Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovský Hrádok

Ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovský Hrádok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovský Hrádok

Magic Liptov Apartment

9,8

Magic Liptov Apartment

Ubytování (Apartmán) Magic Liptov Apartment. Apartmán Magic Liptov se nachází v Liptovském Hrádku v Žilinském kraji a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Otevírá se z něj výhled na řeku a na město. Ubytování Magic Liptov Apartment se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Magic Liptov Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Magic Liptov Apartment momentálně evidujeme 33 recenzí.

Chata Hrádok

9,8

Chata Hrádok

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hrádok. Chata Hrádok se nachází ve městě Liptovský Hrádok, 2 km od Liptovského hradu. Nabízí zázemí pro grilování, společný prostor pro posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Hrádok se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Hrádok má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chata Hrádok momentálně evidujeme 14 recenzí.

Holiday Home Liptovský Peter

9,7

Holiday Home Liptovský Peter

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Liptovský Peter. Prázdninový dům Liptovský Peter se nachází ve městě Liptovský Hrádok, 1,3 km od Liptovského hradu, a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Liptovský Peter se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Liptovský Peter má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home Liptovský Peter momentálně evidujeme 37 recenzí.

Privát Prima

9,5

Privát Prima

Ubytování (Privát) Privát Prima. Privát Prima se nachází ve městě Liptovský Hrádok a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, saunu, zahradu, terasu, dětské hřiště a sluneční... Ubytování Privát Prima se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Prima má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Privát Prima momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán Hodor

9,2

Apartmán Hodor

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hodor. Apartmán Hodor se nachází v Liptovském Hrádku, 3,3 km od Liptovského hradu, a nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Hodor se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hodor má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Hodor momentálně evidujeme 11 recenzí.

Ubytovanie pri hrade

9,2

Ubytovanie pri hrade

Ubytování (Penzion) Ubytovanie pri hrade. Ubytování pri hrade se nachází v Liptovském Hrádku, 400 metrů od hradu. Nabízí pokoje se satelitní TV. Všechny pokoje mají rychlovarnou konvici a lednici. Ubytování Ubytovanie pri hrade se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie pri hrade má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytovanie pri hrade momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán pri Belej

9,2

Apartmán pri Belej

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri Belej. Featuring garden views, Apartmán pri Belej offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Liptov Castle. Ubytování Apartmán pri Belej se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chateau GrandCastle

9,2

Chateau GrandCastle

Ubytování (Hotel) Chateau GrandCastle. Grand Castle a hrad ve městě Liptovský Hrádok mají bohatou historii, která vytváří působivý pocit. Ubytování Chateau GrandCastle se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chateau GrandCastle má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Chateau GrandCastle momentálně evidujeme 153 recenzí.

Liptovia Resort

9,2

Liptovia Resort

Ubytování (Rezort) Liptovia Resort. Liptovia Resort se nachází na okraji obce Liptovská Porúbka, u vchodu do Tatranského národního parku. Ubytování Liptovia Resort se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Liptovia Resort má celkové hodnocení 9,2. Pro Rezort Liptovia Resort momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment Liptov

9,1

Apartment Liptov

Ubytování (Apartmán) Apartment Liptov. Apartment Liptov poskytuje ubytování v Liptovském Hrádku, pouhých 20 minut chůze od hradu Liptovský Hrádok. Ubytování Apartment Liptov se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Liptov má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment Liptov momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmány Kapado

9

Apartmány Kapado

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kapado. Apartmány Kapado nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány Kapado se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kapado má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Kapado momentálně evidujeme 109 recenzí.

Privát Tibo

8,9

Privát Tibo

Ubytování (Privát) Privát Tibo. Privát Tibo se nachází v obci Uhorská Ves, 5 km od Liptovského Mikuláše a 22 km od lyžařského areálu Jasná. Ubytování Privát Tibo se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Tibo má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Privát Tibo momentálně evidujeme 42 recenzí.

Penzion pod Krivanom

8,6

Penzion pod Krivanom

Ubytování (Penzion) Penzion pod Krivanom. Penzion pod Kriváňom se nachází se v malebné vesničce Dovalovo v Liptovské kotlině a má výhled na Tatranský národní park. Ubytování Penzion pod Krivanom se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Krivanom má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion pod Krivanom momentálně evidujeme 281 recenzí.

F - Team Hotel

8,6

F - Team Hotel

Ubytování (Hotel) F - Team Hotel. F. Team Hotel se nachází na břehu řeky Belá v Liptovském Hrádku, na úpatí Nízkých Tater. Ubytování F - Team Hotel se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování F - Team Hotel má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel F - Team Hotel momentálně evidujeme 378 recenzí.

Penzión Relax

8,4

Penzión Relax

Ubytování (Penzion) Penzión Relax. Penzión Relax se nachází u vstupu do Jánské údolí v obci Podtureň, 3 minuty jízdy autem od Liptovského Hrádku. Ubytování Penzión Relax se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Relax má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzión Relax momentálně evidujeme 242 recenzí.

Sofi House

8,4

Sofi House

Ubytování (Apartmán) Sofi House. Sofi House se nachází ve městě Liptovský Hrádok, 2 km od hradu Hrádok, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Sofi House se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sofi House má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Sofi House momentálně evidujeme 29 recenzí.

