Hledat

Ubytování

Ubytování město Kráľová Lehota

Ve městě Kráľová Lehota (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kráľová Lehota

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kráľová Lehota

Zemianska Kúria Vachtár

9,6

Zemianska Kúria Vachtár

Ubytování (Penzion) Zemianska Kúria Vachtár. Zemianska Kúria Vachtár se nachází mezi městem Poprad a Liptovský Mikuláš. Ubytování Zemianska Kúria Vachtár se nachází ve městě Kráľová Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zemianska Kúria Vachtár má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Zemianska Kúria Vachtár momentálně evidujeme 128 recenzí.

Penzion Larion

8,5

Penzion Larion

Ubytování (Penzion) Penzion Larion. Rodinný Penzion Larion stojí na úpatí Tater. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách, hernu pro děti a za příplatek také... Ubytování Penzion Larion se nachází ve městě Kráľová Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Larion má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Larion momentálně evidujeme 181 recenzí.

Ubytování ve městě Kráľová Lehota

Město Kráľová Lehota se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Kráľová Lehota.