Hledat

Ubytování

Ubytování město Lazisko

Ve městě Lazisko (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lazisko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lazisko

Luxusný zrub

9,9

Luxusný zrub

Ubytování (Chata) Luxusný zrub. Chata Luxusný zrub se nachází v obci Lazisko a nabízí kuchyň i půjčovnu jízdních kol. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Luxusný zrub se nachází ve městě Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxusný zrub má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Luxusný zrub momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion pod Dobákom

9,6

Penzion pod Dobákom

Ubytování (Penzion) Penzion pod Dobákom. Penzion pod Dobákom se nachází u obce Lazisko, v blízkosti okolních lesů a sjezdovek, 18 km od obce Pavčina Lehota a 25 km od lyžařského střediska Jasná. Ubytování Penzion pod Dobákom se nachází ve městě Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Dobákom má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion pod Dobákom momentálně evidujeme 56 recenzí.

Chatka 469

9,2

Chatka 469

Ubytování (Chata) Chatka 469. Chatka 469 je rodinné ubytování v obci Lazisko. Tato chata nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Chatka 469 se nachází ve městě Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatka 469 má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chatka 469 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Horáreň Pod Dobákom

8,6

Horáreň Pod Dobákom

Ubytování (Chata) Horáreň Pod Dobákom. Horáreň Pod Dobákom se nachází v obci Lazisko v Žilinském kraji. Tato chata nabízí zahradu a terasu. Ubytování Horáreň Pod Dobákom se nachází ve městě Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Horáreň Pod Dobákom má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Horáreň Pod Dobákom momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmany pod Sinou

Apartmany pod Sinou

Ubytování (Apartmány) Apartmany pod Sinou. Set in Lazisko, Apartmany pod Sinou offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytování Apartmany pod Sinou se nachází ve městě Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmány Apartmany pod Sinou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Lazisko

Město Lazisko se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Lazisko.