Hledat

Ubytování

Ubytování město Bukovina

Ve městě Bukovina (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bukovina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bukovina

Apartmány Smrečie

9,1

Apartmány Smrečie

Ubytování (Apartmán) Apartmány Smrečie. Apartmány Smrecie se nachází na klidném místě v Bukovině, 2 km od nádrže Liptovská Mara. Ubytování Apartmány Smrečie se nachází ve městě Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Smrečie má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Smrečie momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán Mária

8,5

Apartmán Mária

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mária. Situated in Liptovská Sielnica in the Žilinský kraj region, Apartmán Mária has a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Apartmán Mária se nachází ve městě Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bukovina

8,2

Apartment Bukovina

Ubytování (Penzion) Apartment Bukovina. Apartmán Bukovina se nachází v obci Bukovina a nabízí gril, zahradu, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Bukovina se nachází ve městě Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Bukovina má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Apartment Bukovina momentálně evidujeme 12 recenzí.

Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina

Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina. Set in Bukovina in the Žilinský kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina se nachází ve městě Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Bukovina

Chalupa Bukovina

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Bukovina. Chalupa Bukovina se nachází v Bukovině v Žilinském kraji a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady a na hory. Ubytování Chalupa Bukovina se nachází ve městě Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Chalupa Bukovina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Bukovina

Město Bukovina se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Bukovina.