Hledat

Ubytování

Ubytování město Nižná Boca

Ve městě Nižná Boca (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nižná Boca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nižná Boca

Rekreačná chata Luna

9,7

Rekreačná chata Luna

Ubytování (Venkovský dům) Rekreačná chata Luna. Rekreačná chata LUNA se nachází v Nižné Boce a je obklopená národním parkem Nízké Tatry. Ubytování Rekreačná chata Luna se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Boca

8,9

Chata Boca

Ubytování (Chata) Chata Boca. Chata Boca se nachází v obci Nižná Boca. Nabízí výhled do zahrady a na hory. Ubytování Chata Boca se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Boca má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chata Boca momentálně evidujeme 9 recenzí.

Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms

Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms. Featuring barbecue facilities, Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms provides accommodation in Nižná Boca with free WiFi and mountain views. Ubytování Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Diana

Chata Diana

Ubytování (Chata) Chata Diana. Chata Diana is located in Nižná Boca. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Chata Diana se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drevenica HeLeHuLu

Drevenica HeLeHuLu

Ubytování (Chata) Drevenica HeLeHuLu. Drevenica HeLeHuLu se nachází v Nižné Boce a nabízí gril, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyň a obývací prostor. Výhled z terasy směřuje na hory. Ubytování Drevenica HeLeHuLu se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Drevenica HeLeHuLu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Nižná Boca

Město Nižná Boca se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Nižná Boca.