Hledat

Ubytování

Ubytování město Rajecká Lesná

Ve městě Rajecká Lesná (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rajecká Lesná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rajecká Lesná

Prázdninový dom Eliška***

9,8

Prázdninový dom Eliška***

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dom Eliška***. Prázdninový dům Prázdninový dom Eliška*** se nachází v obci Rajecká Lesná a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Prázdninový dom Eliška*** se nachází ve městě Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prázdninový dom Eliška*** má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Prázdninový dom Eliška*** momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí

9,5

Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí

Ubytování (Penzion – hostinec) Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí. Tento hostinec má sdílenou kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Hosté mají k dispozici také denní tisk, fax a kopírku. Ubytování Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí se nachází ve městě Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion – hostinec Hostinec u Hromadov - ubytovanie v súkromí momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzión Rodus

8,6

Penzión Rodus

Ubytování (Penzion) Penzión Rodus. Penzión Rodus se nachází v Rajecké Lesné. Nabízí bar, restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzión Rodus se nachází ve městě Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Rodus má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Rodus momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartmánový dom Frivald

Apartmánový dom Frivald

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Frivald. Apartmánový dom Frivald is set in Rajecká Lesná. Some of the units feature a satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a fridge, and a... Ubytování Apartmánový dom Frivald se nachází ve městě Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmány Apartmánový dom Frivald nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Žiar

Chata Žiar

Ubytování (Horské chaty) Chata Žiar. Chata Žiar se nachází v národním parku Malá Fatra, 100 metrů od lyžařského areálu v obci Košariská, a nabízí 2 typy chat, vždy s vlastní lyžárnou. Ubytování Chata Žiar se nachází ve městě Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Horské chaty Chata Žiar nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

chata Kamenná dolina

chata Kamenná dolina

Ubytování (Chata) chata Kamenná dolina. Chata Kamenná dolina se nachází 4,3 km od obce Rajecká Lesná a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování chata Kamenná dolina se nachází ve městě Rajecká Lesná (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata chata Kamenná dolina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Rajecká Lesná

Město Rajecká Lesná se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Rajecká Lesná.