Hledat

Ubytování

Ubytování město Sihelné

Ve městě Sihelné (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sihelné

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sihelné

Koliba Ski Grúniky

9,1

Koliba Ski Grúniky

Ubytování (Penzion) Koliba Ski Grúniky. Koliba Ski Grúniky se nachází v Sihelném. Nabízí zahradu, restauraci a možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Koliba Ski Grúniky se nachází ve městě Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Koliba Ski Grúniky má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Koliba Ski Grúniky momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Beskydy

8,6

Penzion Beskydy

Ubytování (Penzion) Penzion Beskydy. Penzion Beskydy se nachází v obci Sihelné, 1 km od lyžařského areálu Sihelné, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, bezplatné soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion Beskydy se nachází ve městě Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Beskydy má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Beskydy momentálně evidujeme 60 recenzí.

Lodge Tri Duby

Lodge Tri Duby

Ubytování (Chata) Lodge Tri Duby. Chata Tri Duby se nachází v obci Sihelné a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lodge Tri Duby se nachází ve městě Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Lodge Tri Duby nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata pod pilskom

Chata pod pilskom

Ubytování (Apartmán) Chata pod pilskom. Chata pod pilskom se nachází v Sihelné. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Využít lze gril a terasu. Chata pod pilskom se nachází 50 km od Oravice. Ubytování Chata pod pilskom se nachází ve městě Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Chata pod pilskom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Rožec

Apartmány Rožec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rožec. Situated in Sihelné in the Žilinský kraj region, Apartmány Rožec has a terrace and mountain views. Ubytování Apartmány Rožec se nachází ve městě Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sihelné

Město Sihelné se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Sihelné.