Hledat

Ubytování

Ubytování město Nižná

Ve městě Nižná (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nižná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nižná

Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov

9,5

Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov

Ubytování (Chata) Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov. Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov se nachází v obci Nižná nad Oravou uprostřed přírody. Chata zahrnuje 3 ložnice, každou s vlastní koupelnou a TV. Ubytování Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov se nachází ve městě Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov momentálně evidujeme 15 recenzí.

Salaš Ostražica

9,1

Salaš Ostražica

Ubytování (Penzion) Salaš Ostražica. Tento penzion je součástí Salaše Ostražica, restaurace ve venkovském stylu, která se nachází na mezinárodní silnici E77 směrem na Krakov a Zakopane, mezi... Ubytování Salaš Ostražica se nachází ve městě Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Salaš Ostražica má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Salaš Ostražica momentálně evidujeme 160 recenzí.

Penzion Oravsky Zrub

8,4

Penzion Oravsky Zrub

Ubytování (Penzion) Penzion Oravsky Zrub. Penzion Oravský Zrub se nachází v Nižné nad Oravou, v tradičním oravském dřevěném srubu a nabízí Wi-Fi zdarma, klasickou slovenskou restauraci, vířivku,... Ubytování Penzion Oravsky Zrub se nachází ve městě Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Oravsky Zrub má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Oravsky Zrub momentálně evidujeme 148 recenzí.

Hotel Arman

8,3

Hotel Arman

Ubytování (Hotel) Hotel Arman. Hotel Arman se nachází v obci Nižná v regionu Orava a nabízí wellness centrum s různými saunami, bezplatné Wi-Fi připojení a restauraci. Ubytování Hotel Arman se nachází ve městě Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Arman má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Arman momentálně evidujeme 78 recenzí.

Objekt Nizna

8

Objekt Nizna

Ubytování (Bed and breakfast) Objekt Nizna. Objekt Nizna se nachází v Nižné v Oravském kraji, 11 km od Oravské přehrady. Všechny pokoje mají společnou koupelnu a toaletu. Ubytování Objekt Nizna se nachází ve městě Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Objekt Nizna má celkové hodnocení 8. Pro Bed and breakfast Objekt Nizna momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzion Relax

Penzion Relax

Ubytování (Penzion) Penzion Relax. Penzion Relax se nachází v Nižné. Nabízí sdílenou kuchyni, restauraci, saunu, Wi-Fi zdarma a ubytování v pokojích. Ubytování Penzion Relax se nachází ve městě Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Relax nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Nižná

Město Nižná se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Nižná.