Hledat

Ubytování

Ubytování město Turčianske Teplice

Ve městě Turčianske Teplice (Slovensko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Turčianske Teplice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Turčianske Teplice

Vila Familia

9,8

Vila Familia

Ubytování (Apartmány) Vila Familia. Vila Familia se nachází v Turčianských Teplicích a nabízí sezónní bazén, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Familia se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata 157

9,8

Chata 157

Ubytování (Chata) Chata 157. Chata 157 se nachází na úpatí hor národního parku Nízké Tatry v malebné obci Čremošné a pouhé 4 km od lázeňského města Turčianské Teplice. Ubytování Chata 157 se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata 157 má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata 157 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány u Galandu

9,7

Apartmány u Galandu

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány u Galandu. Ubytovanie u Galandu se nachází v Turčianských Teplicích a nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány u Galandu se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u Galandu má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Apartmány u Galandu momentálně evidujeme 80 recenzí.

Privat Velvet

9,6

Privat Velvet

Ubytování (Venkovský dům) Privat Velvet. Privat Velvet se nachází v klidné části města Turčianske Teplice, v těsné blízkosti aquaparku. Ubytování Privat Velvet se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Velvet má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Privat Velvet momentálně evidujeme 108 recenzí.

Chata 21

9,5

Chata 21

Ubytování (Chata) Chata 21. Chata 157 se nachází na úpatí hor národního parku Nízké Tatry v malebné obci Čremošné, jen 5 km od lázeňského města Turčianské Teplice. Ubytování Chata 21 se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata 21 má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata 21 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Markado

9,5

Markado

Ubytování (Venkovský dům) Markado. Markado je samostatně stojící prázdninový dům situovaný v Turčianských Teplicích, jen 2,5 km od místního wellness centra a aquaparku. Ubytování Markado se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Markado má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Markado momentálně evidujeme 19 recenzí.

Ubytovanie Naďka

9,4

Ubytovanie Naďka

Ubytování (Privát) Ubytovanie Naďka. Ubytovanie Naďka se nachází v lázeňském městě Turčianske Teplice, v dosahu 5 minut chůze od lázní a aquaparku. Ubytování Ubytovanie Naďka se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Naďka má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Ubytovanie Naďka momentálně evidujeme 219 recenzí.

Royal Palace

9,4

Royal Palace

Ubytování (Hotel) Royal Palace. Royal Palace prošel v roce 2017 rekonstrukcí a nabízí luxusní ubytování v centru lázeňského města Turčianské Teplice, přímo u parku. Ubytování Royal Palace se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Royal Palace má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Royal Palace momentálně evidujeme 59 recenzí.

Holiday Home Turčianske Teplice-Háj

9,4

Holiday Home Turčianske Teplice-Háj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Turčianske Teplice-Háj. Tento prázdninový dům se nachází Turčianských Teplicích, 24 km od Martina. Nabízí zázemí pro grilování, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Turčianske Teplice-Háj se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Turčianske Teplice-Háj má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Holiday Home Turčianske Teplice-Háj momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion Anesis

9,4

Penzion Anesis

Ubytování (Penzion) Penzion Anesis. Penzión Anesis se nachází v poklidné části lázeňského města Turčianske Teplice, jen pár kroků od termálních lázní. Ubytování Penzion Anesis se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Anesis má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Anesis momentálně evidujeme 53 recenzí.

Ubytovanie v súkromí

9,3

Ubytovanie v súkromí

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie v súkromí. Ubytovanie v súkromí se nachází v Turčianských Teplicích v Žilinském kraji. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Ubytovanie v súkromí se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie v súkromí má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytovanie v súkromí momentálně evidujeme 30 recenzí.

Guest House Frizzante

9,2

Guest House Frizzante

Ubytování (Penzion) Guest House Frizzante. Guest House Frizzante je penzion situovaný v Turčianských Teplicích, 24 km od Martina. Ubytování Guest House Frizzante se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Frizzante má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Guest House Frizzante momentálně evidujeme 542 recenzí.

Chateau Diva

9,2

Chateau Diva

Ubytování (Vily) Chateau Diva. Chateau Diva se nachází v lázeňském městu Turčianske Teplice, jen 3 minuty jízdy od lázeňského aquaparku. Nabízí ubytování v historické budově z 18. Ubytování Chateau Diva se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chateau Diva má celkové hodnocení 9,2. Pro Vily Chateau Diva momentálně evidujeme 179 recenzí.

Studia Anesis

9,2

Studia Anesis

Ubytování (Penzion) Studia Anesis. Studia Anesis se nachází v klidné části Turčianských Teplic, jen pár kroků od termálních lázn. Ubytování Studia Anesis se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studia Anesis má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Studia Anesis momentálně evidujeme 161 recenzí.

