Hledat

Ubytování

Penzión na Hálni Apartmány

Nizna Boca 20, 032 34 Nižná Boca, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Penzión na Hálni. Penzión na Hálni se nachází v Nižné Boce, 39 km od Vysokých Tater, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión na Hálni se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Penzión na Hálni

Penzión na Hálni stojí 41 km od Zakopaného a 29 km od Štrbského Plesa. K dispozici je také terasa. Penzión na Hálni se nachází v Nižné Boce, 39 km od Vysokých Tater, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Poprad-Tatry je to 37 km. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou, obývací pokoj, vlastní koupelnu a pračku.

Jiná ubytování ve městě Nižná Boca

Rekreačná chata Luna

9,7

Rekreačná chata Luna

Ubytování (Venkovský dům) Rekreačná chata Luna. Rekreačná chata LUNA se nachází v Nižné Boce a je obklopená národním parkem Nízké Tatry. Ubytování Rekreačná chata Luna se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Stará Zvonica

9,4

Stará Zvonica

Ubytování (Penzion) Stará Zvonica. Stará Zvonica se nachází v Nižné Boce a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a terasu. Nabízí výhled na hory a dětské hřiště. Ubytování Stará Zvonica se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Boca

8,9

Chata Boca

Ubytování (Chata) Chata Boca. Chata Boca se nachází v obci Nižná Boca. Nabízí výhled do zahrady a na hory. Ubytování Chata Boca se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Boca má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chata Boca momentálně evidujeme 9 recenzí.

penzion Stará Škola

8,4

penzion Stará Škola

Ubytování (Apartmány) penzion Stará Škola. Penzion Stará Škola se nachází v Nižné Boce a nabízí výhled na řeku, zahradu a terasu. Ubytování penzion Stará Škola se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Simon

Chata Simon

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Simon. Chata Simon se nachází v Nižné Boce v Žilinském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 28 km od Štrbského Plesa. Ubytování Chata Simon se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms

Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms. Featuring barbecue facilities, Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms provides accommodation in Nižná Boca with free WiFi and mountain views. Ubytování Beautiful home in Nizna Boca w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Diana

Chata Diana

Ubytování (Chata) Chata Diana. Chata Diana is located in Nižná Boca. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Chata Diana se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica HeLeHuLu

Drevenica HeLeHuLu

Ubytování (Chata) Drevenica HeLeHuLu. Drevenica HeLeHuLu se nachází v Nižné Boce a nabízí gril, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyň a obývací prostor. Výhled z terasy směřuje na hory. Ubytování Drevenica HeLeHuLu se nachází ve městě Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Drevenica HeLeHuLu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.