Chata Renata

8,2

Chata Renata

Ubytování (Chata) Chata Renata. Chata Renata se nachází 1,7 km od Podbanské. Nabízí výhled na hory a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Chata Renata se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Renata má celkové hodnocení 8,2. Pro Chata Chata Renata momentálně evidujeme 16 recenzí.

Hýbadlo

8,1

Hýbadlo

Ubytování (Motel) Hýbadlo. Hýbadlo se nachází v Liptovském Hrádku, 1,8 km od hradu Liptov, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na letiště Poprad-Tatry je to odsud 43 km. Ubytování Hýbadlo se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hýbadlo má celkové hodnocení 8,1. Pro Motel Hýbadlo momentálně evidujeme 29 recenzí.

7 Star Wishes

8

7 Star Wishes

Ubytování (Penzion) 7 Star Wishes. Penzion 7 Star Wishes se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkování přímo na místě. Ubytování 7 Star Wishes se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 7 Star Wishes má celkové hodnocení 8. Pro Penzion 7 Star Wishes momentálně evidujeme 49 recenzí.

Hotel Borova Sihot

7,9

Hotel Borova Sihot

Ubytování (Rezort) Hotel Borova Sihot. Hotel Borová Sihot se nachází na úpatí Nízkých Tater, 1 km od Liptovského Hrádku. Ubytování Hotel Borova Sihot se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Borova Sihot má celkové hodnocení 7,9. Pro Rezort Hotel Borova Sihot momentálně evidujeme 146 recenzí.

Privat Libuša

7,5

Privat Libuša

Ubytování (Privát) Privat Libuša. Privat Libuša se nachází v obci Liptovský Hrádok, 2 km od Liptovského hradu, a nabízí pokoje s možností vlastního stravování, venkovní bazén, slunnou... Ubytování Privat Libuša se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Libuša má celkové hodnocení 7,5. Pro Privát Privat Libuša momentálně evidujeme 5 recenzí.

Private house in Lipt. Hradok 2

Private house in Lipt. Hradok 2

Ubytování (Apartmán) Private house in Lipt. Hradok 2. Situated in Liptovský Hrádok, just 2.2 km from Liptov Castle, Private house in Lipt. Ubytování Private house in Lipt. Hradok 2 se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Liptovsky Hradok

Apartments in Liptovsky Hradok

Ubytování (Apartmány) Apartments in Liptovsky Hradok. Apartments in Liptovsky Hradok provides accommodation with a kitchen, located in Liptovský Hrádok. Free WiFi is featured. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartments in Liptovsky Hradok se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domček v záhrade

Domček v záhrade

Ubytování (Prázdninový dům) Domček v záhrade. Domček v záhrade is located in Liptovský Hrádok. It is situated 1.4 km from Liptov Castle and features free WiFi. Ubytování Domček v záhrade se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Laurinka

Chata Laurinka

Ubytování (Chata) Chata Laurinka. Set 300 metres from Liptov Castle, Chata Laurinka offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Chata Laurinka se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private house in Liptovsky Hradok

Private house in Liptovsky Hradok

Ubytování (Apartmán) Private house in Liptovsky Hradok. Private house in Liptovsky Hradok in Liptovský Hrádok offers accommodation with free WiFi, 2.2 km from Liptov Castle. Ubytování Private house in Liptovsky Hradok se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment by the Castle

Apartment by the Castle

Ubytování (Apartmán) Apartment by the Castle. Apartment by the Castle se nachází pouhých 30 minut jízdy od lyžařských areálů Jasná a Štrbské pleso. Ubytování Apartment by the Castle se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment by the Castle nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán č.1 Haliganda***

Apartmán č.1 Haliganda***

Ubytování (Apartmán) Apartmán č.1 Haliganda***. Set in Liptovský Hrádok, within 1.7 km of Liptov Castle, Apartmán č.1 Haliganda*** is an accommodation offering river views. Ubytování Apartmán č.1 Haliganda*** se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán č. 2 Haliganda***

Apartmán č. 2 Haliganda***

Ubytování (Apartmán) Apartmán č. 2 Haliganda***. Boasting a garden, Apartmán č. 2 Haliganda*** provides accommodation in Liptovský Hrádok with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmán č. 2 Haliganda*** se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Anna Liptov

Privat Anna Liptov

Ubytování (Apartmán) Privat Anna Liptov. Located in Liptovský Hrádok, 2 km from Liptov Castle, Privat Anna Liptov provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared... Ubytování Privat Anna Liptov se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Privat Anna Liptov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pri Hrade

Pri Hrade

Ubytování (Apartmán) Pri Hrade. Pri Hrade is set in Liptovský Hrádok. Located 300 metres from Liptov Castle, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Pri Hrade se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Srdce Liptova

Srdce Liptova

Ubytování (Prázdninový dům) Srdce Liptova. Set just 200 metres from Liptov Castle, Srdce Liptova offers accommodation in Liptovský Hrádok with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Srdce Liptova se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion pod SKALOU

Penzion pod SKALOU

Ubytování (Penzion) Penzion pod SKALOU. Penzion pod SKALOU se nachází v Liptovském Hrádku, 400 metrů od Liptovského hradu. Ubytování Penzion pod SKALOU se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie PAGI

Ubytovanie PAGI

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie PAGI. A garden and a terrace are provided on-site at Ubytovanie PAGI, which is located in Liptovský Hrádok, just 1.2 km away from Liptov Castle. Ubytování Ubytovanie PAGI se nachází ve městě Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytování ve městě Liptovský Hrádok

Město Liptovský Hrádok se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Liptovský Hrádok.