Dom V Zahrade

9,2

Dom V Zahrade

Ubytování (Prázdninový dům) Dom V Zahrade. Dom v zahrade je prázdninový dům situovaný v Turčianských Teplicích. Nabízí sezonní venkovní bazén, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dom V Zahrade se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom V Zahrade má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Dom V Zahrade momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chata 23

9,2

Chata 23

Ubytování (Chata) Chata 23. Chata 23 se nachází na úpatí hor národního parku Nízké Tatry v malebné obci Čremošné, jen 4 km od lázeňského města Turčianské Teplice. Ubytování Chata 23 se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata 23 má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata 23 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán v Háji - Jache dom

9,2

Apartmán v Háji - Jache dom

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Háji - Jache dom. Apartmán v Háji - Jache dom se nachází v klidné obci Háj, 3 km od Turčianských Teplic. Ubytování Apartmán v Háji - Jache dom se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v Háji - Jache dom má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán v Háji - Jache dom momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Panda

8,9

Penzion Panda

Ubytování (Penzion) Penzion Panda. Penzion Panda se nachází v klidné části města Turčianske Teplice, 100 metrů od lázní a aquaparku Turčianske Teplice. Ubytování Penzion Panda se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panda má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Panda momentálně evidujeme 119 recenzí.

Penzion Solna Jaskyna

8,8

Penzion Solna Jaskyna

Ubytování (Penzion) Penzion Solna Jaskyna. Penzion Solna Jaskyna stojí v centru Turčianských Teplic, jen 200 metrů od veřejných minerálních pramenů, lázní a aquaparku. Ubytování Penzion Solna Jaskyna se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Solna Jaskyna má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Solna Jaskyna momentálně evidujeme 108 recenzí.

Furmanský dvor

8,7

Furmanský dvor

Ubytování (Privát) Furmanský dvor. Furmanský dvor nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi v Turčianských Teplicích. Ubytování Furmanský dvor se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Furmanský dvor má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Furmanský dvor momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel Rezident

8,5

Hotel Rezident

Ubytování (Hotel) Hotel Rezident. Tříhvězdičkový hotel Rezident se nachází v Turčianských Teplicích. Nabízí zahradu, bar, sdílený prostor pro posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Rezident se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rezident má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Rezident momentálně evidujeme 33 recenzí.

Ubytovanie na súkromí

8,5

Ubytovanie na súkromí

Ubytování (Privát) Ubytovanie na súkromí. Ubytování v soukromí Ubytovanie na súkromí se nachází v Turčianských Teplicích a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, ve všech prostorách zdarma... Ubytování Ubytovanie na súkromí se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie na súkromí má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Ubytovanie na súkromí momentálně evidujeme 70 recenzí.

Penzion Panda 2

8,3

Penzion Panda 2

Ubytování (Penzion) Penzion Panda 2. Penzion Anakonda se nachází v centru lázeňského letoviska Turčianske Teplice, pouze 100 metrů od termálních lázní a aquaparku, kam hosté obdrží slevový... Ubytování Penzion Panda 2 se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panda 2 má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Panda 2 momentálně evidujeme 180 recenzí.

Ubytovanie V Súkromi

8,3

Ubytovanie V Súkromi

Ubytování (Penzion) Ubytovanie V Súkromi. Ubytovanie V Súkromi se nachází v Turičanském Michalu, 2 km od Turčianských Teplic a 21 km od Martina, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na... Ubytování Ubytovanie V Súkromi se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie V Súkromi má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Ubytovanie V Súkromi momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Adria

7,9

Penzion Adria

Ubytování (Penzion) Penzion Adria. Penzion Adria se nachází v Turčianských Teplicích, 800 metrů od akvaparku Turčianske Teplice. Nabízí zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Penzion Adria se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Adria má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Adria momentálně evidujeme 103 recenzí.

Penzion oaza

7,8

Penzion oaza

Ubytování (Penzion) Penzion oaza. Penzion oaza se nachází v Turčianských Teplicích. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, restauraci a terasu. Ubytování Penzion oaza se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion oaza má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion oaza momentálně evidujeme 50 recenzí.

Hotel Bartoška

Hotel Bartoška

Ubytování (Hotel) Hotel Bartoška. Set in the Cermosne mountain area of Velka Fatra, Hotel Bartoška offers free fitness room and free sports playgrounds, a swell as free parking. Ubytování Hotel Bartoška se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán MONYA

apartmán MONYA

Ubytování (Apartmán) apartmán MONYA. Monya is situated in Turčianske Teplice. The accommodation is 24 km from Martin. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytování apartmán MONYA se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Harmónia

Vila Harmónia

Ubytování (Penzion) Vila Harmónia. Vila Harmónia se nachází v Turčianských Teplicích a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, zahradu a gril. Ubytování Vila Harmónia se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Vila Harmónia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion PANDA Tourist

Penzion PANDA Tourist

Ubytování (Penzion) Penzion PANDA Tourist. Set in Turčianske Teplice, Penzion PANDA Tourist has a bar and terrace. Free WiFi is provided. Ubytování Penzion PANDA Tourist se nachází ve městě Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Turčianske Teplice

Město Turčianske Teplice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Turčianske Teplice.