Hledat

Ubytování

Apartmán Hestia 5 Apartmán

35 Školská, 013 13 Rajecké Teplice, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hestia 5. Apartmán Hestia 5 se nachází asi 200 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartmán Hestia 5 se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Apartmán Hestia 5

Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Apartmán Hestia 5 se nachází asi 200 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. K dispozici je také lyžárna a terasa. V ubytování Apartmán Hestia 5 máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán Hestia 5 je vzdálený 5 km od Lietavského hradu. Na letiště Piešťany je to 84 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Rajecké Teplice

Penzión Flámm

9,9

Penzión Flámm

Ubytování (Penzion) Penzión Flámm. Penzión Flámm se nachází v Rajeckých Teplicích, 300 metrů od termálních lázní a 12 km od hradu Lietava. Ubytování Penzión Flámm se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Hestia

9,8

Apartman Hestia

Ubytování (Apartmán) Apartman Hestia. Apartman Hestia se nachází v Rajeckých Teplicích, pouhých 200 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartman Hestia se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Pollux

9,7

Vila Pollux

Ubytování (Vila) Vila Pollux. Vila Pollux se nachází v Rajeckých Teplicích, pouhých 50 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice. Ubytování Vila Pollux se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

FloraVilla

9,7

FloraVilla

UbytováníFloraVilla. FloraVilla se nachází v Rajeckých Teplicích, 26 km od hradu Strečno a 11 km od hradu Lietava. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným WiFithroughoutem. Ubytování FloraVilla se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány CENTRUM

9,7

Apartmány CENTRUM

Ubytování (Apartmány) Apartmány CENTRUM. Apartmány CENTRUM se nachází v Rajeckých Teplicích, 300 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice. Ubytování Apartmány CENTRUM se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Belle Vue

9,7

Belle Vue

Ubytování (Apartmán) Belle Vue. Apartmán Belle Vue se nachází v Rajeckých Teplicích a nabízí zahradu, bar, restauraci, sdílený obývací prostor a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Belle Vue se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Belle Vue má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Belle Vue momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmán Pošta

9,7

Apartmán Pošta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pošta. Apartmán Pošta nabízí ubytování v Rajeckých Teplicích, 100 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu. Ubytování Apartmán Pošta se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

chatka

9,6

chatka

Ubytování (Prázdninový dům) chatka. Chatka se nachází v Rajeckých Teplicích, necelý 1 km od zdejších termálních lázní, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování chatka se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování chatka má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům chatka momentálně evidujeme 38 recenzí.

HARMONY Apartments

9,6

HARMONY Apartments

UbytováníHARMONY Apartments. HARMONY Apartments se nachází v Rajeckých Teplicích, 26 km od hradu Strečno, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování HARMONY Apartments se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc

9,5

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc

UbytováníUbytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc. Ubytovanie v útulném ubytování Rajeckých Teplíc se nachází 17 km od Budatínského hradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckých Teplíc se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Bonanno

9,5

Penzion Bonanno

Ubytování (Penzion) Penzion Bonanno. Penzion Bonanno se nachází v tradičním objektu s dřevěnými prvky stojícícm na poklidném místě centra města Rajecké Teplice, pouhých 100 metrů od wellness... Ubytování Penzion Bonanno se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Bonanno má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Bonanno momentálně evidujeme 128 recenzí.

Domček u Jarinu

9,4

Domček u Jarinu

Ubytování (Prázdninové domy) Domček u Jarinu. Domček U Jarinu se nachází v Rajeckých Teplicích, 700 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytování Domček u Jarinu se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Domček u Jarinu má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninové domy Domček u Jarinu momentálně evidujeme 35 recenzí.

Vila Viktória

9,3

Vila Viktória

Ubytování (Penzion) Vila Viktória. Bed and breakfast Vila Viktoria se nachází v klidné oblasti v tradičním lázeňském městečku Rajecké Teplice a nabízí výhled na hory Martinské Hole a... Ubytování Vila Viktória se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Viktória má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vila Viktória momentálně evidujeme 428 recenzí.

Pension Relish

9,3

Pension Relish

Ubytování (Penzion) Pension Relish. Penzión Relish se nachází v Rajeckých Teplicích, 90 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Relish se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Pension Relish má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Relish momentálně evidujeme 166 recenzí.

