Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovská Štiavnica

Ve městě Liptovská Štiavnica (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovská Štiavnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovská Štiavnica

Chalúpkovo

9,8

Chalúpkovo

Ubytování (Prázdninové domy) Chalúpkovo. Komplex Chalúpkovo se nachází v Liptovské Štiavnici, 5 km od lyžařského střediska Ružomberok. Nabízí prázdninové domy s krbem a vlastní terasou. Ubytování Chalúpkovo se nachází ve městě Liptovská Štiavnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalúpkovo má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninové domy Chalúpkovo momentálně evidujeme 22 recenzí.

Chata Zlata

9,7

Chata Zlata

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zlata. Chata Zlata se nachází v Liptovské Štiavnici. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, výhled na hory a balkon. Ubytování Chata Zlata se nachází ve městě Liptovská Štiavnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Zlata má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Chata Zlata momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytování ve městě Liptovská Štiavnica

Město Liptovská Štiavnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Liptovská Štiavnica.