Hledat

Ubytování

Ubytování město Višňové

Ve městě Višňové (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Višňové

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Višňové

Hostinec Škulec - Ubytovanie

9,5

Hostinec Škulec - Ubytovanie

Ubytování (Penzion) Hostinec Škulec - Ubytovanie. Penzion Hostinec Škulec – Ubytovanie se nachází v obci Višňové a nabízí restauraci s barem, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na Čachtický... Ubytování Hostinec Škulec - Ubytovanie se nachází ve městě Višňové (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec Škulec - Ubytovanie má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Hostinec Škulec - Ubytovanie momentálně evidujeme 112 recenzí.

Penzión Pagy

8,3

Penzión Pagy

Ubytování (Penzion) Penzión Pagy. Tento penzion nabízí restauraci, dětský klub, společné posezení a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také denní tisk a faxové nebo kopírovací služby. Ubytování Penzión Pagy se nachází ve městě Višňové (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pagy má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Pagy momentálně evidujeme 53 recenzí.

Ubytovňa Višňové

Ubytovňa Višňové

Ubytování (Penzion) Ubytovňa Višňové. Ubytovňa Višňové se nachází ve Višňové a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovňa Višňové se nachází ve městě Višňové (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovňa Višňové

Ubytovňa Višňové

Ubytování (Penzion) Ubytovňa Višňové. Situated in Višňové, Ubytovňa Višňové has a bar. Free WiFi and a shared kitchen are available. Ubytování Ubytovňa Višňové se nachází ve městě Višňové (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Penzion Ubytovňa Višňové nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Višňové

Město Višňové se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Višňové.