Hotel Encian

9,3

Hotel Encian

Ubytování (Hotel) Hotel Encian. Hotel Encián se nachází u Labutího jezírka v Rajeckých Teplicích, 100 metrů od termálních lázní Aphrodite, a nabízí restauraci s barem, pokoje vybavené... Ubytování Hotel Encian se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Encian má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Encian momentálně evidujeme 267 recenzí.

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc

9,2

Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc. Ubytovanie v útulném Rajeckém Teplicích se nachází v Žilinském kraji a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovanie v útulnom prostredí Rajeckych Teplíc se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

JUMBO APARTMENTS

9,2

JUMBO APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) JUMBO APARTMENTS. JUMBO APARTMENTS se nachází v Rajeckých Teplicích, 400 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu, a nabízí ubytování s... Ubytování JUMBO APARTMENTS se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Daniela

9,1

Penzion Daniela

Ubytování (Penzion) Penzion Daniela. Penzion Daniela je obklopen zelení, nachází přímo v centru města Teplice Rajecké a nabízí restauraci, café bar a pokoje se satelitní TV. Ubytování Penzion Daniela se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Daniela má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Daniela momentálně evidujeme 344 recenzí.

Hotel Relax

9,1

Hotel Relax

Ubytování (Hotel) Hotel Relax. Relax Hotel se nachází v srdci lázeňského města Rajecké Teplice, 400 metrů od vlakového a autobusového nádraží. Nabízí elegantní interiéry a lázně. Ubytování Hotel Relax se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Relax má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Relax momentálně evidujeme 246 recenzí.

Aphrodite Palace

9,1

Aphrodite Palace

Ubytování (Hotel) Aphrodite Palace. Nově zrekonstruovaný hotel Aphrodite Palace se nachází v centru Rajeckých Teplic, přímo u lázní Aphrodite. Ubytování Aphrodite Palace se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Aphrodite Palace má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Aphrodite Palace momentálně evidujeme 576 recenzí.

Privat Ján Vereš

9

Privat Ján Vereš

Ubytování (Privát) Privat Ján Vereš. Privat Ján Vereš se nachází ve městě Rajecké Teplice, 100 metrů od termálních lázní. K jeho zázemí patří zahrada, terasa a lyžárna. Ubytování Privat Ján Vereš se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Ján Vereš má celkové hodnocení 9. Pro Privát Privat Ján Vereš momentálně evidujeme 161 recenzí.

Apartmán HARMONY

9

Apartmán HARMONY

Ubytování (Apartmán) Apartmán HARMONY. Apartmán Harmony se nachází 300 metrů od termálních lázní v Rajeckých Teplicích a 5 km od hradu Lietava, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a plně vybavenou... Ubytování Apartmán HARMONY se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Vila Milica

8,9

Penzion Vila Milica

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Milica. Penzion Vila Milica se nachází na klidném místě přímo v centru Rajeckých Teplic. Ubytování Penzion Vila Milica se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Vila Milica má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Vila Milica momentálně evidujeme 286 recenzí.

Penzión Villa

8,9

Penzión Villa

Ubytování (Penzion) Penzión Villa. Penzión Villa se nachází 500 metrů od středu města Rajecké Teplice a nabízí vlastní lázně. Ubytování Penzión Villa se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Villa má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Villa momentálně evidujeme 674 recenzí.

Penzion Iris

8,9

Penzion Iris

Ubytování (Penzion) Penzion Iris. Tradiční Penzion Iris se nachází ve městě Rajecké Teplice, pouhých 100 metrů od centra, a nabízí pokoje s TV a balkonem, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Penzion Iris se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Iris má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Iris momentálně evidujeme 88 recenzí.

Villa Amelia

8,9

Villa Amelia

Ubytování (Penzion) Villa Amelia. Villa Amelia se nachází v Rajeckých Teplicích, 700 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Ubytování Villa Amelia se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Amelia má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Villa Amelia momentálně evidujeme 95 recenzí.

Hotel Aphrodite

8,8

Hotel Aphrodite

Ubytování (Hotel) Hotel Aphrodite. Hotel Aphrodite se nachází 33 km od národního parku Malá Fatra a je obklopen ohromující přírodní scenérií. Ubytování Hotel Aphrodite se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Aphrodite má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Aphrodite momentálně evidujeme 57 recenzí.

