Hledat

Ubytování

Ubytování město Podtureň

Ve městě Podtureň (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Podtureň

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podtureň

Tiny Houses Tatry

9,5

Tiny Houses Tatry

Ubytování (Apartmán) Tiny Houses Tatry. Tiny Houses Tatry se nachází v obci Podtureň, 2,9 km od Liptovského hradu a 5 km od Liptovského Mikuláše a termálního koupaliště Liptovský Ján. Ubytování Tiny Houses Tatry se nachází ve městě Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tiny Houses Tatry má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Tiny Houses Tatry momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmány MS Liptovský Ján

9,4

Apartmány MS Liptovský Ján

Ubytování (Apartmány) Apartmány MS Liptovský Ján. Apartmány MS Liptovský Ján se nachází v Podtureni, 50 km od Popradu. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány MS Liptovský Ján se nachází ve městě Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány MS Liptovský Ján má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány MS Liptovský Ján momentálně evidujeme 33 recenzí.

Tiny House Lavender

9,1

Tiny House Lavender

Ubytování (Prázdninový dům) Tiny House Lavender. Prázdninový dům Tiny House Lavender se nachází v obci Podtureň, 2 km od termálního bazénu Liptovský Ján a 2,9 km od Liptovského hradu, a nabízí ubytování s... Ubytování Tiny House Lavender se nachází ve městě Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tiny House Lavender má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Tiny House Lavender momentálně evidujeme 19 recenzí.

Privat BEA

9

Privat BEA

Ubytování (Apartmán) Privat BEA. Privát BEA se nachází v obci Podtureň a nabízí obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyni se sporákem a 1 koupelnu se sprchou. Ubytování Privat BEA se nachází ve městě Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat BEA má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Privat BEA momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupa u Valiky

Chalupa u Valiky

Ubytování (Chata) Chalupa u Valiky. Chata Chalupa u Valiky se nachází v obci Podtureň, pouhých 1,28 km od lázní Thermal Paradise Liptovsky Jan, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Chalupa u Valiky se nachází ve městě Podtureň (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupa u Valiky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Podtureň

Město Podtureň se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Podtureň.