 3,4 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartments City Liptov se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drevenička Anička - Liptovská Mara

10

Drevenička Anička - Liptovská Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenička Anička - Liptovská Mara. Drevenička Anička - Liptovská Mara is set in Liptovský Trnovec and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Drevenička Anička - Liptovská Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

10

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytování (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny se nachází v Žilině, 2,4 km od Budatínského hradu, a nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Útulný druhý domov v srdci Žiliny se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Útulný druhý domov v srdci Žiliny má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Útulný druhý domov v srdci Žiliny momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

10

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Giovanna-150m od centra mesta. Apartment Giovanna-150m from the center of Martin is set in Martin and offers a bar. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartmán Giovanna-150m od centra mesta se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hrabovo Alžbeta 16

9,9

Hrabovo Alžbeta 16

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Alžbeta 16. Hrabovo Alžbeta 16 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od Ružomberka - Malina Brda a 14 km od obce Vlkolinec. Ubytování Hrabovo Alžbeta 16 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hrabovo Alžbeta 16 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Hrabovo Alžbeta 16 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Domček Monika

9,9

Domček Monika

Ubytování (Venkovský dům) Domček Monika. Situated in Liptovské Revúce, Domček Monika features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Domček Monika se nachází ve městě Nižná Revúca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domček Monika má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Domček Monika momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalet Veľké Ostré

9,9

Chalet Veľké Ostré

Ubytování (Chata) Chalet Veľké Ostré. Surrounded by the the nature, Chalet Veľké Ostré is situated in the Radola and features a self-catered accommodation with a children´s playground and a... Ubytování Chalet Veľké Ostré se nachází ve městě Radola (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Veľké Ostré má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chalet Veľké Ostré momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Katrina

9,9

Chata Katrina

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Katrina. Chata Katrina se nachází v obci Liptovský Trnovec v Žilinském kraji a nabízí zahradu. Sídlí v budově z roku 2012 a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Katrina se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Katrina má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chata Katrina momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Pod Klinom

9,9

Apartmán Pod Klinom

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Klinom. Apartmán Pod Klinom se nachází v Pribylině a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pod Klinom se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Pod Klinom má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Pod Klinom momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Martin

9,9

Apartmán Martin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Martin. Apartmán Martin nabízí ubytování s balkonem, terasou a výhledem na hory v Martinu v Žilinském kraji. Ubytování Apartmán Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Martin má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Martin momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment Bartek Ski Rental

9,9

Apartment Bartek Ski Rental

Ubytování (Apartmány) Apartment Bartek Ski Rental. Apartmány Bartek Ski Rental se nachází v lyžařském areálu Jasná, je obklopený Tatranským národním parkem a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartment Bartek Ski Rental se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Bartek Ski Rental má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartment Bartek Ski Rental momentálně evidujeme 155 recenzí.

Privat Lucia Holla

9,9

Privat Lucia Holla

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Lucia Holla. Privat Lucia Holla se nachází v Liptovském Trnovci. Tento prázdninový dům nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Lucia Holla se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Lucia Holla má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Privat Lucia Holla momentálně evidujeme 23 recenzí.

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

9,9

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

Ubytování (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 3. Tento apartmán v Ružomberku má terasu s výhledem na hory. Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 momentálně evidujeme 44 recenzí.

Zrub pri Jazierku

9,9

Zrub pri Jazierku

Ubytování (Prázdninový dům) Zrub pri Jazierku. Zrub pri Jazierku se nachází v Jazernici v Žilinském kraji. Nabízí terasu, výhled na hory a klimatizované ubytování. Martin leží 20 km daleko. Ubytování Zrub pri Jazierku se nachází ve městě Jazernica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Zrub pri Jazierku má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Zrub pri Jazierku momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chata Belá

9,9

Chata Belá

Ubytování (Chata) Chata Belá. Chata Belá se nachází v obci Belá a nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatnou službu půjčení jízdních kol. Ubytování Chata Belá se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Belá má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata Belá momentálně evidujeme 12 recenzí.

Horvát Family Residence

9,9

Horvát Family Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Horvát Family Residence. Horvát Family Residence se nachází v obci Lúčky a nabízí zázemí pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Horvát Family Residence se nachází ve městě Lúčky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Horvát Family Residence má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Horvát Family Residence momentálně evidujeme 5 recenzí.