Chata Gabriela

8,8

Chata Gabriela

UbytováníChata Gabriela. Chata Gabriela se nachází v Rajeckých Teplicích, 26 km od hradu Strečno a 12 km od Lietavského hradu, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chata Gabriela se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Vila Dalí

8,7

Penzión Vila Dalí

Ubytování (Penzion) Penzión Vila Dalí. Rodinný penzion Vila Dalí stojí jen 200 metrů od centra města Rajecké Teplice, 11 km od lyžařského střediska Rajecká Lesná a 15,5 km od lyžařského areálu... Ubytování Penzión Vila Dalí se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Vila Dalí má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Vila Dalí momentálně evidujeme 146 recenzí.

Penzion Raj

8,7

Penzion Raj

Ubytování (Penzion) Penzion Raj. Penzion Ráj je moderní penzion, který se nachází 100 metrů od centra Rajeckých Teplic. Nabízí restauraci, která podává tradiční jídla slovenské kuchyně. Ubytování Penzion Raj se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Dalila

8,5

Apartmány Dalila

Ubytování (Privát) Apartmány Dalila. Apartmány Dalila se nacházejí v Rajeckých Teplicích v Žilinském kraji, nedaleko termálních lázní Rajecké Teplice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Dalila se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Wellness Hotel Diplomat

8,5

Wellness Hotel Diplomat

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Diplomat. Moderní Wellness Hotel Diplomat se nachází v národním parku Malá Fatra a nabízí krytý bazén a luxusní apartmány s velkými terasami orientovanými na jih. Ubytování Wellness Hotel Diplomat se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Wellness Hotel Diplomat má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Wellness Hotel Diplomat momentálně evidujeme 558 recenzí.

Hotel Skalka

8,3

Hotel Skalka

Ubytování (Hotel) Hotel Skalka. Hotel Skalka se nachází v termálních lázních Rajecké Teplice a nabízí prostorné pokoje i restauraci. Ubytování Hotel Skalka se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Skalka má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Skalka momentálně evidujeme 49 recenzí.

Penzión Talisman

8,2

Penzión Talisman

Ubytování (Penzion) Penzión Talisman. Penzión Talisman se nachází v centru města Rajecké Teplice. Nabízí saunu, vířivku a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Snídani lze podávat každý den. Ubytování Penzión Talisman se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Talisman má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Talisman momentálně evidujeme 1011 recenzí.

Penzión Mlynárka

8,2

Penzión Mlynárka

Ubytování (Penzion) Penzión Mlynárka. Penzion Mlynářka je typická dřevěná chata, která se nachází na okraji lázeňského města Rajecké Teplice a nabízí restauraci s terasou a výběrem tradičních... Ubytování Penzión Mlynárka se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Mlynárka má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Mlynárka momentálně evidujeme 154 recenzí.

Penzion Marco

8,1

Penzion Marco

Ubytování (Penzion) Penzion Marco. Penzion Marco se nachází v Rajeckých Teplicích, 100 metrů od termálních lázní Aphrodite, a nabízí restauraci s tradiční slovenskou i mezinárodní kuchyní. Ubytování Penzion Marco se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Marco má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Marco momentálně evidujeme 163 recenzí.

Luxury Pool Aparments

Luxury Pool Aparments

UbytováníLuxury Pool Aparments. Featuring a seasonal outdoor pool, Luxury Pool Aparments in Rajecké Teplice provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování Luxury Pool Aparments se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán KATY

Apartmán KATY

UbytováníApartmán KATY. Apartmán KATY se nachází v Rajeckých Teplicích, 26 km od hradu Strečno, 11 km od hradu Lietava a 17 km od Budatínského hradu. Ubytování Apartmán KATY se nachází ve městě (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión PALATÍN

Penzión PALATÍN

Ubytování (Penzion) Penzión PALATÍN. Penzión PALATÍN se nachází v Rajeckých Teplicích, 200 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice a 5 km od Lietavského hradu, a nabízí restauraci, bar,... Ubytování Penzión PALATÍN se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

VIP apartmán

VIP apartmán

Ubytování (Apartmán) VIP apartmán. VIP apartmán se nachází v Rajeckých Teplicích, pouhých 200 metrů od termálních lázní Rajecké Teplice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování VIP apartmán se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Pekný dvor

Privát Pekný dvor

Ubytování (Apartmán) Privát Pekný dvor. Privát Pekný dvor se nachází 400 metrů od termálních lázní v Rajeckých Teplicích a přibližně 12 km od Lietavského hradu. Ubytování Privát Pekný dvor se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Rekreačná Chata

Rekreačná Chata

UbytováníRekreačná Chata. Rekreačná chata se nachází v Rajeckých Teplicích a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 26 km od hradu Strecno. Ubytování Rekreačná Chata se nachází ve městě Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).