Hledat

Ubytování

Ubytování město Partizánska ľupča

Ve městě Partizánska ľupča (Slovensko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Partizánska ľupča

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Partizánska ľupča

Katov Dvor

9,7

Katov Dvor

Ubytování (Venkovský dům) Katov Dvor. Katov Dvor se nachází v obci Partizánska ľupča v Žilinském kraji, 45 km od Zakopaneho. Nabízí vířivku a saunu. Ubytování Katov Dvor se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Katov Dvor má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Katov Dvor momentálně evidujeme 33 recenzí.

Privát MRÁZIK

9,4

Privát MRÁZIK

Ubytování (Prázdninový dům) Privát MRÁZIK. Privát MRÁZIK se nachází v obci Partizánská Ľupča, 27 km od Liptovského Jána. Nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Privát MRÁZIK se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj).

Chatka Ivanka

9,3

Chatka Ivanka

Ubytování (Prázdninový dům) Chatka Ivanka. Chatka Ivanka se nachází v Partizánské Ľupči. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chatka Ivanka se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Harmonia

9

Hotel Harmonia

Ubytování (Hotel) Hotel Harmonia. Hotel Harmonia se nachází v Partizánské Ľupči. Nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci, bar, sdílený lounge a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Hotel Harmonia se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Šindléry 533

8,9

Penzión Šindléry 533

Ubytování (Penzion) Penzión Šindléry 533. Penzión Šindléry 533 se nachází v Partizánské Ľupči a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Šindléry 533 se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Šindléry 533 má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Šindléry 533 momentálně evidujeme 102 recenzí.

Domček Vánok

Domček Vánok

Ubytování (Venkovský dům) Domček Vánok. Domček Vánok is located in Partizánska ľupča. Guests can relax in the garden at the property. Zakopane is 45 km from the country house. Ubytování Domček Vánok se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Magurka

Chata Magurka

Ubytování (Penzion – hostinec) Chata Magurka. Chata Magurka se nachází v Partizánské ľupči. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a dětské hřiště. Ubytování Chata Magurka se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion – hostinec Chata Magurka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Sojka resort

Holiday Home Sojka resort

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sojka resort. Holiday Home Sojka resort is set in Partizánska ľupča and offers a bar. Ubytování Holiday Home Sojka resort se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sojka resort

Holiday Home Sojka resort

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sojka resort. Prázdninový dům Magura Village se nachází v obci Nižné Malatíny a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování stojí 44 km od Donoval. Ubytování Holiday Home Sojka resort se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eight-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca

Eight-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca

Ubytování (Prázdninový dům) Eight-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca. Set in Partizánska ľupča in the Žilinský kraj region, Eight-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Eight-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca

Three-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca. Located in Partizánska ľupča in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Partizanska Lupca se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Jarmila

Apartmán Jarmila

Ubytování (Apartmány) Apartmán Jarmila. Featuring mountain views, Apartmán Jarmila in Partizánska ľupča features accommodation, a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartmán Jarmila se nachází ve městě Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Partizánska ľupča

Město Partizánska ľupča se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Partizánska ľupča.