Holiday Home Kamienok

9,9

Holiday Home Kamienok

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kamienok. Tento prázdninový dům se nachází v klidné části Liptovského Mikuláše, 15 km od lyžařského areálu Jasná. Ubytování Holiday Home Kamienok se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Kamienok má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Holiday Home Kamienok momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartment Vanesa

9,9

Apartment Vanesa

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanesa. Apartment Vanesa se nachází v Bobrovci. Nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a zahradu. Ubytování Apartment Vanesa se nachází ve městě Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Vanesa má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Vanesa momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartment Jasna - Lucky

9,9

Apartment Jasna - Lucky

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasna - Lucky. Apartmán Jasná - Lucky se nachází v Demänovské Dolině, 3,1 km od Jasné. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Jasna - Lucky se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jasna - Lucky má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Jasna - Lucky momentálně evidujeme 27 recenzí.

Ranč pod Hájom

9,9

Ranč pod Hájom

Ubytování (Farma) Ranč pod Hájom. Ranč pod Hájom se nachází v Bobrovci, 10 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ranč pod Hájom se nachází ve městě Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ranč pod Hájom má celkové hodnocení 9,9. Pro Farma Ranč pod Hájom momentálně evidujeme 24 recenzí.

Privat Michalek

9,9

Privat Michalek

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Michalek. Privat Michalek se nachází v Terchové, 6 km od skiareálu Vrátna Free Time Zone. Na místě je k dispozici zahrada a terasa. Ubytování Privat Michalek se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Michalek má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Privat Michalek momentálně evidujeme 20 recenzí.

Maliarik – Apartmán Deluxe

9,9

Maliarik – Apartmán Deluxe

Ubytování (Apartmán) Maliarik – Apartmán Deluxe. Tento apartmán se nachází v Demänovské Dolině, pouhých 30 metrů od lyžařského vleku Jasná-Luková, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Maliarik – Apartmán Deluxe se nachází ve městě Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Maliarik – Apartmán Deluxe má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Maliarik – Apartmán Deluxe momentálně evidujeme 17 recenzí.

Kotesova Castle

9,9

Kotesova Castle

Ubytování (Apartmány) Kotesova Castle. Kotešová Castle se nachází v obci Kotešová, pouhé 3 km od centra města Bytča. Nabízí ubytování v apartmánech, historickou zahradu, saunu a trampolínu. Ubytování Kotesova Castle se nachází ve městě Kotešová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kotesova Castle má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Kotesova Castle momentálně evidujeme 39 recenzí.

Zeleny Dom

9,9

Zeleny Dom

Ubytování (Penzion) Zeleny Dom. Zeleny Dom se nachází v obci Komjatná a nabízí panoramatický výhled na pohoří Velká a Malá Fatra, Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a neplacené... Ubytování Zeleny Dom se nachází ve městě Kraľovany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Flámm

9,9

Penzión Flámm

Ubytování (Penzion) Penzión Flámm. Penzión Flámm se nachází v Rajeckých Teplicích, 300 metrů od termálních lázní a 12 km od hradu Lietava. Ubytování Penzión Flámm se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Hanuliak

9,9

Chalupa Hanuliak

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hanuliak. Prázdninový dům Chalupa Hanuliak se nachází v obci Terchová, 6 km od rekreačního areálu Vrátna Free Time Zone, a nabízí ubytování se zdarma dostupným... Ubytování Chalupa Hanuliak se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Hanuliak má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Hanuliak momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chata Alexandra

9,9

Chata Alexandra

Ubytování (Chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra se nachází v obci Bobrovník, jen 100 metrů od vodní nádrže Liptovská Mara. Ubytování Chata Alexandra se nachází ve městě Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Alexandra má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata Alexandra momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Romanna

9,9

Apartmán Romanna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Romanna. Apartmán Romanna se nachází v Terchové, 2,7 km od sportovního a lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone. Ubytování Apartmán Romanna se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Romanna má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Romanna momentálně evidujeme 47 recenzí.

Luxusný zrub

9,9

Luxusný zrub

Ubytování (Chata) Luxusný zrub. Chata Luxusný zrub se nachází v obci Lazisko a nabízí kuchyň i půjčovnu jízdních kol. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Luxusný zrub se nachází ve městě Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxusný zrub má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Luxusný zrub momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány EMA a PETER

9,9

Apartmány EMA a PETER

Ubytování (Apartmány) Apartmány EMA a PETER. Apartmány Ema a Peter se nachází v Žilině, 21 km od budatínského hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány EMA a PETER se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Končiar

9,9

Dom Končiar

Ubytování (Apartmány) Dom Končiar. Dom Končiar se nachází v obci Liptovský Ondrej, 6 km od Liptovského Mikuláše a 25 minut jízdy od letiště Poprad-Tatry. Ubytování Dom Končiar se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom Končiar má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Dom Končiar momentálně evidujeme 72 recenzí.

