Hledat

Ubytování

Ubytování město Prosiek

Ve městě Prosiek (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prosiek

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prosiek

Chata Mária & Apartmány Mária

9,6

Chata Mária & Apartmány Mária

Ubytování (Prázdninové domy) Chata Mária & Apartmány Mária. Rustikální Chata Maria se nachází v malé obci Prosiek, 2 km od přehrady Liptovská Mara. Má TV, dřevěné podlahy a patří k ní také zahrada s grilem a... Ubytování Chata Mária & Apartmány Mária se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Mária & Apartmány Mária má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Chata Mária & Apartmány Mária momentálně evidujeme 25 recenzí.

Privát Lenka

9,5

Privát Lenka

Ubytování (Penzion) Privát Lenka. Privát Lenka se nachází v malebné vesničce Prosiek, pouhých 5 minut chůze od Prosiecké a Kvačianské doliny a 5 minut jízdy autem od aquaparků Gino Bešeňová... Ubytování Privát Lenka se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Lenka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Privát Lenka momentálně evidujeme 36 recenzí.

Villa Svorad

9,5

Villa Svorad

Ubytování (Penzion) Villa Svorad. Vila Svorad se nachází v obci Prosiek, jen 2 km od vodní nádrže Liptovská Mara, a nabízí ubytování s terasou, dětským hřištěm, společným obývacím prostorem... Ubytování Villa Svorad se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Svorad má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Villa Svorad momentálně evidujeme 13 recenzí.

Chata Monika

9,2

Chata Monika

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Monika. Chata Monika stojí na klidném místě, 20 km od lyžařského areálu Malino Brdo, a nabízí plně vybavenou kuchyň, satelitní TV, posezení s krbem a parkoviště. Ubytování Chata Monika se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Monika má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata Monika momentálně evidujeme 30 recenzí.

Drevenica Danka

9,1

Drevenica Danka

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Danka. Drevenica Danka s terasou se nachází v Prosieku v Žilinském kraji. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Drevenica Danka se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Danka má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Drevenica Danka momentálně evidujeme 11 recenzí.

Ivana

8,8

Ivana

Ubytování (Apartmán) Ivana. Apartmán Ivana se nachází v Prosieku, 23 km od Liptovského Jána, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ivana se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreačný dom Lipa

Rekreačný dom Lipa

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný dom Lipa. Rekreačný dom Lipa is situated in Prosiek. The accommodation is 23 km from Liptovský Ján. Ubytování Rekreačný dom Lipa se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Rekreačný dom Lipa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Charming Cottage in Prosiek

Charming Cottage in Prosiek

Ubytování (Penzion) Charming Cottage in Prosiek. Charming Cottage in Prosiek is situated in Prosiek. The property features a garden, as well as a terrace. Ubytování Charming Cottage in Prosiek se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wooden Log Cabin in Prosiek

Wooden Log Cabin in Prosiek

Ubytování (Penzion) Wooden Log Cabin in Prosiek. Set in Prosiek, Milý domček pri Prosieckej doline offers a garden. At the guest house, the rooms include a wardrobe. Ubytování Wooden Log Cabin in Prosiek se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmánový dom Adas

Apartmánový dom Adas

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dom Adas. Located in Prosiek in the Žilinský kraj region, Apartmánový dom Adas has a terrace and garden views. Ubytování Apartmánový dom Adas se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prosiek Residence

Prosiek Residence

Ubytování (Apartmán) Prosiek Residence. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Prosiek Residence offers accommodation in Prosiek with free WiFi and mountain views. Ubytování Prosiek Residence se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Prosiek Residence nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa Prosiek

Villa Prosiek

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Prosiek. Situated in Prosiek in the Žilinský kraj region, Villa Prosiek has a balcony and mountain views. Ubytování Villa Prosiek se nachází ve městě Prosiek (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Prosiek

Město Prosiek se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Prosiek.