Chaty Rybárska Osada

9,9

Chaty Rybárska Osada

Ubytování (Chata) Chaty Rybárska Osada. Chaty Rybárska Osada se nacházejí v obci Liptovská Sielnica, 33 km od města Zakopane. Ubytování Chaty Rybárska Osada se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chaty Rybárska Osada má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chaty Rybárska Osada momentálně evidujeme 13 recenzí.

Homestay U Hajčov

9,9

Homestay U Hajčov

Ubytování (Privát) Homestay U Hajčov. Homestay U Hajčov nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Smrečany, 6 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Homestay U Hajčov se nachází ve městě Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homestay U Hajčov má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Homestay U Hajčov momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Tatiana

9,9

Apartmán Tatiana

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatiana. Apartmán Tatiana se nachází v Terchové, 5 km od Vrátné a 7 km od lyžařského střediska Vrátna Free Time Zone. Ubytování Apartmán Tatiana se nachází ve městě Terchová (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tatiana má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Tatiana momentálně evidujeme 29 recenzí.

Bosorka Apartments Zrub Mara

9,9

Bosorka Apartments Zrub Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Bosorka Apartments Zrub Mara. Bosorka Apartments Zrub Mara se nachází v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, společnou kuchyň, sdílený... Ubytování Bosorka Apartments Zrub Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bosorka Apartments Zrub Mara má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Bosorka Apartments Zrub Mara momentálně evidujeme 6 recenzí.

Rekreačný Dom Sablatura

9,9

Rekreačný Dom Sablatura

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný Dom Sablatura. Rekreačný Dom Sablatura je obklopen Západními Tatrami a nachází se ve vesnici Zuberec. Ubytování Rekreačný Dom Sablatura se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný Dom Sablatura má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Rekreačný Dom Sablatura momentálně evidujeme 20 recenzí.

Villa Silvia

9,9

Villa Silvia

Ubytování (Privát) Villa Silvia. Villa Silvia se nachází v Zuberci, 3,1 km od ski areálu Janovky – Milotín – Zuberec a 9 km od areálu Roháče – Spálena. Ubytování Villa Silvia se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Silvia má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Villa Silvia momentálně evidujeme 105 recenzí.

City Centre Apartment Liptovsky Mikulas

9,8

City Centre Apartment Liptovsky Mikulas

Ubytování (Apartmán) City Centre Apartment Liptovsky Mikulas. City Center Apartment Liptovsky Mikulas se nachází v Liptovském Mikuláši, 3,9 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování City Centre Apartment Liptovsky Mikulas se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany za Rohom

9,8

Apartmany za Rohom

Ubytování (Apartmány) Apartmany za Rohom. Apartmány za Rohom se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji, 7 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Apartmany za Rohom se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kralovsky Apartman

9,8

Kralovsky Apartman

Ubytování (Apartmán) Kralovsky Apartman. Tento apartmán se nachází v obci Závažná Poruba, 34 km od města Zakopane, a nabízí zahradu s grilem, terasu a výhled na bazén. Ubytování Kralovsky Apartman se nachází ve městě Závažná Poruba (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kralovsky Apartman má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Kralovsky Apartman momentálně evidujeme 33 recenzí.

Ubytování v městech regionu Žilinský kraj

Ubytování v městech regionu Žilinský kraj

Ubytování v regionu Žilinský kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1859 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Žilinský kraj.

Pro region Žilinský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Liptovský Mikuláš (282), Bešeňová (119), Demanovska Dolina (112), Terchová (105), Ružomberok (104), Zuberec (65), Liptovský Trnovec (64), Oščadnica (63), Liptovský Ján (54), Žilina (45). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Žilinský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Chata Vanesa (10*), Chalupa Zoe (10*), Chata Silvester (10*), Chalupa pri starej hájovni Racibor (10*), ELEMIR (10*), Drevenica Huty (10*), Stará Izba (10*), Vila Valča (10*), Apartments City Liptov (10*), Drevenička Anička - Liptovská Mara (10*).

Region Žilinský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.